Jump to content

Συνάντηση με SWIFTCLUB 18/4/07


Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Όντως αν κάποιοι αγχώνεστε για το πως να πάτε κτλ, μπορείτε να πάτε στο Olympico να συναντήσετε τα παιδιά απο το swift club και να έρθετε πορεία μαζί τους!!!

 

Θέλω κορναρίσματα όταν έρθετε swift-άκιδες να γίνει πανηγυρικό το κλίμα!!!

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω πάλι οι συνονόματες θα δώσουν βροντερή παρουσία.... :p :p :p

Αληθεύει η φήμη ότι θα φάτε 3 πίττες απ το Ζάχο η καθεμία???? :lol: :lol:

3 πιττόγυρα! οχι τσιγκουνιεεεεες!
Link to comment
Share on other sites

Όντως αν κάποιοι αγχώνεστε για το πως να πάτε κτλ, μπορείτε να πάτε στο Olympico να συναντήσετε τα παιδιά απο το swift club και να έρθετε πορεία μαζί τους!!!

 

Θέλω κορναρίσματα όταν έρθετε swift-άκιδες να γίνει πανηγυρικό το κλίμα!!!

 

Εννοείται, όποιοι δεν ξέρουν τη διαδρομή σας παεριμένουμε στο πάρκιν μας στο Olympico. Για περισσότερες πληροφορίες για το μέρος αυτό, μπείτε στο www.swiftclub.gr να δείτε ή στείλτε μου pm.

 

Με το που θα πλησιάζουμε στο Yabanaki θα μας ακούσετε σίγουρα!!! :D :D :D

 

Θα τα πούμε από κοντά παιδιά...

Link to comment
Share on other sites

Όντως αν κάποιοι αγχώνεστε για το πως να πάτε κτλ, μπορείτε να πάτε στο Olympico να συναντήσετε τα παιδιά απο το swift club και να έρθετε πορεία μαζί τους!!!

 

Θέλω κορναρίσματα όταν έρθετε swift-άκιδες να γίνει πανηγυρικό το κλίμα!!!

 

Εννοειται οπως ειπε και ο kgalano οποιος θελει μπορει να ερθει να μας βρει στο Olympico και να ερθουμε παρεα μεχρι το Yabanaki

 

Με ολα αυτα τα κορναρισματα θαναι σαν να πηγαινουμε σε γαμο :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Χμμμ......έχω μία επιφύλαξη για αν είναι ανοικτό το DO IT (δίπλα στο yabanaki) την Τετάρτη. Μέχρι πριν μερικές εβδομάδες το μαγαζί ήταν κλειστό, άρα και το parking ελεύθερο. Τώρα δεν ξέρω τι γίνεται. Εάν είναι ανοικτό τότε την κάνουμε αριστερά προς το luna park (100 μέτρα) που έχει σαμαράκια και έτσι δεν μαζεύει κάγκουρες.

Link to comment
Share on other sites

Ναι το ξέρω το είδα για αυτό το είπα. Θα δούμε την Τετάρτη άμα είναι ανοικτό απλά πάμε προς luna park.

 

Έχουν αρχίσει και ανοίγουν σιγά σιγά όλα αυτά τα butthead.gifμάγαζα που μαντρώνουν κατά χιλιάδες τα πρόβατα της νεο-ελληνικής υποκουλτούρας. (δεν μπορούσα να μην το κάνω το σχόλιο μου!)

Link to comment
Share on other sites

Ενας πουσ&^@&^%#*&!ς δεν με ενημερωσε για τη συναντηση το φελεκη μου μεσα !!! :twisted:

Να μην ξανασυμβει !!!

Giannman πας να ξεφυγεις ρε λαμογιο ? :shock:

Θα ερθω με αιτηση αυτη τη φορα ...δε γλιτωνεις ! :lol:

Το οτι θα ειμαι και εγω εκει φυσικα ειναι δεδομενο... +11880 !

Link to comment
Share on other sites

λοιπον εχθες ημουν εκει και εχει ανοιξει το do it!!!!

