Jump to content

Γ�Γ‘'ìÑé ΓͺΓ© Γ₯ãþ!


Recommended Posts

καλησπερα σε ολα τα παιδια του club!!Λεγομαι Κυριλλος,ειμαι απο Θεσ/νικη κ προσφατα αγορασα ενα κοκκινο czt!!ειμαι πανευτυχης κ το λατρευω!!Ειμαι 18 χρονων κ ειναι το πρωτο μου αμαξακι!!Εχω μεινει υπερευχαριστημενος!!Να περνατε ολοι καλα!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Να,σαι καλα φιλε Αντωνη!!Οποτε θελεις!!Θα με ενδιεφερε πολυ να σας γνωρισω..την ημερα που πηρα το αμαξακι,συναντηθηκα τυχαια με τον Κυριακο κ το Γιαννη.. κ αυτοι απο Θεσσαλονικη!!

Link to comment
Share on other sites

Καλωσόρισες αναστασία και με το καλό σου εύχομαι το νέο σου αμαξάκι.

Το 13 και το πράσινο με χαροποίησαν ιδιαίτερα.Χαίρομαι να βλέπω έξυπνες κοπέλες :D

Επίσης κυρίλες καλωσόρισες και εσυ και εύχομαι πολλά και απροβλημάτιστα χιλιόμετρα με το νεο σου όχημα :)

Link to comment
Share on other sites

να""σαι κ εσυ καλα για τις ευχες σου!!Μονο που τωρα εσυ με προβληματισες..μπορεις να γινεις λιγο πιο σαφης?Μ""ενδιαφερουν πολυ οι αποψεις σας!Τι προβλημα μπορει να αντιμετωπισω?

Link to comment
Share on other sites

Αναστασια,καλως ηρθες κ απο εμενα κ σου ευχομαι πολλες κ καλες βολτες με το νεο σου αμαξακι!!

Link to comment
Share on other sites

[marq=right:3f98cac2e2]WELCOME TO THE CLUB!!![/marq:3f98cac2e2]

Κύριλε, καλωσήρθες και μέσα απο το forum, καιρό έχουμε να τα πούμε.

Γιατί έκανες νέο λογαριασμό;;; Δεν μπορούσες να μπείς με τον παλιό;;;

Ρίχνε συχνά ματιές στην ενότητα για τις συναντήσεις μας (Βόρεια Ελλάδα) και θα σου λυθούν όλες οι απορίες σου σχετικά με το αμάξι όταν βρεθούμε!

 

Αναστασία μου, με το καλό να το παραλάβεις και οτι απορείες έχεις, εδώ είμαστε για να σε βοηθήσουμε.

Link to comment
Share on other sites

ΓÑëùóΓΓ±Γ¨Γ₯Γ² ΓíÑóôÑóΓΓ‘!ΓΓ₯ ôï ΓͺÑëü Γ­Γ‘ ôï ðÑñÑëΓΓ’Γ₯éò ΓͺÑé ΓͺÑëà ÷éëéüìΓ₯ôñÑ

Link to comment
Share on other sites

Σ""ευχαριστω πολυ φιλε Γιαννη για την υποδοχη!!Σκεφτομαι μια απ""αυτες τις μερες να περασω καμια βολτιτσα απ""το μαγαζι..τι λες?Οσον αφορα στον παλιο μου λογαριασμο,εχασα ο πανεξυπνος τον password!! lol !!!

Link to comment
Share on other sites

φιλαρακο,δε σου κρυβω οτι μου κακοφανηκε λιγο!!!Τωρα ομως alles gute!!Thanks!!

Link to comment
Share on other sites

Τί γίνεται ρε παιδιά;;; kyr88;;;

Καλωσήρθατε παιδιά... Κύριλλε είμαι ο kyr80... Είχαμε γνωριστεί μόλις το πήρες μαζί με το Γιάννη

 

Τεράστιο το colt club... Για αν γτάνουν τα ονόματα θα έχουμε σε λίγο kyr1,kyr2,kyr3 .... kyr999 :D

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου ρε Κυριακο!!!Συγγνωμη που "μοιαζουν" λιγακι οι υπογραφες μας!!Τι λεει?Σκεφτεσαι ακομα το corsaki?

Link to comment
Share on other sites

καλωσηρθες Αναστασια χερομαι που οι γυναικες γινιμαστε ολο ενα και περισοτερο καθημερινα

Link to comment
Share on other sites

Καλώς τα και τα 2 μέλη!

Καλή διαμονή σας εύχομαι και καλά και ασφαλή χιλιόμετρα!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ παιδιά!

 

Υ.Γ. Χτες στην Καλλιθέα είδα 2 ασημένια μέλη του club, ήταν πολύ όμορφα!!! :p

Το ένα ειδικά είχε κάτι απίστευτες ζάντες! :shock:

Link to comment
Share on other sites

Να""στε καλα παιδια για την υποδοχη!Σας ευχαριστω ολους για τις ευχες σας!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπερα και απο εμενα.....ζορικο το μαυρο χρωμα....δυσκολο χρωμα....ειμαι με ενα πανι στο χερι.....ηταν και το δικο μου αποθημενο... δεν το μετανειωνω στιγμη.....ειναι τρελλα!!!!!!!....

Γιατι δεν ζητας να σου τα βαλουν επι τοπου τα φιμε???.....αντιπροσωπεια και μονο!!!!...

Ετσι εκανα και εγω.....με την παραλαβη τα ειχα ολα ετοιμα!!!!!....

new1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Θα μας τρελανει ο Θειος! :D Το Supreme βγαινει και με αυτες τις ζαντες? :shock:

 

Καλως ηρθες Αναστασια & C_Zakia! :lol:

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες αναστασια!ωραιο το μαυρακι κ ας λερωνει πολυ!!να εισαι καλα να το πλενεις σθνεχεια!![οπως κ εγω!!]

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...