Jump to content

ΝΕΑ ΜΕΛΗ


Recommended Posts

Ονομαζομαι Έρη ειμαι κατοχος ενος μαυρου Colt CZT απο αρχες Μαρτιου. Εμαθα για το club απο ενα σημειωμα

θα το εκτιμουσα παρα πολυ αν με βοηθουσατε στο θεμα του συναγερμου.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες..Με γειά κ καλά χιλιόμετρα...Για τον συναγερμό θα σου απαντήσουν οι πλέον ειδήμονες...( :roll: :roll: )

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να με ενημερωσει καποιος στα πρωτα χιλιομετρα πρεπει να κανω το πρωτο σερβις?

Link to comment
Share on other sites

Καλως ορισες Ερη.Καλοριζικο και καλοταξιδο.Το πρωτο σερβις το κανεις στα 10000 χλμ η"" στο εξαμηνο...οτι ερθει πρωτο.Δεν σου ειπαν στην αντιπροσωπεια?

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως η ενημερωση τους δεν ηταν ο,τι καλυτερο. Ευχαριστω παρα πολυ για την πληροφορια.

Link to comment
Share on other sites

πριν απο το colt ειχα το honda civic 1.6 5/θυρο. Οποτε παλι στο ιδιο συνεργειο θα το πηγαινω. Απλα εχουν μια εξειδικευση στα honda.

 

 

 

δεν αρκει η εξειδικευση για να ισχύει η εγγύηση σου πρέπει να γίνετε το "service" σε εξουσιοδοτημένο!!!

 

 

http://www.mitsubishi-motors.gr/dealers.cfm απο εδω θα δεις ποιος ειναι κοντα σου

Link to comment
Share on other sites

Καλως όρισες Έρη.... αν μένεις Ταμπούρια ή Ευγένεια εγώ ήμουν αυτή που σου άφησα το σημείωμα-flyer coltclub, χαχαχα

Ελπίζω να βρείς εδώ ότι χρειάζεσαι για το κολτάκι σου και να μας έρχεσαι και στις συναντήσεις να σε γνωρίσουμε απο κοντά.

Link to comment
Share on other sites

Οσο για το σερβις φυσικα και ειναι εξουσιοδοτημενο. Απ""οσο γνωριζω τα περισσοτερα συνεργεια ειναι Ηonda-Mitsubishi. Αλλωστε απο εκει που αγορασα το αμαξι θα κανω και το σερβις.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...