Jump to content

Γ�Γ‘'ìÑé ΓͺΓ© Γ₯ãþ!


Recommended Posts

Καλησπερα και απο εμενα.....ζορικο το μαυρο χρωμα....δυσκολο χρωμα....ειμαι με ενα πανι στο χερι.....ηταν και το δικο μου αποθημενο... δεν το μετανειωνω στιγμη.....ειναι τρελλα!!!!!!!....

Γιατι δεν ζητας να σου τα βαλουν επι τοπου τα φιμε???.....αντιπροσωπεια και μονο!!!!...

Ετσι εκανα και εγω.....με την παραλαβη τα ειχα ολα ετοιμα!!!!!....

 

Kαλημέρα παιδάκια!!! :p

 

Σήμερα το απόγευμα θα πάρω το τουτού μου!!! :D 8) :D :p

 

Πω πω!!! Κι εμένα Supreme είναι! Δηλαδή θα είναι και με αυτές τις ζάντες!??!? Τρελαίνομαι!!!! ʼντε να περάσουν οι ώρες, δεν μπορώ άλλο!!!

 

Εννοείται πως από βδομάδα (που θα έχω βάλει και τα φιμέ) θα κανονίσουμε ένα πάρτυ υποδοχής του μωρού μου, εεεε??!!? Εεεε!? 8)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Ναί, αμέ , θα κανονίσουμε καμία χαλαρή συναντησούλα πάλι :-) ʼντε καλοτάξιδη... Ωσονούπο και εκδρομούλα.

Link to comment
Share on other sites

[

 

Kαλημέρα παιδάκια!!! :p

 

Σήμερα το απόγευμα θα πάρω το τουτού μου!!! :D 8) :D :p

 

Πω πω!!! Κι εμένα Supreme είναι! Δηλαδή θα είναι και με αυτές τις ζάντες!??!? Τρελαίνομαι!!!! ʼντε να περάσουν οι ώρες, δεν μπορώ άλλο!!!

 

Εννοείται πως από βδομάδα (που θα έχω βάλει και τα φιμέ) θα κανονίσουμε ένα πάρτυ υποδοχής του μωρού μου, εεεε??!!? Εεεε!? 8)

 

Πάρτο με το καλό και θα τα βρούμε ολα.

Θα βαρεθείς να μας βλέπεις.Οχι οτι μας βαριέται και κανείς εμας αλλα λέμε τώρα :p

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου Αναστασία

 

Πως σου φαίνεται τώρα με το τουτού σου?Ετοιμάσου για συναντήσεις και εκδρομούλες τώρα που καλοκαιριάζει!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέραααααα!!! :p Σας ευχαριστώ όλους παιδιά!

 

Το παρέλαβα το κουκλάκι μου, είναι όντως πανέμορφο!!!

Είμαι ερωτευμένη μπορώ να πω! :oops: :lol:

 

Αύριο θα του βάλω και τα φιμέ του και θα γίνει ακόμα πιο όμορφο! :twisted:

 

ʼντε, από βδομάδα να κανονίσουμε και το πάρτυ υποδοχής! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Για σου αναστασια.Καλως ηρθες στο τρελοκλαμπ.Καλοριζο το μαυρο διαμαντι σου.Αντε να σε δουμε κι απο κοντα!!

Link to comment
Share on other sites

καλοταξιδο αναστασια!με το καλο να τα πουμε και απο κοντα!καλα και ασφαλη χιλιομετρα!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...