δεν ειχε κοσμο ομως.....εχει αρκετο χωρο για ολους αλλωστε εκει..... :wink: :wink:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον για χθες ολα ηταν πολυ καλα.Καλυτερα απο οτι υπολογιζα.Εαν και με χτυπημενο ποδι δεν μπορεσα να ερθω οδηγωντας με την BLACK BEAUTY μου (....ετσι λεω το Coltακι μου!!!) οποτε καταρχην πρεπει να ευχαριστησω τον Rossiμουφι που εκτελεσε χρεη ταξιτζη να με παρει και να φερει σπιτι σωο και αβλαβη!!! Οπως κλασσικα θα καταλαβατε ο γνωστος Ταλιμπανεζος Χασαν εκτος το οτι εκανε ολα τα κονε με ολους και ολοι φωναζαν δυνατα και χαρωπα το ονομα του (.... Χασαααανννν!!!! Χασααααννν!!! Μυγδαλα ... Μυγδαλα!!!!!) εδειξε σε μερικου μερικους τι σημαινει να εισαι συνοδηγος με αυτον τον τρελλο!!! Μερικοι μετα την βολτα με αυτον οδηγο ξερναγαν σαν γατια...!!! Ο Γιατρος μας ο Chris που με το κτηνος του πια εκανε παταγο οταν εμφανιστηκε κλασσικα τελευταιος και ολοι μας πεσαμε πανω του και στο αυτοκινητο του ωστε να μαθουμε την καθε λεπτομερεια. Ο Durin & ο Toutouni η ησυχη δυναμη της παρεας, η Red Colt (Anna Kournikova κατα κοσμον!!!) με τις δυο Ελλισαβετ που πανε πακετο πια να μας φτιαχνουν το βραδυ με τα γελια τους και τα πειραγματα τους (Λιζα σταματα καπελα μου να τρωως.Φευγουμε!!! Κλεινει το μαγαζι!!!).Ο Antonis 7 που ουτε μιλαγε ουτε λαλαγε και φυσικα τα παιδια απο το Swift club που εννοω περιμεναμε να κανουν εντυπωσιακη φαζαριοζικη εισοδο ηρθαν χαλαρα και ηρεμα αλλα γεματη ενεργεια για χαβαλε...!!! Ηταν μια πολλη καλη συναντηση και απο τα ...στρατοπεδα των βελτιωμενων μαθαμε πολλα νεα αλλα δωσαμε και εμεις πληροφοριες!!!

Οσοι χασατε ελπιζω να μην το ξανακανετε!!!

Link to comment
Share on other sites

Οσοι χασατε ελπιζω να μην το ξανακανετε!!!

 

Εφαγα πακετο και δε μπορεσα να ερθω ρε γμτ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Και άλλη μια επιτυχημένη συνάντηση... :D

 

ΥΓ. πότε? θα πάμε επιτέλους για κρέπα στο Λαύριο?? :D

Link to comment
Share on other sites

ολα ηταν πολυ ωραια και τα παιδια απο το swift ηταν καλα παιδια με ορεξη για κουβεντα και χαβαλε!Χαρη,ειχα περασει μια δυσκολη μερα και γενικοτερα εβδομαδα λογω κουρασης και για αυτο ετυχε να μην ειμαι λαλλιστατος γιατι συνηθως αυτο γινεται!θα επανορθωσω στην επομενη συναντηση!αντε με το καλο την επομενη να ειμαστε 50 αυτοκινητα! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Και άλλη μια επιτυχημένη συνάντηση... :D

 

ΥΓ. πότε? θα πάμε επιτέλους για κρέπα στο Λαύριο?? :D

 

σιγά τις κρέπες που κάνουν στο λάυριο...

μάγος στο μικρολίμανο ΄-)

άσε που έχει καρφιά στο δρόμο για το λαύριο...!!!

Link to comment
Share on other sites

Τρελή συνάντηση χθες. ΠΟΛΛΑ ΑΤΟΜΑ και χύμα κατάσταση όπως το συνηθήζουμε.

Χάρηκα που είδα τα παιδιά από το Swift Club και έχω τις καλύτερες εντυπώσεις.

Xasan τελικά το είπιαμε ή οχι το Lipton? :shock: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...