Jump to content

after track day effects...


Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

το πρωτο track day ειναι πλεον παρελθον,μαζευτικαμε αρκετα αυτοκινητα αν και στην αρχη απογοητευτικαμε!!!καλο θα ηταν οταν λεει καποιος οτι θα ερθει να ερχεται και οχι στο τελος να την κανει με ελαφρα πηδηματακια!!!!ολα ηταν ωραια σημερα,τα coltakia γυρνουσαν αρκετα γρηγορα στην πιστα!!!το καλυτερο ομως το εκανα εγω με συνοδηγο το digilef,παραλιγο λοιπον να ερθουμε τουμπα!!!αλλα ολα καλα τελικα το στησιμο δουλεψε και το rallaki εκατσε στο εδαφος μετα απο ενα αεροπλανικο!!!σιγουρα ο Gigi τα ειδε ολα απο πισω!!!τελος καλο ολα καλα,digilef ελπιζω να μην φοβηθηκες!!!ενα μεγαλο μπραβο στην redcolt που ειναι η πρωτη γυναικα του club που μπηκε μαζι μας στην πιστα με το παλιο coltaki της και γυρνουσε παρα πολυ καλα!!!ΜΠΡΑΒΟ :lol: :lol: :lol: :lol: !!!!δεν ελειψαν ομως και οι μ@λ@κιες,οι φιλοι μας με τα evo μαλλον μπερδευτικαν και νομιζαν οτι η πιστα ηταν χωματινη και μονο δικια τους,αποτελεσμα ηταν οτι η πιστα γεμισε χωμα και γλιστρουσε παρα πολυ,εγω με τα σλικ δεν μπρορουσα να πατησω το γκαζι,μεγαλη Μ@Λ@ΚΙΑ των παιδιων και γι'"αυτο νευριασα οταν βγηκα την τεταρτη φορα!!!

Link to comment
Share on other sites

δεν ελειψαν ομως και οι μ@λ@κιες,οι φιλοι μας με τα evo μαλλον μπερδευτικαν και νομιζαν οτι η πιστα ηταν χωματινη και μονο δικια τους,αποτελεσμα ηταν οτι η πιστα γεμισε χωμα και γλιστρουσε παρα πολυ,εγω με τα σλικ δεν μπρορουσα να πατησω το γκαζι,μεγαλη Μ@Λ@ΚΙΑ των παιδιων και γι'"αυτο νευριασα οταν βγηκα την τεταρτη φορα!!!

Μπομπρε, Πάρτο αλλιώς... Θα "βρείς" έτσι.

 

Χωρίς να έχει ιδιαίτερη σημασία τί συνέβη, Το στιλάκι γραφής σου, δέν σε τιμά καθόλου.

 

Ο καθένας, από τα γραφόμενά του κρίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Please...Borbo να μη σχολιάζουμε τόσο έντονα..ας αφήσουμε αυτά για προσωπικές συζητήσεις όπου εκεί τουλάχιστον δε δημοσιοποιείται τίποτα..αν και εφόσον έγιναν όσα λες καλώς ή κακώς έγιναν...τώρα δεν ξεγίνονται...και πρώτα από όλα..αδελφικό club είναιι...έχουν και μερικά άλογα καβάτζα :lol: συγχωρούνται! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Borbos,

 

Νομίζω πως αντί να βαράς το γαιδούρι, βαράς το σαμάρι !!!!!!

 

ΟΛΟΙ πήγαμε να διασκεδάσουμε, ανεξαιρέτως αν είχαμε 60 ή 460 άτια κάτω από το δεξί μας πόδι !!!!!

ΟΛΟΙ έχουμε δικαίωμα στα flick, drift, ανάποδα τιμόνια, φρένα, εξόδους, στραβές, κλπ, κλπ, κλπ.

ΕΓΩ σου λέω ξεκάθαρα, πως ΖΗΛΕΥΑ τους φίλους με τα EVO, και πως αν μπορούσα να κάνω και εγώ αυτά που κάνανε εκείνοι, θα τα εκανα ΧΩΡΙΣ ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ.

