Jump to content

Συνάντηση?!?! Πότε ρε παιδιά?!?!?


Recommended Posts

Μιας και ειμαι στο υπουργειο και δεν εχω τι να κανω απο τη βαρεμαρα ειπα να στειλω και εγω ενα "τοσο δα ποστακι"... 8)

 

Kyr80 μολις ερθω πατριδα θα τα ακουσεις και απο κοντα αλλα μια που το εχεσες το θεμα...εεε...το εθεσες ηθελα να πω...Εγω ειμαι Θεσσαλονικιος το γεγονος οτι μετακομησα δεν με κανει αθηναιο (σε αντιθεση με ολους τους χωριατες που εγιναν ξαφνικα αθηναιοι...και στις γιορτες αδιαζει η αθηνα επειδη πανε στα...χωρια τους!), και μη λες ποντου (μου θυμιζεις στιγμες πονου κακουργε..!...για οσους δεν ξερουν εκει τρακαρα!). :shock:

 

Ας ξεκινησω απο τον σκ@τογαυρο το liou ...τυρι=φετα ...και ολα τα αλλα ναι ρε ειναι κασερια !

Τα καλαμακια οπως προανεφερα και θα ξαναπω ειναι για να πινεις τα αναψυκτικα...χαμουτζη !

Και εγω δεν οδηγαγα ...οδηγουσα ! ...αλλα δεν ηταν η γυναικα σου να δω αν θα τολμουσες να μιλησεις ετσι για Θεσσαλονικα...παντοφλα συννεφο θα επεφτε ! :lol:

 

Περριτο να μιλησω για την καταπιεση την οποια εχω υποστει, την ταλαιπωρια (τα λαμογια διωξαν την καρεκλα μου ρε!), οτι ολοι χωριστηκαμε στα τραπεζια με βαση το οικονομικο προφιλ και status (απο τη μια λαπτοπ και κοστουμια και απο την αλλη ο ...ξανθοπουλος και εγω !), δεν το συζητω οτι το τραπεζι μας ηταν μακραν το ποιο χαβαλετζιδικο ολων...

 

Να πω οτι ολα τα παιδια (ακομη και οσοι μεγαλωσαν...) ειχαν ορεξη...(σκετο...τα εσκισαν τα...καλαμακια..!), εγω δεν μπορεσα να φαω γιατι ειμουν κατω απο γερμανικη κατοχη (καταρα στον χασαν ....και οποιος καταλαβε!) :wink: :lol:

 

Τα αλογα στα αυτοκινητα που μπηκα ηταν συμπαθεστατα (ψιλοπρασινισα απο τη ζηλια...!), θα μου κανει κανεις δωρο ενα φιλτρο μπλιντς (βλαχικο παρακαλω!)...

 

Επισης να πω δευτερη συναντηση και ουτε μια ασφαλεια? τσ τσ τσ...

 

Μεσα σε ολα να πω ενα ευχαριστω στον φιλο giannman που με πηγε και με εφερε ...αν και ψιλομασησε οταν ειπα για την υπευθυνη δηλωση για τη βενζινη...! :shock: :lol:

 

Αισθητη (λεμε τωρα...) και η απουσια του φιλτατου panaua...

 

Ο ψηλος ηταν απλα αφανταστα...ψηλος ! Και με πολυ χιουμορ... :lol:

 

Ας ποσταρει καποιος φωτογραφιες απο τη συναντηση ...!

 

Τι αλλο να πω για να καταφερω να κανω ολοσελιδο ποστ :?:

 

Σιγουρα θα σκασετε ολοι απο τη ζηλια αν ακουσετε πως ακουγετε η τουρμπινα μου...(αν δεν σκασει η τουρμπινα πρωτη...) !

 

Συναντησαμε και τον απολυτο ερωτα (evo) ο οποιος τυπος μας ειπε οτι εχει αλλαξει 5 ! απο στουκαρισματα (μοιπως εχει το θεο μπαρμπα? Λεμε τωρα...)

 

Εχω μια κρυφη ελπιδα οτι στην επομενη συναντηση ισως εχουμε και πανω απο 3 γυναικες (δεν θελω να πηδηξω...απλα ειναι πιο ωραια η ποικιλια ! :wink: :lol: ...εκτος αν ειναι γερμανικη :shock: :lol: )

 

Τελειωσα...εκτος εαν ξεχασα κατι οποτε θα συμπληρωσω αργοτερα...!

