Jump to content

Συνάντηση με SWIFTCLUB 18/4/07


Recommended Posts

ColtClub και SwiftClub :D

 

Κοινή συνάντηση λοιπόν, στις 18/4/07 στο Yabanaki στη Βάρκιζα, στις 2100 ,για να τα πούμε και από κοντά με τα παιδιά.

 

Το πρόγραμμα λέει χαλαρή κουβεντούλα, κλασική μάσα στον Ζάχο, και μετά... βλέπουμε.

 

Θα περάσουμε τζετ. Όπως πάντα άλλωστε. :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Aργα και καθημερινη οποτε για μελη εκτος Αθηνων δυσκολο..

Καλα να περασετε και βγαλτε φωτο! :D

Link to comment
Share on other sites

Να διευκρινήσω κάτι.

 

Την συνάντηση την κανόνισα σε συνενόηση με mods (DurinVIII) και όχι από μόνος μου. Απλά ο Durin μου ζήτησε να κάνω το κονέ μιας και μίλαγα με τα παιδιά στο forum τους και να κανονίσω κάτι.

 

Αυτά για μην παρεξηγηθώ από κανέναν.

 

Αντε λοιπόν δεν βλέπω συμμετοχές και ανησυχώ. :)

Link to comment
Share on other sites

Λογικά αν δέν παίξει χωσέ απο την δουλειά στο ωράριο θα ειμαι εκεί & εγώ...

Κ όχι στις 9...απο τις 7 θα την πέσω & θα περιμένω Mods...αν δεν πάρω πάλι αυτοκόλλητο....δεν ξέρω τι θα κάνω....στην καλύτερη θα ανατινάξω τον Ζάχο...κοινώς αν δεν πάρω αυτοκόλητο, στην καλύτερη θα μείνουν 2 Club + 1 Πύραυλος νηστικοί!

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον θα έρθω εάν καταφέρω και γράψω της Αγάπης μαχαιριά από το ίντερνετ είναι το μοναδικό πράγμα που βλέπω στην τηλεόραση μετά απο την μπάλα .

Link to comment
Share on other sites

Να προσθέσω ότι με το που βλέπουμε την είσοδο του yabanaki, μαζευόμαστε στο parking δεξιά μπροστά από το do it (γιατί έχει και parking αριστερά εκεί που αράζουν λεωφορεία συνήθως)

Link to comment
Share on other sites

Μάριε ο Ζάχος είναι σουβλατζίδικο στη Βάρκιζα. Το Υabanaki έιναι ακριβώς απέναντί του.

Οπως έρχεσαι από Γλυφάδα προς Βαρκιζα, μόλις περάσεις την πλατεία της Βάρκιζας, στα δεξιά σου είναι το parking του Yabanaki. Θα το δεις έχει και ταμπέλα.

Link to comment
Share on other sites

Ποιος μενει κοντα στο κερατσινι κ θα ερθει?Αν ειναι να παμε παρεου?

 

Αν θέλεις έλα στο πάρκιν απέναντι από το Olympico στο ΣΕΦ στις 20:30, να πας παρέα με τα Swiftάκια μας. :D

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω πάλι οι συνονόματες θα δώσουν βροντερή παρουσία.... :p :p :p

Αληθεύει η φήμη ότι θα φάτε 3 πίττες απ το Ζάχο η καθεμία???? :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...