 

Αυτός που είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ, και δείχνει παντελή έλλειψη επαγγελματισμού ή για να ακριβολογώ ζητάει μόνο τα ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΦΡΑΓΚΑ χωρίς να προσφέρει καμμία υπηρεσία, είναι ο ιδιοκτήτης του kartodromo.

Αυτός έπρεπε όποτε χρειάζεται, να μας διακόπτει για 10 λεπτά, και να στέλνει ανθρώπους, να φροντίζουν την πίστα, να την καθαρίζουν κλπ.,κλπ.

για να διατηρείται σε άψογη κατάσταση και να μην δημιουργεί περαιτέρω προβλήματα στους συμμετέχοντες... Ηδη η κατάσταση του τάπητα χαρακτηρίστηκε από όλους ως ιδιαιτέρως γλυστερή...

Αυτό όμως που τον νοιάζει είναι να πάρει τα ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ που του δώσαμε, και μετά ... ασε τους ηλίθιους (εμάς εννοώ) να γυρνάνε την πίστα.

 

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ, ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ, ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ

:evil: :evil: :evil:

Link to comment
Share on other sites

Ένα ΜΕΓΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΛΟ ευχαριστώ σε όλα τα παιδιά που ήρθαν στην πίστα!!! Περάσαμε καταπληκτικά, εγώ προσωπικά ΠΕΡΑΣΑ Α-Π-Ι-Σ-Τ-Ε-Υ-Τ-Α. Στην αρχή μπήκα στην πίστα φοβισμένος αλλά μετά ξεψάρωσα και τα έδωσα όλα!!!!!!!!!!!!!!!! ΤΟ ΕΛΙΩΣΑ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΧΑΧΑΑΧΑΑΧΑ!!!!!!!!!!!! ΤΡΕΛΑ ΤΡΕΛΑ!!!!!!!!

 

Πριν φτάσω στην πίστα είχα ξενερώσει απίστευτα γιατί ήρθα από εθνικη και έκανα 2 ολόκληρες ώρες να φτάσω!!!!! Αλλά με το που έφτασα στο καρτοδρόμιο και είδα όλους τους τρελούς μαζεμένους η διάθεση άλλαξε αμέσως!!!!!!! DurinVIII (χεχε!!!), digilef (τρελή ατμόσφαιρα), Gigi (τα καλύτερα χέρια, σεμινάριο οδήγησης με γραμμές), cztakias (ήρεμη δύναμη), Axolotl (εμπειρία, σύνεση αλλά ....και μία έξοδος :D ), redcolt (μπράβο στο πιο ενεργό κορίτσι του club!), Dark side (WRC....απίστευτος ήχος και θέαμα), Sei space (τα έδωσε ό-λ-α!), Borbos (αεροπλανικό!), Φώτης (ζογκλέρ!), 206 (ωραίος!) Σ-Υ-Γ-Χ-Α-Ρ-Η-Τ-Η-Ρ-Ι-Α Σ-Ε Ο-Λ-Ο-Υ-Σ

 

Τα Colt-άκια λιώσανε στην πίστα και πήγαινανπολύ καλά. Πραγματικά το αμάξι πάει πολύ γρήγορα με γραμμές. Τα δύο EVO δώσανε αυτό που έπρεπε σε ένα track day, δηλαδή Θ-Ε-Α-Μ-Α. Μπράβο και ξανά μπράβο στα παιδιά που μας τιμήσανε όλους με την παρουσία τους και ελπίζουμε να τους ξαναδούμε σε επόμενο track day.

 

Χάρηκα επίσης που δώσανε το παρόν αν και δεν έτρεξαν άλλα δύο μέλη του club, ο Furby και ο AliveryCZT. Ελπίζουμε παιδιά να σας ξαναδούμε πολύ σύντομα!................στο τέλος όταν φεύγαμε έσκασε μύτη και ο Fabl3d. Εγώ προσωπικά χάρηκα πάρα πολύ που ήρθες Fabl3d ακόμη και στο τέλος και θα καθόμουνα λίγο να τα λέγαμε, αλλά έπρεπε να φύγω γιατί με πίεζε ένα μάυρο EVO από πίσω!!!

