Jump to content

Γεια σας από το swiftclub.gr


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους παιδιά. Eίμαι ο kgalano γνωστός και ως Κώστας. :D

 

Έχω ένα πράσινο κυπαρισσί 3θ Suzuki Swift 1.3 GLA. Το site σας το βρήκα ύστερα από ένα post του Liou (Νίκου) στο δικό μας http://www.swiftclub.gr

 

Από τη μικρή βόλτα που έκανα εδώ μέσα, βλέπω ότι έχετε ένα πολύ ωραία οργανωμένο club.

 

Keep tuning λοιπόν . . . :wink:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς τον φίλο!

 

Είμαστε και "δεν είμαστε" οργανωμένοι! Το forum μας είναι καλά στημένο και οργανωμένο αλλά γενικά είμαστε χύμα στις εκδηλώσεις μας, μόνος σκοπός μας είναι να περνάμε καλά με όσον το δυνατόν λιγότερες διαδικασίες. Αυτό τελικά το πετυχαίνουμε με το να συμμετέχουν όλοι σε όλα χωρίς προεδριλίκια και τέτοια........Power to the people! Vive le coltclub.gr!!!!!!!!

 

Κοινή συναντησούλα να παίξει γιατί να μην παίξει!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες Κώστα..

Με τα παιδιά του swiftclub.gr Θεσ/νίκη είχαμε βρεθεί τυχαία μια μέρα στο Carrefour και μιλήσαμε.

Και ένα άλλο μέλος σας ο "endorfin" έχει ποστάρει κάποιες φορές εδώ οπότε κάποιοι ήδη ξέραμε την "ύπαρξη" σας.

Μάλλον με τα παιδιά της Αθήνας θα τα πείτε σύντομα!

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες Κωσταρα. καποιο παλικαρι απ το club σας ειναι γειτωνας μου! παρκαρει εξω απ το σπιτι μου ενα ασπρο swift καινουριο με αυτοκολλητο του club σας! ανω γλυφαδα μενω.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για το καλως όρισμα όλων σας. Εμείς κάνουμε συναντήσεις κάθε δεύτερη Τετάρτη στο Σεφ και από εκεί κατευθυνόμαστε σε διαφορετικούς προορισμούς κάθε φορά (για καφέ, φαγητό, εκδρομές, bowling, kart κλπ κλπ). Μπορούμε να κανονήσουμε και κάποια κοινή συνάντηση λογικά, γιατί όχι;

 

Δεν ξέρω για εσάς, αλλά εμείς έχουμε έναν πρόεδρο τον Τάσο, ο οποίος και με την βοήθεια των moderators (@ΤΟΥΜΠΑΝΟ το παιδί με το λευκό που λες πρέπει να είναι ο Spyros, που μένει και αυτό ʼνω Γλυφάδα, είναι και αυτός ένας από τους moderators) συντελλούν τα μέγιστα στη καλή λειτουργία και σωστή οργάνωση του club μας, με τη συχνή βοήθεια πολλών μελών.

 

Μακάρι, να τα πούμε και από κοντά.

 

ΥΓ. Καλό Πάσχα σε όλους μας, με υγεία πάνω από όλα και όλα τα άλλα έρχονται. :)

Link to comment
Share on other sites

Για σας και από μένα , καλώς σας βρήκα παιδιά , με λένε Σπύρο και είμαι ένας από τους moderator του swift club , δεν ξέρω το γιατί τόσο καιρό δεν είχε ξεκινήσει μια επαφή μεταξύ μας ....

 

Λέτε για καμιά κοινή συνάντηση..??

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες Κωσταρα. καποιο παλικαρι απ το club σας ειναι γειτωνας μου! παρκαρει εξω απ το σπιτι μου ενα ασπρο swift καινουριο με αυτοκολλητο του club σας! ανω γλυφαδα μενω.

 

που είσαι ρε γείτονα και δεν σε έχω εντοπίσει

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες Κωσταρα. καποιο παλικαρι απ το club σας ειναι γειτωνας μου! παρκαρει εξω απ το σπιτι μου ενα ασπρο swift καινουριο με αυτοκολλητο του club σας! ανω γλυφαδα μενω.

 

που είσαι ρε γείτονα και δεν σε έχω εντοπίσει

οταν σε ξαναδω θα σου μιλησω να γνωριστουμε Σπυρο. :wink: σου εστειλα μηνυμα.
Link to comment
Share on other sites

Πρόταση προς τους αξιότιμους κυρίους Swiftουλες:

 

Την επόμενη Τετέρτη 18/4 να κανονίσουμε μια συναντησούλα στο beach-voley στο ΣΕΦ;

 

Επίσης προτείνω να φέρουμε καμιά σφεντόνα για να κυνηγήσουμε τα καγκουροπαπάκια. :-)

 

Να πέσουν οι ιδέες!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολο το ColtClub μετα απο την προσκληση του Νικου (Liou) στο SwiftClub ηρθα και εγω στην παρεα σας! Εχω ενα μπλε swiftακι, πριν παρω νεο αυτοκινητακι ημουν αναμεσα στο Swift και στο Colt, με κερδισε ομως το swiftακι. Ελπιζω να γινει μια κοινη συναντηση και να βρεθουμε εμεις και τα μικρα μας

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...