Jump to content

18/3/2007 Ανεβαίνουν οι Αχαιοί


Recommended Posts

Ο.τι θελετε παιδες!

Τα χρηματα να τα δωσουμε αν αξιζει!

Παντως το type-r θα ειναι απων,το πηραν οι 4Τ για test.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Παιδιά , θα προσπαθήσω να έχω προσκλήσεις τουλάχιστον για τους νότιους !

Το type-r αυτή την στιγμή που γράφω βρίσκεται στο Σαρακάκη και πλένεται , η είσοδος για το πλυντήριο είναι 2 ευρώ . Πέρασε και ο πούτιν!!

Link to comment
Share on other sites

Μπορούμε πάντα αφού μαζευτούμε να πάμε για καφεδάκι στο Γαλάζιο που έχει και σχετικό χώρο για να κάτσουμε ψιλοπαρείστικα, όπως είχαμε κάτσει με τους Βόρειους. Ή μπορούμε να κάνουμε groub buy φραπεδιές από κανα περίπτερο και να τις πιούμε πάνω από τα coltάκια μας. Λέγεται ότι θα έχει καλή μέρα.

Link to comment
Share on other sites

H τελευταια προταση σου μαρεσει πιο πολυ απτο να παμε σε μαγαζι και το λεω σοβαρα!

Θα παμε να φαμε ελαφρως αλλωστε οποτε θα καθισουμε για ωρες μεχρι να τελειωσει ο pyravlos.

Αν εχεις google earth βαλε μια φωτο απο που θα μας περιμενεις για να ξερουμε περιπου!

Ειναι κοντα στα διοδια ο παραδρομος?

Link to comment
Share on other sites

Ο παράδρομος είναι περίπου 150-200μ. μετά τα διόδια. Εσείς δεν χρειάζεται να σταματήσετε. Μόλις περάσετε τα διόδια θα μου κάνετε μια αναπάντητη και θα ξεκινήσουμε μαζί. No worries. Μάλλον θα είναι και ο αγαπητός κος. Λέφος μαζί μου. Πώ πω πω πω συνοδεία που θα έχεται. :-) Το πάρκινγκ πάλι θα γεμίσει coltάκια. :-)

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω και εγω με το να αραξουμε καπου για κανα καφεδακι...

Schumi ειχαμε πει με το Γιωργο κατα τις 8.30 να βρισκομασταν στα διοδια προφανως...

Link to comment
Share on other sites

xasan,αν και θα δουλευω το απογευμα θα ερθω και εγω στην συναντηση και πολυ πιθανον να ερθω να σας κανω παρεα και στην υποδοχη!θα μιλησουμε στο τηλεφωνο αγορινα!

Link to comment
Share on other sites

λοιπον ηρθε η στιγμη να στεναχωρησω μερικα ατομα..

δυστυχως μετα απο απελπιδες προσπαθειεσ δεν θα ερθω αθηνα :cry:

οι λογοι ειναι οι εξης....

1)εχω γιορτη αυριο και θα φυγει μια 300σαρου για να βγαλω τα μωρα μου εχω

2)δεν βρηκα σπιτι να μεινω κοντα στον πειραια γιατι καπου εκει κοντα νομιζω θα ειστε.

3)η σχολη μου ανοιξε κ δεν εχω πολυ χρονο απο σερρες να κατεβω και να μεινω...

μια συγγνωμη στον G47 και στον χασαν..

στον πρωτο γιατι δεν απαντησα στο πμ του τοσο καιρο(ηθελα να το σιγουρεψω φιλε μου και να μην λεω θα ερθω κ τετοια)

κ στον χασαν που με τρελανε με το τηλ του,αλλα φιλτατε μου σου εδωσα ενα στιγμα οταν μιλησαμε για το τι συμβαινει...

ελπιζω να πειτε κ κατι για την απουσια μου :p

κ η επομενη συναντηση στις σερρες

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Adrea :

Λοιπόν γεναίοι μου, η συνάντηση είναι για 11:30 στο πάρκινγκ του beach volley στο ΣΕΦ. Θα έχω βουτήξει τους Πατρινούς κατα τις 11:00 οπότε 11:30 θα είμαστε εκεί το πολύ. Μετά από την σύναξη άμεση αναχώρηση για την έκθεση..... και μετά όλοι ξέρουμε τι ακολουθεί.