 

Επίσης, λιγότερα μέλη από ότι περιμέναμε.........την επόμενη φορά θα διασφαλιστούμε. Σημασία έχει πάντως ότι μπορεί να πληρώσαμε λίγο παραπάνω αλλά είχαμε περισσότερο χρόνο στην πίστα και το κατα-ευχαριστηθήκαμε!!!!!!

 

LONG LIVE COLT CLUB!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

!!!!δεν ελειψαν ομως και οι μ@λ@κιες,οι φιλοι μας με τα evo μαλλον μπερδευτικαν και νομιζαν οτι η πιστα ηταν χωματινη και μονο δικια τους,αποτελεσμα ηταν οτι η πιστα γεμισε χωμα και γλιστρουσε παρα πολυ,εγω με τα σλικ δεν μπρορουσα να πατησω το γκαζι,μεγαλη Μ@Λ@ΚΙΑ των παιδιων και γι'"αυτο νευριασα οταν βγηκα την τεταρτη φορα!!!

 

Διαφωνώ και ως προς την ουσία και ως προς το ύφος. Ρε συ για μια φορά δεν μπορείς να διαφωνήσεις πιο ήρεμα;;;;;;;;;

 

Εγώ τα χάρηκα πάρα πολύ τα EVO και μπράβο τους που μας τίμησαν με την παρουσία τους και χίλιες φορές μπράβο για το θέαμα που προσέφεραν. Μακάρι να τους δούμε ξανά και ξανά!

Link to comment
Share on other sites

Και νόμιζα ότι δεν την πήρατε χαμπάρι :oops: :oops: :oops:

Τελικά, ουδέν κρυπτόν υπό του ηλίου (ή της πίστας) :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Please...Borbo να μη σχολιάζουμε τόσο έντονα..ας αφήσουμε αυτά για προσωπικές συζητήσεις όπου εκεί τουλάχιστον δε δημοσιοποιείται τίποτα..αν και εφόσον έγιναν όσα λες καλώς ή κακώς έγιναν...τώρα δεν ξεγίνονται...και πρώτα από όλα..αδελφικό club είναιι...έχουν και μερικά άλογα καβάτζα :lol: συγχωρούνται! :wink:

 

εγω το ειπα και την ωρα που βγηκα απο την πιστα οτι ηταν μεγαλη μ@λ@κια οποιος το εκανε,δεν εγινε ομως μια φορα,οταν με πηγε βολτα ο gigi προσπαθουσε να το φλικαρει το μπλε evo και ολο παταγε στα χωματα και ολο το χωμα επεφτε πανω στο czt του gigi!!!θα σας αρεσε εσας αυτο?????????αμα θελεις να σου δειξω φαμπλε το video για να δεις ποσο γλιστραγε μολις περνουσα απο επανω,το οτι εχουν καποια αλογα καβατζα δεν σημαινει οτι μπορουν να κανουν την πιστα επικινδυνη για τους αλλους,αυτοι δεν καταλαβαιναν τιποτα ειχαν το γκαζι πατωμα και δεν ενιωθαν τιποτα!!!μπορει το υφος να ειναι περιεργο αλλα μονο ετσι μπορω να περιγραψω αυτη την κατασταση που υπηρχε χθες!!!

