Jump to content

Συνάντηση?!?! Πότε ρε παιδιά?!?!?


Recommended Posts

Κάτι άκουσα για συνάντηση του coltclub στο parking (χώρο στάθμευσης εντάξει!) του yabanaki την Τετάρτη 28 Μαρτίου.......καλή φάση............Ζάχος απέναντι......σουβλάκι......σου έρχεται και η αρμύρα της θάλασσας.........ωραία είναι..........21:00 είναι καλά; Καλά είναι είμουν σίγουρος........Λέω να περάσω........Να δω τους τρελούς γνωστούς και άγνωστους.........

 

Είσοδος στο parking 50 , εκτός αν πείτε ότι ξέρετε τον Durin, όπου θα μπείτε δωρεάν και θα σας κεράσουν και ένα σουβλάκι........ :shock:

 

Λοιπόν εγώ θα είμαι εκεί! Εσείς;

 

ΜοD edit: Να σε παρακαλέσω να μιλάς με περισσότερη σοβαρότητα και ακρίβεια στις τεχνικές ενότητες!

Το Σουβλάκι θα είναι Δίπιτο, το Παρκινγ στο δεξί μας χέρι, και το PH του θαλασσινού νερού 3,4.

 

Mod2 further edit: Οι ανακρίβειες συνεχίζονται, καθώς το pH του θαλασσινού νερού κυμαίνεται αυστηρά από το 7.5 μέχρι το 8.4 λόγω του buffering του ανθρακικού οξέος με το ανθρακικό ιόν CO3, η πυκνότητα του κυμαίνεται από 1020-1029 kg/κυβικό μέτρο, ενώ τέλος η ταχύτητα του ήχου είναι περίπου 1500 m/s και μεταβάλλεται με την θερμοκρασία και το βάθος. Αυτά και να προσέχουμε τι λέμε άλλη φορά !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply
Μεσααααααα. Σχολάω 10 το βράδυ οπότε θα αργησω λίγο. :D :wink:

 

Φίλε δεν ξέρω αν θα σε δεχτούμε........(εκτός αν πεις ότι ξέρεις τον Durin βέβαια......!!!!!)

Link to comment
Share on other sites

Θα φοράω και κοστούμι... Θα είμαι ένας κύριος... :D

 

PS ποιος είναι ο Durin? :lol: :lol: :lol:

 

Durin Edit: Ποταπέ βλάσφημε Power User, θα καείς στην πυρά......!!!!!!

 

Γιάννης Edit: Παρακαλούνται οι Mods να μην τα βάζουν με τους Power Users....!!! :lol: :lol: :lol:

 

toutouni: και οι powerusers να σχολιάζουν τους mods...

Link to comment
Share on other sites

Υπονοείς ότι δεν εμπνέει σεβασμό, σοβαρότητα και κύρος η ανακοίνωση του Durin?!?!?? Βλάσφημε, θα καείς κι εσύ στην πυρά του εξαγνισμού αφού πριν μαστιγωθείς μέχρι να ομολογήσεις όλες τις αμαρτίες σου!!!!!!

 

[χωρίς πλάκα mode on]

Σίγουρο σίγουρο 21:00 parking yabanaki Τετάρτη.

[/χωρίς πλάκα mode on]

Link to comment
Share on other sites

O Durin συνηθίζει να ντύνεται με μπέζ μίνι φούστα και κόκκινη ξόπλατη μπλούζα

 

 

Επίσης, o Fabl3d κάνει πεζοδρόμιο εκεί τριγύρω, σίγουρα θα σε τσιμπίσει!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγινε ευχαρηστω πολυ για την αμεση απαντηση.Θα ειμαι εκει απο τους πρωτους.εχω μια απορια ομως...Πως θα σας αναγνωρησω???!!

 

Εκτός από Γαρύφαλλο στο πέτο :shock: θα έχουμε και Colt!!!! :D Μην ανησυχείς! Όλοι την ίδια απορία είχαν στην αρχή αλλά αμέσως μας αναγνώρισαν και ενσωματώθηκαν στην παρέα χωρίς να το καταλάβουν!!!!!

 

 

MoD Edit: Ζηλιάρα

 

Ζηλιάρα edit: Βρε ουστ από εδώ παλιο μπετούγια!

 

Admin edit: Για σοβαρευτείτε λίγο ρε!!!

 

Super Admin edit: Περάστε έξω κύριε!!!

 

G@#$o Admin: Να περιμένω κι άλλο έξω κύριε...?!

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα...καλα που μου το ειπες FaBl3D γιατι ειχα σκοπο να βαλω τα ιδια ακριβως και δεν θα ελεγε!! :D Ευχαρηστω πολυ παιδια περιμενω με ενυπομονεσια να περασουν οι ωρες.

Link to comment
Share on other sites

Kαι εγω μεσα με τα οσα!!!

Αλλα ρε παιδια αρχιζω και φοβαμαι αυτες τις κουλες...(ναι FaBl3D&Durinviii σε εσας αναφερομαι) :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ηράκλειο....αααααχχχχχ

(αναμνήσεις....αναμνήσεις....)

 

Θα έρθω να σε πάρω το καλοκαίρι :shock:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...