 

Αντε με το καλο να κανουμε πιο συντομα την επομενη συναντηση !!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply
Εγώ που πέρασα κατά της 11 δεν είδα πουθενά Colt (πολύ σκοτάδι). Στο Ζάχο πάντως είδα απο""τι φαινόταν το PuntoClub

 

Στο πάρκινγκ ακριβώς μπροστά από το do-it (ψιλοσκοτάδι), ήταν παρκαρισμένα 30 Colt-άκια τουλάχιστον.............Και μπορεί και να μην είχαμε πάει στον Ζάχο ακόμη, είμασταν εκεί, αλλά από τον δρόμο δεν φαινόμασταν..........(χαμηλό προφίλ όπως πάντα!!!!!!!!!)

Link to comment
Share on other sites

τελικα θα μου πει κανεις ποιος εχει το κοκκινο με τις ζανταρες που εβλεπα στον υπνο μου το βραδυ?????

 

ακομα δεν καταλαβα γιατι δεν εβγαλα φωτο

Link to comment
Share on other sites

Όλα πολύ ωραία ως συνήθως , και βέβαια τα ανοιγματάκια που έγιναν αργά κ ξεκαθάρισαν κάποια πράγματα....Απορίας άξιον γιατί τα χουν οι Ελισσάβετ μαζί μου.... :p :p :p

Link to comment
Share on other sites

Μεγάλη αποκάλυψη ο φίλος Delimicic, ανταποδίδω τις φιλοφρονήσεις :D

 

Δυστυχώς δεν πρόλαβα να καταγράψω το αποχαιρετιστήριο ανοιγματάκι γιατί δεν καταλάβαμε (οι 4 που ήμασταν στο τέλος της ευθείας) ότι έρχονταν τα Colt!!! Πραγματικά ήταν τόσο αθόρυβα που μόνο 40 μέτρα πριν περάσουν από μπροστά μας, καταλάβαμε ότι είναι αυτοί !!!

 

Επίσης κάποιος έφαγε 2 πίτα γύρο παραπάνω γιατί ποτέ δεν έφτασαν σε μένα τα δικά μου. Θα πρέπει να ξέρετε ότι με το φαΐ μου ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΝΕ!!! :D :D :D

 

Να πω ότι η είσοδος αυτού του στυλ δεν ήταν επιλογή μου, έγινε κατόπιν παρακίνησης του Χασάν ο οποίος βιώνει το στερητικό σύνδρομο έντονα αυτή την εποχή οπότε δείξτε όλοι κατανόηση...

 

Επίσης, δώστε μου όλοι θερμά συγχαρητήρια για την φωτογραφική μηχανή που έφερα καθώς και τα δύο σετ με ΑΔΕΙΕΣ μπαταρίες που επίσης έφερα για την μηχανή αυτή............Καλά λένε ψηλός και βλάκας, κοντεύω να συμφωνήσω τελικά.....

 

Εις το επανιδείν !!!

Link to comment
Share on other sites

Στη Λάρισα πότε θα κάνετε συνάντηση;

Κάτι άκουσα για συνάντηση του coltclub στο parking (χώρο στάθμευσης εντάξει!) του yabanaki την Τετάρτη 28 Μαρτίου.......καλή φάση............Ζάχος απέναντι......σουβλάκι......σου έρχεται και η αρμύρα της θάλασσας.........ωραία είναι..........21:00 είναι καλά; Καλά είναι είμουν σίγουρος........Λέω να περάσω........Να δω τους τρελούς γνωστούς και άγνωστους.........

 

Είσοδος στο parking 50 €, εκτός αν πείτε ότι ξέρετε τον Durin, όπου θα μπείτε δωρεάν και θα σας κεράσουν και ένα σουβλάκι........ :shock:

 

Λοιπόν εγώ θα είμαι εκεί! Εσείς;

 

ΜοD edit: Να σε παρακαλέσω να μιλάς με περισσότερη σοβαρότητα και ακρίβεια στις τεχνικές ενότητες!

Το Σουβλάκι θα είναι Δίπιτο, το Παρκινγ στο δεξί μας χέρι, και το PH του θαλασσινού νερού 3,4.