Link to comment
Share on other sites

Σας ζηλευω τρελα!!!Δυστηχως ο συναδελφος αρρωστησε και αναγκαστηκα εμεινα στο μαγαζι :evil: :evil: :evil: Με συγχωρειτε που σας κρεμασα :oops: :oops: :oops: προτεινω σε επικειμενο track day να γινει Σαββατο η κυριακη ουτος ωστε να μαζευτουμε πιο πολλα ατομα.ΕΙΛΗΚΡΙΝΑ ΛΥΠΑΜΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σας ζηλευω τρελα!!!Δυστηχως ο συναδελφος αρρωστησε και αναγκαστηκα εμεινα στο μαγαζι :evil: :evil: :evil: Με συγχωρειτε που σας κρεμασα :oops: :oops: :oops: προτεινω σε επικειμενο track day να γινει Σαββατο η κυριακη ουτος ωστε να μαζευτουμε πιο πολλα ατομα.ΕΙΛΗΚΡΙΝΑ ΛΥΠΑΜΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Ναι ρε συ don'"t worry, καταλαβαινόμαστε, το ξέρουμε ότι ήθελες τρελά να έρθεις αλλά ήταν πάνω από τις δυνάμεις σου.

Link to comment
Share on other sites

Σας ζηλευω τρελα!!!Δυστηχως ο συναδελφος αρρωστησε και αναγκαστηκα εμεινα στο μαγαζι :evil: :evil: :evil: Με συγχωρειτε που σας κρεμασα :oops: :oops: :oops: προτεινω σε επικειμενο track day να γινει Σαββατο η κυριακη ουτος ωστε να μαζευτουμε πιο πολλα ατομα.ΕΙΛΗΚΡΙΝΑ ΛΥΠΑΜΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Ναι ρε συ don'"t worry, καταλαβαινόμαστε, το ξέρουμε ότι ήθελες τρελά να έρθεις αλλά ήταν πάνω από τις δυνάμεις σου.

Ευχαριστω πολυ για τη κατανοηση :wink: Αισθανομαι καλυτερα.
Link to comment
Share on other sites

Παίδες σας ευχαριστώ για την ευκαιρία που μου δώσατε να βάλω κι εγώ το μικρό μου στην πίστα για πρώτη φορά. :D

 

Γκολ και θέαμα στις Αφίδνες!

 

ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΤΡΕΛΑΜΕΝΟΙ ΚΑΒΑΛΑ ΣΤΑ ΔΙΑΒΟΛΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ (ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΙ Ο ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ) ΣΑΣ ΠΑΩ ΜΕ ΤΑ ΧΙΛΙΑ RESPECT!!!!!

 

Μπήκα ψαρωμένος στην αρχή αλλά έφυγα στριγγλίζοντας (είχα κατεβασμένα παράθυρα να τ'"ακούω) σταδιακά μέχρι και την τέταρτη φορά που μπήκα πίστα!!!!!!

 

Όσο για το seicento το ένιωσαοτι ΚΑΤΑΧΑΡΗΚΕ(!) για ΠΡΩΤΗ φορά μετά απο το 2000 που το πήρα και 2 χρόνια μετά την μετατροπή ανάρτησης και πρώτου σταδίου.

 

Στον γυρισμό ήμουν μες την τρελή χαρά και στεναχωριόμουν για τα παιδιά απο το clubcento που ενώ ήθελαν δεν κατάφεραν να έρθουν. Αυτά που θα τους περιγράψω όμως, ΔΕΝ θα τους αφήσουν επιλογή για το επόμενο event :D

 

