Jump to content

18/3/2007 Ανεβαίνουν οι Αχαιοί


Recommended Posts

Ελπιζω να μην τρεξει να απαντησει ο γνωστος τωρα....

Ευκαιρια του δινετε!

 

Ε καλά , όχι ότι έχετε και πρόβλημα με την νηστεία.......Στο Ρίο εφαρμόζεται άλλης μορφής δίαιτα , η οποία δεν εμπίπτει ούτε σε κρεατοφαγία καθαρή , ούτε και σε νηστήσιμα όμως.......Νιάου βρε γατούλα...... :D :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply
Παιδιά , ξεχάστε αυτά που ξέρετε...εμείς εδώ στην Αθήνα νηστεύουμε , θα σας πάμε για χαλβά στη Δραπετσώνα!!

Νηστεύει και ο Πύραυλος :shock: , τα νηστίσιμα!!

 

ΥΓ Να ξέρετε ότι η elisavet μπορεί να φτιάξει και σπιτικό χαλβά!

φυσικά! πως τον προτιμάς σαπουνέ σημιγδαλι η ταχίνι!!?
Link to comment
Share on other sites

Με ταχίνι εννοείται και ψητό στα κάρβουνα.

 

Να συνοδεύσει τις μπριζολίτσες στα Καλύβια

Link to comment
Share on other sites

Εχει και σπέσιαλ μπιφτέκι επίσης στα καλύβια να μη ξεχνιόμαστε :lol:

Γιγαντιαίων διαστάσεων κιόλας :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Αύριο το πρωί ετοιμάζομαι να ρίξω μία βολτίτσα για να βρώ σημεία που μπορούμε να συναντηθούμε επί της εθνικής με προορισμό το οπουδήποτε.

 

Παρακαλώ όποιος έχει κάποια ιδέα ας την ρίξει.

 

Κάπου που να μπορεί να γίνει αναστροφή εύκολα μέσω κάποιου κόμβου ή κάτι.

 

Τα αποτελέσματα θα postαριστούν σύντομα :-)

Link to comment
Share on other sites

Mια καλή ιδεα ειναι να συναντηθούμε εξω απ τον σαρακάκη μιας και τα παιδιά θα έρχονται απο Πάτρα.Οπότε μια ευθεία είναι και θα πέσουν μπροστά στο μέρος.Και εκτός αυτού απο εκείνο το σημείο έχουμε φουλ πρόσβαση και στις 2 εθνικές.Είμαστε ηδη πάνω στη μία και ενα χιλιόμετρο απο κεί είναι ο κηφισός για τη περίπτωση που τραβήξουμε προς τα πάνω και φυσικά και η Αττική οδός.Αν πάλι πάμε προς βαρκιζες καλύβια κτλ δε πάμε καν εθνική και απο κει που είμαστε βγαίνουμε κωνσταντινουπόλεως χαμοστέρνας και απο κεί η παραλία η βουλιαγμένης.

Νομίζω οτι είναι καλό και κομβικό σημείο ;)

Link to comment
Share on other sites

Για να δουμε το προγραμμα που θα μας φτιαξετε,για να δουμε! :D
Γιωργο το προγραμμα δεν θα διαφερει καθολου απο την Πατρα εαν ερθει το Πυραυλακι θα τον φατε παλι στην μαπα να μασουλαει σαν το πιρανχας :lol: :lol: :lol:
Link to comment
Share on other sites

Καλά άκουσες , το πρόγραμμα συμπεριλαμβάνει σίγουρα Auto-Exelixis και πέρασμα-χάζεμα στα Λιμανάκια.

 

Επίσης η συνέχεια προβλέπεται σε κάποια ταβέρνα, ή σε κάποιο ουζερί (ανάλογα με το πόσους νηστεύουν)

 

Περιμένω και άλλες προτάσεις.

 

Άντε ξεκινάω και σύντομα θα έρθουν νέα. Σιγά σιγά να ετοιμαζόμαστε.

