Jump to content

Συνάντηση?!?! Πότε ρε παιδιά?!?!?


Recommended Posts

Επειδή κάτι είδα στο shout box............αυτό με τα 50 είναι αστείο............σε περίπτωση.....που.......κάποιος..........δεν κατάλαβε..........σε parking θα είμαστε........δεν πληρώνουμε τίποτα................

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply
Επειδή κάτι είδα στο shout box............αυτό με τα 50 είναι αστείο............σε περίπτωση.....που.......κάποιος..........δεν κατάλαβε..........σε parking θα είμαστε........δεν πληρώνουμε τίποτα................

 

 

χαχαχαχα, γεια σου ρε durin με τα αστεια σου!

 

 

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Και βέβαια δεχόμαστε αλλά στις 28 ΜΑΡΤΙΟΥ οχι 29. :wink:

 

Καλώς ήρθες λοιπόν και σαν νέο μέλος περασε μια βολτα από εδώ για να μας πεις λίγα πραγματα για σένα, και μετά από εδώ για να διαβάσεις καποιους κανόνες λειτουργίας του club. Πχ γράφουμε πάντα με μικρά κλπ.

 

Και πάλι καλως ήρθες. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Εγω τωρα τι να πω.....??? :( :( :( Καλα να περασετε!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Πωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Τι είπες τώρα!!!!?????:shock:

ωχ!!!!!!!!!! :o

 

edit: 20.30 είναι ο αγώνας.........10.30..βουρρρρ

Link to comment
Share on other sites

θα ρωτησω τον δικηγορο μου κ θα δω αν θα ερθω!

 

- stragal, να ερθω???????

 

ʼμα θές μην έρχεσαι.....Και μετά θα σου πώ εγώ δια δικαστικού επιμελητού κ δή εγγράφως....

Link to comment
Share on other sites

Eσυ να πας να αναψεις τα xenon να φωτιζουν ολουθε και περιμετρικως να βλεπουν τα παιδια.

Link to comment
Share on other sites

εδω υπαρχει ενας ερωτας μεγαλος...
Σε ποιά απο τις δύο πάει αυτό???? χαχαχαχα!!

 

Μπλέξιμο...Σφαγή των Ελισσάβετ στα πόδια μου....Προβλέπω μαλλιοτραβήγματα...Κ δεν ξέρω αν σου μεγάλωσαν τα μαλλιά απ την τελευταία φορά που σε είδα..... :D :D :D :D :D

 

G47.....Μιλάμε φέγγουν τόσο καλά , που βλέπεις κ κάτω απ τα αυτοκίνητα , πουθενά δεν μπορούν πλέον να κρυφτούν οι γάτοι!!! :twisted: :twisted: Στα συνιστώ να γιομίσεις το ψυγείο σου.... :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Για να καταλάβετε πόσο σημαντική θα είναι αυτή η συνάντηση ο Fabl3d έπλυνε το αυτοκίνητο κυρίες και κύριοι ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ !

 

Ελάτε να το καμαρώσετε λοιπόν γιατί θα περάσει πολύ καιρός μέχρι να δεί τέτοιες μέρες το κακόμοιρο :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Digilef will be there :wink:

Link to comment
Share on other sites

Αν και ειμαι με κριση μεσης μιας και χθες εκανα το παιχταρα στο μπασκετ (50 ποντους εβαλα) αυτη τη συναντηση δε τη χανω με τιποτα... Στνη αναγκη θα βαλω να με κουβαλησουνε στο parking!!!

Link to comment
Share on other sites

mike: και τις coca-colες με τι θα τις πιουμε ? με τα σουβλακια θα τις ρουφηξουμε ? ε? :)

Υπαρχει πιθανοτητα να ερθει και τριτη κοπελα? Αρχιζει και αποκτα ενδιαφερον η υποθεση...! :)

Περιμενω τηλ απο giannman και panaua να σκασουμε τριο (σκετο οχι στουντζες !).

Το δικο μου αυτοκινητο ειναι στην πατριδα :(

Σημερα θα φροντισω να ειμαι ξεκουραστος γιατι προβλεπω μαχη στην συναντηση...!

Link to comment
Share on other sites

mike: και τις coca-colες με τι θα τις πιουμε ? με τα σουβλακια θα τις ρουφηξουμε ? ε? :)

 

γεια ρε deli :roll: :roll: :roll: επιτέλους ήρθε η ώρα να μάθουμε ελληνικά εμείς οι χαμουτζήδες.... :lol: :lol: :wink: :wink:

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως ειχα ξεχάσει οτι δουλεύω... :oops:

ΘΑ ΧΑΣΩ ΑΥΤΟ ΤΟ SHOW.... :cry:

Καποιος γρήγορα με την κάμερα!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Για να καταλάβετε πόσο σημαντική θα είναι αυτή η συνάντηση ο Fabl3d έπλυνε το αυτοκίνητο κυρίες και κύριοι ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ !

 

Ελάτε να το καμαρώσετε λοιπόν γιατί θα περάσει πολύ καιρός μέχρι να δεί τέτοιες μέρες το κακόμοιρο :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Digilef will be there :wink:

 

Και κερώθηκε και το καπώ!!

Να""ναι καλά ο Mike για την δουλειά που έκανε!

Link to comment
Share on other sites

Θα ερθω κι εγω, από το Νοεμβριο που πηρα το Colt δεν αξιωθηκα να παρεβρεθω σε καποια συναντηση να σας γνωρισω. CU tonight!!

Link to comment
Share on other sites

Προβλέπεται να γίνει χαμός σήμερα. Δεν θα χωράνε τα coltακια στο parking.

(θα τρίβει τα χέρια του ο Ζάχος το βράδυ...)

Link to comment
Share on other sites

Τωρα τα λες καλα φιλαρακι ! (Mike) :lol:

Θα κερασει κανενας τα σουβλακια ? Τον εχω βαλει μεσα τον giannman ...δεν θα ερθει και ο panaua ...μαλλον θα πληρωσω ! :cry:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που δεν έχω Colt είμαι άξιος να βρεθώ ανάμεσα σας? :oops:

Μέχρι τι ώρα λέτε να είσαστε εκεί? Παίζει και η Ελλάδα σήμερα, άρα πριν της 11 δεν βλέπω να είμαι εκεί

Link to comment
Share on other sites

mike: και τις coca-colες με τι θα τις πιουμε ? με τα σουβλακια θα τις ρουφηξουμε ? ε? :)

Υπαρχει πιθανοτητα να ερθει και τριτη κοπελα? Αρχιζει και αποκτα ενδιαφερον η υποθεση...! :)

Περιμενω τηλ απο giannman και panaua να σκασουμε τριο (σκετο οχι στουντζες !).

Το δικο μου αυτοκινητο ειναι στην πατριδα :(

Σημερα θα φροντισω να ειμαι ξεκουραστος γιατι προβλεπω μαχη στην συναντηση...!

 

Να δηλώσεις άλλο τόπο κατοικίας στο προφίλ σου... Προδότη... Τώρα που είσαι 500+ χλμ μακρυά, πες που το παρκάρεις... Στην Πόντου δεν το ξαναείδα... Μου λείπουν κάτι χειρολαβές και πλαϊνά στα καθίσματα..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...