Ελπίζω να μήν σας ...καθυστέρησα με τους πρώτους αργούς μου γύρους κι ανυπομονώ για την επόμενη ΠΙΣΤΑ-ΠΙΣΤΑ-ΠΙΣΤΑ-ΠΙΣΤΑ-ΠΙΣΤΑ-ΠΙΣΤΑ-ΠΙΣΤΑ-ΠΙΣΤΑ-ΠΙΣΤΑ-ΠΙΣΤΑ-ΠΙΣΤΑ-ΠΙΣΤΑ-ΠΙΣΤΑ-ΠΙΣΤΑ-ΠΙΣΤΑ-ΠΙΣΤΑ-ΠΙΣΤΑ-ΠΙΣΤΑ-ΠΙΣΤΑ-ΠΙΣΤΑ-ΠΙΣΤΑ-ΠΙΣΤΑ-ΠΙΣΤΑ-ΠΙΣΤΑ-ΠΙΣΤΑ-ΠΙΣΤΑ-ΠΙΣΤΑ-ΠΙΣΤΑ-ΠΙΣΤΑ-ΠΙΣΤΑ-ΠΙΣΤΑ-ΠΙΣΤΑ-ΠΙΣΤΑ-ΠΙΣΤΑ-ΠΙΣΤΑ-ΠΙΣΤΑ-ΠΙΣΤΑ-ΠΙΣΤΑ-ΠΙΣΤΑ-ΠΙΣΤΑ-ΠΙΣΤΑ-ΠΙΣΤΑ-ΠΙΣΤΑ-ΠΙΣΤΑ-ΠΙΣΤΑ-ΠΙΣΤΑ-ΠΙΣΤΑ-ΠΙΣΤΑ-ΠΙΣΤΑ-ΠΙΣΤΑ-ΠΙΣΤΑ-ΠΙΣΤΑ-ΠΙΣΤΑ-ΠΙΣΤΑ-ΠΙΣΤΑ-ΠΙΣΤΑ-ΠΙΣΤΑ-ΠΙΣΤΑ-ΠΙΣΤΑ-ΠΙΣΤΑ-ΠΙΣΤΑ-ΠΙΣΤΑ-ΠΙΣΤΑ........................

Link to comment
Share on other sites

άλλη φορά κλειστός κύκλος συμμετοχών...colts only δηλαδή :wink:

 

Γιατί;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Διαφωνώ κάθετα.............άλλωστε και ο Borbos που δεν έχει Colt τι δεν θα μπορεί να συμμετάσχει; Ο Sei-space; Μην τρελαθούμε..........

 

Όλοι οι φίλοι του club μπορούν να συμμετάσχουν στις εκδηλώσεις του.

Link to comment
Share on other sites

Απιστευτη εμπειρια η πιστα με το CZT!!!Aν ειχα on board camera θα ειχα γραψει τον Borbo σε κλιση 50 μοιρες με το rallye,τον Axolotl να κανει θεαματικη εξοδο μετα την ευθεια,και το μπλε evo να δινει παντες 50 ποντους μπροστα μου για 2 ολοκληρους γυρους.Η αληθεια ειναι οτι με χαλασαν τα χαλικια που εφαγα απο το EVO αλλα εγω φταιω που δεν τον περασα :twisted:

Πολλα συγχαρητηρια στην redcolt που εδειξε '"'"αντρικες'"'" ικανοτητες εντος πιστας,αλλα και στον Durin που εδειξε απιστευτη βελτιωση μεχρι το τελος του event.Eπισης ενα μπραβο στον Borbo που γλιτωσε μια βεβαιη τουμπα(μπροστα μου),αλλα και στον axolotl που οδηγησε οριακα το CZT.Μου αρεσε επισης το στυλ του Digitec αλλα και ο ρυθμος του Ιωσηφ,οπως και το καρτιστικο στριψιμο του seicento.

Ολα τα λεφτα ο darkside που μας ζεστανε με τα φλογιδια του και τα απιστευτα μπασιματα,οπως και ο Φωτης που καταφερνε στους τελευταιους γυρους να πηγαινει μονιμως με το πλαι.

Οσον αφορα το CZT τωρα,με εντυπωσιασε ο τροπος που εστριβε με γραμμες,και ο τροπος που δεν εστριβε χωρις γραμμες :shock: Επισης εδειξε την σωστη γεωμετρια του στην πιστα,αλλα και το πολυ στιβαρο του πλαισιο.Με μια τιμονια τοποθετουνταν στην στροφη και εστριβε με τα 4,ενω τα φρενα δεν καταλαβαν τιποτα.Ο τροπος που εστριβε φανηκε απο το γεγονος οτι τα πισω λαστιχα φαγωθηκαν οσο και τα μπροστινα :shock:

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά ένα μεγάλο μπράβο σε όλα τα παιδιά που ήρθαν :!: :!: :!:

 

Για άλλη μια φορά επιβεβαιώνεται οτι όλοι οι κάτοχοι των Colt παλιών και νέων είναι ένας & ένας . Όσο για την super Colt RedColt woman του club μας εύγε και εις ανώτερα :lol:

 

Παρότι αργίσαμε να μαζευτούμε λόγω κίνησης, παρότι η πίστα δεν είχε αέρα για τα λαστιχά μας (....απαράδεκτο....και τρέχαμε σε άλλο βενζινάδικο) ,παρότι είχαμε αρκετές απουσίες, το πρώτο ColtClub Track day είναι παρελθόν με την πιο ευχάριστη ανάμνηση!