 

Edit : Μόλις περάσετε τα δίοδια της Ελευσίνας, θα δείτε μια φωτεινή επιγραφή, εκεί πιάνετε δεξιά και μου κάνετε μια αναπάντητη για να βγώ από ένα παράδρομο που έχει εκεί.

Τις ευχαριστίες μου στον Psilos για την ιδέα. :-) Περνάνε οι μέρες.......

Link to comment
Share on other sites

Παιδες...

Σιγα σιγα να ετοιμαζουμε το προγραμματακι για να ξερουμε καποια πραγματα,οπως τι ωρα θα βρεθουμε-οποτε και τι ωρα πρεπει να ξεκινησουμε-και που περιπου θα παμε!

Επισης καλο θα ηταν να ξερουμε ποιοι θα ερθουν ωστε να μην γινει κανενα λαθος πχ σε αργοπορια!

Μετραω μεχρι τωρα τους :

G47

Xasan

fantoma

thanasaras

stragal (νιαου)

makis

dareios

scumi

psilos

gianman

dj_lefos (θα εισαι Αθηνα,θα εισαι)

panagiotis_keratea(?)

Kανενας mod θα μας τιμησει με την παρουσια του?

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν γεναίοι μου, η συνάντηση είναι για 11:30 στο πάρκινγκ του beach volley στο ΣΕΦ. Θα έχω βουτήξει τους Πατρινούς κατα τις 11:00 οπότε 11:30 θα είμαστε εκεί το πολύ. Μετά από την σύναξη άμεση αναχώρηση για την έκθεση..... και μετά όλοι ξέρουμε τι ακολουθεί.

 

(Και οι συμμετοχές να συνεχίζονται)

 

Liou προλαβαίνεις , εκτός και αν θες να αράξεις πριν.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες στις 18 δουλεύω δέκα το βράδυ. Δυστυχώς δεν θα τα πούμε... :(

Aν παιζει θεμα ξκουρασης το πρωι,ασφαλως και να μην ερθεις!

Αλλα οπως βλεπεις η συναντηση θα ειναι πρωι και θα χαρουμε να ερθεις! :D

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν γεναίοι μου, η συνάντηση είναι για 11:30 στο πάρκινγκ του beach volley στο ΣΕΦ. Θα έχω βουτήξει τους Πατρινούς κατα τις 11:00 οπότε 11:30 θα είμαστε εκεί το πολύ. Μετά από την σύναξη άμεση αναχώρηση για την έκθεση..... και μετά όλοι ξέρουμε τι ακολουθεί.

 

(Και οι συμμετοχές να συνεχίζονται)

 

Liou προλαβαίνεις , εκτός και αν θες να αράξεις πριν.

 

Θα είμαι εκεί αλλα θα δέν ξέρω που να παρκάρω με σένα..μακριά απο στροφές..στο κέντρο δεν δυσκολεύεσαι να κάνεις τα δικά σου...να έρθω με λεωφορείο??Αστειεύομαι..Xasan θα τηλεφωνηθούμε...αν δέν έχω πέσει σε κόμα απο το αλκοολ την προηγουμένη νύχτα ίσως πάμε μαζί για την παραλαβή..αλιώς ΣΕΦ... 8)

Link to comment
Share on other sites

Ταλιμπαν εγω δεν ξερω ακομα αν θα ειμαι στο μαζεμα υπαρχουν ομως βασιμες υποψιες οτι θα με αφησει ο θειος :roll: (Καποιος να βαλει τσιμεντο στην οδοντοπαστα του πυραυλου)

Link to comment
Share on other sites

Και βεβαια θα ειμαι και εγω εκει δεν το συζηταω..δεν ξερω ομως που θα ερθω..αν ειναι και ερθω στην,εκθεση(πολυ πιθανον αν ξυπνησω πρωι) θα ερθω κατευθειαν στο σεφ αλλιως θα σας συναντησω ολους λιμανακια και βαρκιζα μιας και ειμαι απο αυτα τα μερη.. :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Xasan,μηπως να ξανασκεφθουμε την επισκεψη μας στην εκθεση?

Απλα μια σκεψη κανω γιατι διαβαζω τα post μελων μας οτι δεν ηταν καλη!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...