Jump to content

ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!!!!


Recommended Posts

Καλησπέρα παιδια. Είμαι καινουργιος. Μόλις γράφτηκα στο κλάμπ. Πως μπορώ να μάθω αν γινονται συναντήσεις (Για Θεσσαλονίκη ή πανελληνια)

 

Καλωσόρισες παλήκαρε..

Θεσσαλονίκη βρισκόμαστε για καφέ πολύ συχνά οπότε σύντομα θα τα πούμε και από κοντά αρκεί να παρακολουθέις την ενότητα με τις συναντήσεις των μελών στην Βόρεια Ελλάδα.

Τώρα που πέρασε και το Πάσχα σίγουρα μεσοβδόμαδα ή μέσα στο Σαββατοκύριακο θα κανονιστεί κανά καφεδάκι να πούμε τα νέα μας και να γνωρίσουμε και τα νέα μέλη!!! :lol:

 

Α! Καλή "διαμονή" και στην Ελένη!

Link to comment
Share on other sites

Καλωσηρθατε και οι 2 καλη διαμονη στο club και καλα και ασφαλη χιλιομετρα με το colt σας

Link to comment
Share on other sites

καλως ηλθατε παιδια :!:

 

@ ziyi: το μονο που χρειαζεται να κανεις ειναι να ετοιμασεις μια πληρη λιστα με τις ταβερνες της περιοχης, κατα τα αλλα τα μελη του club ειμαστε αρκετα καλοβολα

 

@ sakis: μην αγχωνεσαι, ειναι καθαρα θεμα χρονου να βρεθει καποιος αντιστοιχα παρανοικος με το xasan και στη Β. Ελλαδα που θα κανονιζει συναντησεις καθε μερα και καποιοι πιο παρανοικοι που θα πηγαινουν κιολας :!:

Link to comment
Share on other sites

Χασανακο εχεις βγαλει κακο ονομα και σε φερνουν σαν παραδειγμα πολλοι απο οτι βλεπεις....... :p

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθατε παίδες!!

Ελένη θα γίνει η εκδρομή στον Βόλο και θα έχουμε την ευκαιρία να τα πούμε από κοντά. Εγώ είμαι η Λίζα και έχω ένα ανθρακί κολτάκι που δεν έχει κλείσει ακόμα μήνα, είναι νινί ακόμα, χαχα.

 

Καλοτάξιδο το κολτάκι σου!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω ελισσαβετ !!!καλοταξιδο και το δικο σου.

επεσα σε καλη περιπτωση,μπηκα στο club λιγο πριν την εκδρομη!!!

ianos εδω δεν παμε και πολυ ταβερνα,προτιμαμε τα τσιπουρα,δεν ξερω αν

πινετε παιδια αλλα εδω καθε γωνια και τσιπουραδικο!!!χεχεχε

ελατε εσεις και θα περασουμε ωραια,θα παμε και εκτος πολης μινι εκδρομες σε παραλιες.!!!!αλλα για ξενοδοχειο

να μην πατε κεντρο,δεν εχει πουθενα να παρκαρεις,θα ειστε και πολλοι!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...