 

Mod2 further edit: Οι ανακρίβειες συνεχίζονται, καθώς το pH του θαλασσινού νερού κυμαίνεται αυστηρά από το 7.5 μέχρι το 8.4 λόγω του buffering του ανθρακικού οξέος με το ανθρακικό ιόν CO3, η πυκνότητα του κυμαίνεται από 1020-1029 kg/κυβικό μέτρο, ενώ τέλος η ταχύτητα του ήχου είναι περίπου 1500 m/s και μεταβάλλεται με την θερμοκρασία και το βάθος. Αυτά και να προσέχουμε τι λέμε άλλη φορά !

Link to comment
Share on other sites

Είναι και άλλα παιδιά απο Λάρισα - Βόλο οπότε μπορείτε να βρεθείτε και να πάτε για κανένα καφεδάκι και να γνωριστείτε απο κοντά ή να ανεβείτε Σαλόνικα.

Για τις συναντήσεις γενικότερα, θα πρέπει να είσαι stand by στο pc για να βλέπεις τί γίνεται και πότε.

Θα ενημερώνεσαι απο τις Συναντήσεις - Ανακοινώσεις.

Link to comment
Share on other sites

-Οντως πολυς ο κοσμος και απιστευτη η ατμοσφαιρα!

-Στιγμιοτυπο της βραδυας η συγκριση υψους μεταξυ του psilou και της elissavet (η ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ? sorry αλλα σας μπερδευω :oops: ) ορθιας πανω στην καρεκλα. Δυστυχως δεν προλαβαμε να αποθανατισουμε τη σκηνη!!!

-ο DELIMICIC για αλλη μια φορα απιστευτος, δεν εβαλε γλωσσα μεσα ουτε την ωρα που ετρωγε, ενω δεν εφυγε απο κοντα μας ουτε οταν βαλαμε την καρεκλα του στο διπλανο τραπεζι. Ισως ο μονος τροπος να αποφυγουμε αυτο τον ανθρωπο ειναι να αναψουμε γυρω του 5-6 τσιγαρα (κατι σαν τους βρικολακες με τα σκορδα) αλλα και παλι αμφιβαλλω

-Προσυπογραφω τα λετγομενα του psilou για τη "συγκριση" των 2 colt. Τεσσερα ατομα περιμεναμε να καταγραψουμε τη στιγμη και μειναμε με την καμερα (!!) στο χερι.

- JOHAN* αληθευει οτι αρχισες μαθηματα πλεξιματος και ψαχνεις απεγνωσμενα το τηλεφωνο του DELIMICIC :?: :?: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

ΧΑΧΑΧΑ!!! εγινε συγκρηση με μενακαι τον psilo αλλα οχι πανω στην καρεκλα. αυτο που λες εγινε στον ζαχο και αυτη που ανεβηκε στην καρεκλα ηταν η Ιωαννα (johan)

λοιπον για να μην μπερδευομαστε ¨ εγω ειμαι η Ελλη (elisavet30) και η ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ειναι η ΛΙΖΑ οκ?!! χαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν γλιτωνει με τιποτα το να μου φτιαξει τουλαχιστον ενα ζευγαρι τερλικια η φιλτατη ! :lol:

Αντε και μια μπλουζιτσα ! :shock:

Περαν αυτου ως αναφορα το πως να με αποφυγεις αγαπητε..δε μπορω να καταλαβω γιατι να θελει καποιος να με αποφυγει ! ...αφου ειμαι αξιολατρευτος ! :lol: (Δε θελω σχολια και υπαινιγμους...! :shock: )

Link to comment
Share on other sites

elisavet30: ελπιζω να θυμαμαι το ποια ειναι ποια, μεχρι την επομενη συναντηση και να μην εκτεθω (ξανα) :oops:

 

delimicic: μαλλον θα πρεπει να παρουμε αποφαση οτι εισαι κατι σαν τους σεισμους, ειναι ενοχλητικοι αλλα ειμαστε αναγκασμενοι να ζουμε μαζι τους :!: :!: :!: (εκτος αν παρουμε kompressor οποτε θα σου ξεφευγουμε ανετα) :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα ελεγα οτι μαλλον ειμαι σαν τα kinky σεξουαλικα παιχνιδια ...ολοι τα κατακρινουν αλλα καταβαθος αρεσουν σε ολους ! :wink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...