Jump to content

Κοπή πίτας!!!


Recommended Posts

Το Colt Club υποδέχεται τον νέο χρόνο με την κοπή πίτας που θα πραγματοποιηθεί στο Info Cafe Μπόταση 7 και Σολωμού στα Εξάρχεια. Σας περιμένουμε όλους εκεί την Πέμπτη 12 Ιανουαρίου στις 22:00 για να δούμε ποιος θα κερδίσει το τυχερό φλουρί!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply
Το Colt Club υποδέχεται τον νέο χρόνο με την κοπή πίτας που θα πραγματοποιηθεί στο Info Cafe Μπόταση 7 και Σολωμού στα Εξάρχεια. Σας περιμένουμε όλους εκεί την Πέμπτη 12 Ιανουαρίου στις 22:00 για να δούμε ποιος θα κερδίσει το τυχερό φλουρί!!

 

άμα μπορέσω θα είμαι κι εγώ εκεί... :shock:

Link to comment
Share on other sites

Τoutouni κανονισε να κλεισεις ολο τον δρομο για να παρκαρουμε,αλλιως βλεπω να ερχομαι με το μηχανακι :p

 

 

Υ.Γ Εχει κανα παρκινγκ κοντα στο μαγαζι?

Link to comment
Share on other sites

Το Colt Club υποδέχεται τον νέο χρόνο με την κοπή πίτας που θα πραγματοποιηθεί στο Info Cafe Μπόταση 7 και Σολωμού στα Εξάρχεια. Σας περιμένουμε όλους εκεί την Πέμπτη 12 Ιανουαρίου στις 22:00 για να δούμε ποιος θα κερδίσει το τυχερό φλουρί!!

 

άμα μπορέσω θα είμαι κι εγώ εκεί... :shock:

 

XAAAAAAAAAAXAXAXAXAXAAAAAAAXAAXA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Τoutouni κανονισε να κλεισεις ολο τον δρομο για να παρκαρουμε,αλλιως βλεπω να ερχομαι με το μηχανακι :p

 

 

Υ.Γ Εχει κανα παρκινγκ κοντα στο μαγαζι?

Μπορούμε να πάμε και με μετρό :lol:

Link to comment
Share on other sites

Τoutouni κανονισε να κλεισεις ολο τον δρομο για να παρκαρουμε,αλλιως βλεπω να ερχομαι με το μηχανακι :p

 

 

Υ.Γ Εχει κανα παρκινγκ κοντα στο μαγαζι?

 

 

χαχαχα

μήπως είναι κι αυτό μιτσου...!?

λοιπόν ακριβώς δίπλα από το μαγαζί έχει παρκινγκ το οποίο

μετά τις 21'"30 είναι κλειστό οπότε μπορείτε να παρκάρετε εκεί

Link to comment
Share on other sites

Τόσα meeting και ακόμα δεν τα έχω καταφέρει...θα κάνω ό,τι μπορώ για να είμαι εκεί αυτή τη φορά, αν και η επιλογή της περιοχής με αποθαρρύνει λίγο...τις προάλλες πάρκαρε ο κολλητός μου το fiestάκι του εκεί (όχι σε parking) και ακόμα κλαίει το καθρεφτάκι του (το οποίο είχε φύγει εντελώς, και μάλιστα από την μεριά του πεζοδρομίου!)

 

Τί κερδίζει ο φλουροκράτωρ; :D

Link to comment
Share on other sites

Για το πάρκινγκ δεν θα έχουμε πρόβλημα! Είναι μια ολόκληρη αλάνα η οποία χρησιμοποιείται ως ιδιόκτητο πάρκινγκ αλλά τέτοια ώρα θα είναι όλο δικό μας!

 

Φυσικά υπάρχει και η λύση του ΜΕΤΡΟ και για το μετά θα βρεθεί λύση με τόσα αυτοκίνητα που θα έχουμε :wink:

Link to comment
Share on other sites

Τόσα meeting και ακόμα δεν τα έχω καταφέρει...θα κάνω ό,τι μπορώ για να είμαι εκεί αυτή τη φορά, αν και η επιλογή της περιοχής με αποθαρρύνει λίγο...τις προάλλες πάρκαρε ο κολλητός μου το fiestάκι του εκεί (όχι σε parking) και ακόμα κλαίει το καθρεφτάκι του (το οποίο είχε φύγει εντελώς, και μάλιστα από την μεριά του πεζοδρομίου!)

 

Τί κερδίζει ο φλουροκράτωρ; :D

 

Δωράκι έκπληξη :wink:

Link to comment
Share on other sites

Τόσα meeting και ακόμα δεν τα έχω καταφέρει...θα κάνω ό,τι μπορώ για να είμαι εκεί αυτή τη φορά, αν και η επιλογή της περιοχής με αποθαρρύνει λίγο...τις προάλλες πάρκαρε ο κολλητός μου το fiestάκι του εκεί (όχι σε parking) και ακόμα κλαίει το καθρεφτάκι του (το οποίο είχε φύγει εντελώς, και μάλιστα από την μεριά του πεζοδρομίου!)

 

Τί κερδίζει ο φλουροκράτωρ; :D

 

Δωράκι έκπληξη :wink:

 

ΤΟΥΡΜΠΙΝΑ??? :lol:

Link to comment
Share on other sites

:oops: :oops: :D

 

elpizo na min se ekana na kokiniseis.....???

:wink:

 

To μονο κοκκινο πανω μου,ειναι ο γιακας της αγωνιστικης μου φορμας.. 8)

Link to comment
Share on other sites

Πληροφορίες λένε ότι ο Τυχερός που θα βρει το φλουρί, θα πάρει ένα Ολοκαίνουριο Λάστιχο Continental 205/45/16 Προσφοράς του γράφοντος! :twisted:

 

Be There!

Link to comment
Share on other sites

Πληροφορίες λένε ότι ο Τυχερός που θα βρει το φλουρί, θα πάρει ένα Ολοκαίνουριο Λάστιχο Continental 205/45/16 Προσφοράς του γράφοντος! :twisted:

 

Be There!

 

Σε 17αρι τιποτα?

Link to comment
Share on other sites

Πιστευω ολες οι διαδικασιες να εχουνε δρομολογηθει ωστε το φλουρι να πεσει σε αυτον που πραγματικα το αξιζει.

 

Ευχαριστω προκαταβολικα.

Link to comment
Share on other sites

Πιστευω ολες οι διαδικασιες να εχουνε δρομολογηθει ωστε το φλουρι να πεσει σε αυτον που πραγματικα το αξιζει.

 

Ευχαριστω προκαταβολικα.

 

fableD πάει γυρεύοντας δεν νομίζεις...?!

τι λέγαμε χτες με τους ασύρματους...?!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...