Jump to content

Μ.Πέμπτη Πίστα Μεγάρων


Recommended Posts

Την Πέμπτη της μεγάλης εβδομάδας η πίστα θα είναι ανοιχτή για ιδιώτες. Νομίζω πως είναι μια καλή μέρα για όσους έχουν χρόνο βέβαια. Αν και νομίζω οι περισσότεροι θα έχετε πάει στα πατρικά σας εδάφη να περάσετε της γιορτές. Πάντως... I""ll be there

Link to comment
Share on other sites

ʼχ τι μας έκανες.

 

Και τα λινά μέσα. Πάει ότι γόμα είχα φυλάξει. Τιμούλα ξέρουμε ;

 

Αν πας 9 εως 12 πληρώνεις 20Ε. Απο 12 και μετά 20Ε. Αν κάτσεις όλοι μέρα 40Ε... απλά μαθηματικά :)

Link to comment
Share on other sites

Αν πας 9 εως 12 πληρώνεις 20Ε. Απο 12 και μετά 20Ε. Αν κάτσεις όλοι μέρα 40Ε... απλά μαθηματικά :)

 

Αν πας απο 11 εως 2.....?

Link to comment
Share on other sites

Την καταλαβαίνω την απορία Gigi, η λογική λέει 40Ε. Απο την άλλη δεν μου έχει τύχει όταν φεύγω να ελέγχουν αποδείξεις κτλ...

Link to comment
Share on other sites

Η ημερισια χρηση της πιστας ειναι 50 ευρω. Επισης υπαρχει η δυνατοτητα να πληρωσεις 20 ευρω απ τις 9:00

μεχρι τις 13:00 και 30ευρω απο τις 13:00 μεχρι και τη δυση του ηλιου.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά θα έρθει κανείς ή μόνος μου θα πάω;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Δουλευω ρε γμτ.... :cry: :evil:

Και το θελα σα τρελος να ερθω....

Link to comment
Share on other sites

Πές μου ώρα που θα συναντηθούμε, εγώ θα πάω τελικά σαν θεατής ,αλλά ψήνομαι . Να δώσουμε ώρα και μέρος συνάντησης για όσου άλλους θέλουν ?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θέλω να πάω πρωί και να έχω τελειώσει μέχρι το μεσημέρι. Μέρος συνάντησης Μέγαρα, περί ώρας...κατά βούληση

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πρωί θα πάω για να φύγω νωρίς...

Tall guy έχεις Cateham? Πρόσεχε την απάντηση σου, μπορεί να είμαι θυρίο αλλά συγκινούμαι... I have feelings too :cry:

Μέρος συνάντησης τα Pit!!! :p

Link to comment
Share on other sites

Caterham δεν έχω αλλά ένα Westfield μέχρι το τέλος του μήνα θα το έχω...!

 

Προς το παρόν για αύριο (νωρίς κι εγώ το πρωί) θα έρθω με ένα Subaru, το Colt θα το αφήσω να κοιμηθεί λίγο παραπάνω...

Link to comment
Share on other sites

Για αύριο δεν με κόβω επειδή υπάρχει μια περίπτωση (στο εκατομμύριο) να παραλάβω το τουτού μου.

Link to comment
Share on other sites

Oh... Aaa... my heart!!!

Βγήκα λίγο στο μπαλκόνι και είδα ότι... έβρεξε. Το βρίσκω απίθανο να μπορέσω να έρθω αν βρέχει

Link to comment
Share on other sites

Εγώ εύχομαι να βρέξει όπως και το Φεβρουάριο που πήγαμε γιατί - προσωπικά - το απόλαυσα περισσότερο ! Με έχει επηρεάσει ο Gigi ο οποίος είχε δίκιο τελικά για τη βροχή (αν και δεν έμαθε τίποτα τελικά...δεν είδατε πώς σβούρηξε στην Κ1 στο GTCC??? :D :D :D )

 

Χασάν, πάμε το πρωί και στις 14:00 θα είμαστε πίσω. Αποκλείεται να το παραλάβεις πρωί πρωί! Αν ήταν θα στο έδιναν και σήμερα το απόγευμα....!

Link to comment
Share on other sites

Πάντως απο weather sites που μόλις κοίταξα λένε πρωινές βροχές στην περιοχή της Σαλαμίνας. Απο την άλλη είναι μια πρόγνωση, άρα... 8)

Link to comment
Share on other sites

Εθνικό Αστεροσκοπέιο Αθηνών Ινστιτούτο Ερευνών Περιβάλλοντος

Πέμπτη 3.00 11c Πιθανή Βροχή :p

Πέμπτη 9.00 10c Λίγα Σύννεφα :p :p

Πέμπτη 15.00 20c Καθαρός :p :p :p

Link to comment
Share on other sites

Αισιοδοξώ να είμαι εκεί γύρω στις 10 με 10.30

 

C u there!

Link to comment
Share on other sites

Επεράσαμ όμορφα, όμορφα, όμορφα,

επέρασαμ όμορφα, μας άρεσε πολύ :D

 

Με συνοδηγό τον Χασάν, παρευρισκόμενο τον ιδιοκτήτη του Mitsubishi Colt CZT Limited Edition Aquarium (aka Dj Lefos), και guest star τον Dim14, κάναμε τα απαραίτητα σβουρίδια μας υπό λιακάδα αλλά και με κάποιες λιμνούλες εντός πίστας λόγω χτεσινής νεροποντής...

 

Έκπληξη από τον Dim14 το γεγονός ότι παρά την πρώτη του φορά στα Μέγαρα, έκανε καλό γυρολόγιο με τον ενθουσιασμό του να μεταβάλλεται αντιστρόφως ανάλογα με το ύψος του πέλματος στο πλάι των ελαστικών του...

Κόστος 20 τελικά, άλλες συμμετοχές ελάχιστες (2-3 Subaru, 1 Evo, 1 Rallye και 1 Clio 1.4 )

 

Τελικά φύγαμε γιατί ο Χασάν πήγε να παραλάβει το αυτοκίνητό του που είναι έτοιμο!!! [Πρωταπριλιάτικο ήταν αυτό το τελευταίο...]

 

Πάντως αυτή η ανακατωμένη μυρωδιά από τακάκια, δίσκο συμπλέκτη, κινητήρα και λάστιχα είναι πολύ χαρακτηριστική...Από τη μία χαίρεσαι από την άλλη καταλαβαίνεις ότι όλη αυτή η θερμότητα ήταν κάποτε υλικά τριβής...!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...