 

Μόνο η πίστα είναι το μεγαλύτερο σχολείο για το αυτοκινητό μας...άκουγα και άκουγα, το πίστευα... αλλά εχθές επιβεβαιώθηκε!

 

Αυτό που ευχαριστήθηκα πιο πολύ....επιτέλους πλάγιαζα με ασφάλεια μαθαίνοντας την τέχνη του drift.......πατημένη δευτέρα σε όλη την πίστα ένα τσίμπημα στο φρενάκι...με το πλάι το coltάκι :p :p :p

 

Απο τις μεγαλύτερες χαρες που μου έχει δώσει μέχρι σήμερα το coltάκι μου 8)

 

@Gigi άφησε οποιαδήποτε άλλη βελτίωση και κάνε τα μαγικά σου με μια καλή ανάρτηση! Θα κάνεις θαύματα.... :wink:

 

@axolotl Πραγματικά το πιο λυσσασμένο czt απο τον πρώτο κιόλας γύρω! Σαν αφηνιασμένος μπήκες παλικάρι μου.... Same as Gigi for the suspension :wink:

 

@DurinVIII Αν είχαμε κάποιο video να έβλεπες πως πήγαινες στους πρώτους με τους τελευταίους θα έλεγες.....ρεσείς κάποιος μπήκε με το αμάξι μου στην πίστα.... Εύγε παλουκάρι μου!

 

@Darkside Υποκλίνομαι κατά 99 % στον οδηγό και το υπόλοιπο στο αυτοκίνητο γιατί αμάξι δίχως χέρια&καρδιά είναι κάρο! Δεν περίμενα να γύριζε με τέτοιο ρυθμό...τέτοιο θυρίο ! Μακάρι να σε έχουμε σε κάθε μας track day event ! Ευχαριστούμε :wink:

 

@Borbos....ρε παιδιά ήρθαν και οι Dukes of Hazard στο καρτοδρόμιο...τους είδατε.... :?: :lol: :lol: :lol:

Πραγματικά το rallaki "τραπέζι" δεν έγαιρνε πουθενά....όταν δεν πήγαινε με τις δύο :lol: :lol: :lol: καρτ σκέτο λέμε!

Όσο για τα χώματα στην πίστα όπως σου είπα και εκεί το πρόβλημα δεν ήταν τα παιδιά....η ανύπαρκτη υποστήριξη της πίστας ήταν !

 

@sei-space Αυτο το αυτοκινητάκι πάντα το είχα σε εκτίμηση και παρότι ήπιων τόνων οδηγέ μου τσίτα τα γκάζια εκει μέσα ! Αυτά είναιιιιιιιιιιι :lol:

 

Συμπερασματικά....μάθαμε πολλά εχθές τόσο για το αυτοκίνητο μας, τόσο του τι σημαίνει πίστα όσο και του πως πρέπει να οργανωθούν τα επόμενα track days :wink:

 

Ένα μεγάλο μπράβο σε όλους όσους ήρθαν είτε μπήκαν είτε όχι και όσους μας σκέφτονταν πραγματικά απο κάπου εκεί έξω 8)

 

Και του χρόνου :D

Link to comment
Share on other sites

Borbos δεν ξέρω τι έγινε στην πίστα..εσείς που πήγατε έχετε καλύτερη γνώση του γεγονότος...απλά δε χρειάζονται νεύρα εδώ...ηρεμία...πάει πέρασε...άλλη φορά κλειστός κύκλος συμμετοχών...colts only δηλαδή :wink:

 

για μενα το θεμα εχει ληξει απο χθες απλα εσεις κανατε κριτικη σε αυτα που εγραψα και ειδικα ο φαμπλε που ουτε καν ξερει πως ηταν η πιστα!!!ας συνεχιστει η περιγραφη του track day!!!

