Jump to content

Γεια σας από το swiftclub.gr


Recommended Posts

Δε χρειαζεται σφεντονα ρε xasan, ενα ολμο θα βαλουμε στο νεο σου μπουρι και ειμαστε ok :twisted:

Ασε που θα αποκτησεις και απιστευτο boost.

Καλως ηρθαν τα swiftaκια, με το καλο να γνωριστουμε και απο κοντα :!:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια κανονίζεται συνάντηση με το Swift Club αλλά για λίγο αργότερα. Μείνεται στο ακουστικό σας...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερίζω όλο το ColtClub.gr!Οπως είπε ο moderator swiftakias,μετά από την ανοιχτή προς όλους,πρόσκληση του Liou,να""μαι κι εγώ!Mε λένε Στέλιο και είμαι από Χανιά!Η δομή του κλαμπ σας,μοιάζει πολύ σε αυτή του http://www.swiftclub.gr/,με αποτέλεσμα να είναι ίδιαίτερα φιλόξενο και εύχρηστο 8) !Κανονίστε καμμιά συνάντηση με τους Αθηναίους mates μου,να γουστάρουμε κι εμείς οι απομακρυσμένοι!!!Θα είναι κορυφαία φάση!Καλώς σας βρήκα κοπέλια και θα τα λέμε συχνα! :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα μπλε swiftακι, πριν παρω νεο αυτοκινητακι ημουν αναμεσα στο Swift και στο Colt, με κερδισε ομως το swiftακι.

 

Λίγο πολύ οι περισσότεροι κάτοχοι CZ3 & Swift 1.3 είχαμε το ίδιο δείλημα :wink:

Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα μπλε swiftακι, πριν παρω νεο αυτοκινητακι ημουν αναμεσα στο Swift και στο Colt, με κερδισε ομως το swiftακι.

 

Λίγο πολύ οι περισσότεροι κάτοχοι CZ3 & Swift 1.3 είχαμε το ίδιο δείλημα :wink:

 

 

παντα αναμεσα σε CZ3 και Swift 1.3 γιατι οι πιο γρηγορες εκδοσεις εβγαιναν πολυ πιο πανω :)

Link to comment
Share on other sites

Hello Japanese fellows! :D

 

Ένας ακόμη από το SwiftClub.gr προστέθηκε στην παρέα σας! Το φόρουμ σας είναι πολύ καλά οργανωμένο καθώς κι εύχρηστο! Keep it up dudes! :)

 

Περιμένω εναγωνίως να δω από κοντά τα μικρά διαολάκια σας! Θα τα πούμε από κοντά την Τετάρτη.

 

Pure Japanese power! :)

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ τα παιδιά από το Swift Club!

Είχα γίνει μέλος στο Forum σας πριν καιρό αλλά δεν είχα ποστάρει κάτι. Το βλέπω όμως να αλλάζει :lol:

Χάρηκα που βρεθήκαμε έστω και διαδικτυακά!

Κάποια στιγμή θα κανονίσουμε με τα παιδιά από το Club στη Θεσ/νίκη να βρεθούμε και εμείς!

 

Καλά να περάσετε και με σύνεση και προσοχή οι "βόλτες" στο Yabanaki!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...