 

(Και οι συμμετοχές να συνεχίζονται)

 

Liou προλαβαίνεις , εκτός και αν θες να αράξεις πριν.

 

Κρίμα ρε Dorikin, μην μου χωλοσκάς όμως, σύντομα κάτι θα κανονίσουμε..... (Να ετοιμάζονται οι βόρειοι)...

 

 

Αύριο να πάω σε κανα super market να τσιμπήσω φραπεδιές; Ακούω συμμετοχές μέχρι αύριο το μεσημεράκι

 

Liou τελικά θα μας έρθεις;

Link to comment
Share on other sites

xasan υπολογιζε και εμενα αλλα ψιλοαργα γιατι εχω ραντεβου με πελατη στις 12 την Κυριακη.Στειλε μου με πμ το κινητο σου για να παρω να δω που θα εισαστε!!!!

Link to comment
Share on other sites

G47 την επομενη εβδομαδα ειμαι κατω :wink:

χασαν περιμενω πως και πως...

ειτε σαλονικα ειτε καπου αλλου...

να ακουνε κ οι πατρινοι κ μην μας γυρισουν την πλατη :p :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εγω είμαι υπέρ της καφετέριας πάντως.

π.χ πάμε σε καμιά βάρκιζα να πιούμε ενα καφέ δίπλα στη θάλασσα και μετά πάμε για τις μάσες.Αν η μέρα είναι όπως σήμερα θα είναι σούπερ.

Αλλιώς αν τη βγάλουμε σε ανοιχτό χώρο θα υποστείτε τις μουσικές μου επιλογές.

Απο γονίδη ως μετάλλικα :lol:

Link to comment
Share on other sites

Πατρινοι mates,ραντεβου 8:25 μεχρι και :30 στα διοδιο του Ριου!

Να ειμαστε ακριβεις για να μην τρεχουμε στο δρομο,να φθασουμε εγκαιρα και να μην φαει τα αυτια αυτων που περιμενουν η ασφαλεια των διοδιων να φυγουμε,οπως την φορα που περιμεναμε τους Αθηναιους!

Στο δρομο καλο θα ηταν να πηγαινουμε κομβοι.

Δεν εχω κανενα προβλημα να ειμαι τελευταιος στη σειρα των τριων!

Αν καποιος βρει ανοιχτο δρομο και θελει να το ανοιξει λιγο,ειναι λογικο να το κανει αλλα να μη τον χασουμε μετα.

Και επειδη εκπροσωπουμε το club,η οδηγηση μας και γενικοτερα η συμπεριφορα μας πρεπει να ειναι υποδειγματικη.

Καλο μας ταξιδι!

Link to comment
Share on other sites

Schumi είσαι πολύ κακός :-p , όταν ερχόμασταν είχαμε -1 λάστιχό και στον δρόμο έπεφταν γατιά και σκυλιά πάνω στο παρμπρίζ μας, και ενίοτε και καρεκλκοπόδαρα. Μη φοβού ο ταλιμπάν μετα σού (και με τα εκλέρ μην σου πώ)

Link to comment
Share on other sites

Περαστικά γεναίε μου και μακαρι να σου περάσει μέχρι αύριο

 

Χτύπα κανα depon και ανέβα να είσαι και ντοπαρισμένος :-) και πάλι περαστικά και κρίμα

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δε θα τα καταφέρω να έρθω για λόγους ανωτέρας βίας...

Καλά να περάσετε και θα τα πούμε την επόμενη φορά :wink:

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς εγώ δεν θα μπορέσω να έρθω γιατί προέκυψαν αλλαγές στο πρόγραμμα στη δουλειά και τελικά δουλεύω 0600-1400. Δηλαδή τώρα :? :( .

Αντε καλά να περάσετε. Θα έχει γ@μώ τις μέρες. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...