Link to comment
Share on other sites

Nαι αλλα θα πρεπει να μαστε ολοι! :oops: Τωρα θα πειτε και με το δικιο σας ΚΟΙΤΑ ΠΟΙΟΣ ΜΙΛΑΕΙ :evil: Ο Δημητρης εχει δικιο!Και συμφωνω απολυτα με το τροπο γραφης του.Καποια πραγματα πρεπει να λεγονται ως εχουν!Επισης ο κυριος ιδιοκτητης της πιστας επρεπε να φροντισει να ειναι η πιστα καθαρη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΤΗ ΤΣΕΠΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Έλα μωρέ...δώσε τόπο στην οργή... :wink:

 

μα εδωσα φιλε controla!!!την επομενη φορα σε θελω στην πιστα και θα κανουμε παλι το αεροπλανικο!!!!ο αμαξι του gigi αρκετα καλο,ωραιο ηχο και πολυ καλα χερια!!!τον ευχαριστω για την βολτα οπως και τον digilef που ενω περιμενα οτι το cz3 θα κρεμαγιε πηγαινε αρκετα γρηγορα!!!

Link to comment
Share on other sites

άλλη φορά κλειστός κύκλος συμμετοχών...colts only δηλαδή :wink:

 

Γιατί;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Διαφωνώ κάθετα.............άλλωστε και ο Borbos που δεν έχει Colt τι δεν θα μπορεί να συμμετάσχει; Ο Sei-space; Μην τρελαθούμε..........

 

Όλοι οι φίλοι του club μπορούν να συμμετάσχουν στις εκδηλώσεις του.

Νταάξειιι...με την ευρύτερη έννοια...για να αποφευχθούν τα παρατράγουδα...τα καλά παιδιά (Borbos - Sei Space) φυσικά και θα ξαναπάρουν μέρος :wink: και φυσικά όλοι όσοι είναι καλοπροέραιτοι ανεξαρτήτως αν ανήκουν στο club μας είναι ευπρόσδεκτοι! :wink:

Link to comment
Share on other sites

άλλη φορά κλειστός κύκλος συμμετοχών...colts only δηλαδή :wink:

 

Γιατί;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Διαφωνώ κάθετα.............άλλωστε και ο Borbos που δεν έχει Colt τι δεν θα μπορεί να συμμετάσχει; Ο Sei-space; Μην τρελαθούμε..........

 

Όλοι οι φίλοι του club μπορούν να συμμετάσχουν στις εκδηλώσεις του.

Νταάξειιι...με την ευρύτερη έννοια...για να αποφευχθούν τα παρατράγουδα...τα καλά παιδιά (Borbos - Sei Space) φυσικά και θα ξαναπάρουν μέρος :wink:

 

γι αυτο σε παω ρε συ controla κι ας ειχαμε διαφωνησει παλια!!! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Borbo να πάρω και αλεξίπτωτο?αν είναι να απογειωθούμε...μήπως και κανένα όργανο για το υψόμετρο... :lol: :lol: άρε αυτοί οι dukes....ζημιά έκαναν :lol: :lol:

 

Υ.Γ. προς DIGILEF...δε με λες...κάποιος προειδοποίησε για κίνηση εχθές...χμ... :roll: ... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Borbo να πάρω και αλεξίπτωτο?αν είναι να απογειωθούμε...μήπως και κανένα όργανο για το υψόμετρο... :lol: :lol: άρε αυτοί οι dukes....ζημιά έκαναν :lol: :lol:

 

Υ.Γ. προς DIGILEF...δε με λες...κάποιος προειδοποίησε για κίνηση εχθές...χμ... :roll: ... :lol:

 

οντως απογειωθηκαμε αλλα δεν πανικοβληθηκαμε και γι αυτο δεν τουμπαραμε!!ο καλος συνοδηγος digilef φταει για ολα :D :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...