Jump to content

Ενας ακομα


alkis253

Recommended Posts

Καλησπερα σας ..... εχετε κανει πολι καλη δουλεια μεσα στο fotum

ονομαζομε Γιωργος το nicΚ ειναι alkis253 και ειμαι 29......... ειμαι απο αθηνα ....

σας βρηκα τυχεα σε ψαξιμο για το czt το οποιο το περιμενο απο ΜΕΡΑ ΣΕ ΜΕΡΑ.

Link to comment
Share on other sites

Καλώσήρθες Γιώργο!

Με το καλό το καινούριο CZT (αλήθεια τι χρώμα το πήρες?) και καλά και ασφαλή χιλιόμετρα!

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες συνονοματε, καλη διαμονη και καλοριζικος ο νεος σου πυραυλος! :D

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω πολι για την θερμη υποδοχη.Αγαπητε StanVet απο οτι βλεπω στο ιδιο χρωμα ειμαστε....steel grey. Να σας κανω μια ερωτιση ..εισαστε ευχαριστημενοι με colt 3-Τ σας? εμενα αν κατι με εχει ενοχλιση αν καταλαβα καλα μεσα απο forum ειναι η ευσταθια ........οταν το παραγκιλα πιστευα οτι κατι θα εκανα με το κουμπακι...αλλα μαλον ας το

ξεχασω..... ευχαριστω πολι.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες και απο εμένα.

Απλά πήρες το καλύτερο χρώμα. :)

Ενα απο τα σημαντικότερα μειονεκτήματα του αυτοκινήτου είναι η αναρτησή του, είναι για κλάμματα. :( Τον φύλακα άγγελο(MASC) άστον να υπάρχει

για να βάζει τα πράγματα στην θέση τους.

Τωρα περί ορέξεως...κολοκυθόπιιτα.

Τα συμπεράσματα θα τα βγάλεις μόνος σου.

Link to comment
Share on other sites

καλως τον και απο μενα!!!

αχχ και εγω στο περιμενε ειμαι για δευτερη φορα:!: :!:οδηγω ενα clio τωρα 2 εβδομαδες και ξενερωσει.ασε που ηταν να το παρω αυριο και τελικα παει για δευτερα γιατι το υπουργειο δεν μας δινει αυριο πινακιδες.εχουν δουλεια λεει!!! :evil: :evil:

Link to comment
Share on other sites

mike αντε με το καλο ........dim 14 με πεθανες .......πεστο ποιο μαλακα....κατι θα κανουμε ..ειχα το corola του 95 1.6 115 αλογα ...παιδια βαρκα !!!!! καλο μοτερακι....αλλα βαρκα ....με μικρεσ αλαγες ....αμορτεσερ ...ολα οκ τουλαχιστον για αυτα που ζηταγα και χορις ολα αυτα συστιματα ...αλλα δεν μπορω να καταλαβω η ετεριες αυτα δεν τα βλεπουν τοσα δισ. ξοδευουν .........για τετια αποτελεσματα ?

Link to comment
Share on other sites

Kαταρχήν καλωσόρισες φίλε γιώργο και καλορίζικο και με το καλό να πάρεις το νέο σου εργαλείο.

Σχετικά με την απορία σού τώρα γιατί τα κάνουν αυτά οι εταιρείες θα σου απαντήσω πολύ απλοϊκα.

Κόστος μαζικής παραγωγής ;)

Η κάθε εταιρεία σε ενα αυτοκίνητο μαζικής παραγωγής προσπαθεί να κρατήσει οσο πιο χαμηλά μπορεί το κόστος το οποίο σαν αποτέλεσμα συνεπάγεται κάποια περιφερειακά όπως οι αναρτήσεις τα αμορτισέρ ζάντες πλαστικά μη χρήση δέρματος κτλ κτλ να τα κόβει η να βάζει πιο φτηνιάρικα με αποτέλεσμα να μην έχουν την ποθητή απόδοση για τους τελικούς καταναλωτές.Εμάς δηλαδή.

Γιατι αν σου είχε καλύτερες αναρτήσεις σου έβαζε και ενα δερμάτινο σαλονάκι και μια 17αρα ζαντούλα εσυ θα γούσταρες άγρια αλλά οταν σου έλεγε οτι αντι για 17500 ευρώ έχει 21000 εσυ θα κόμπιαζες.

Στη τελική αυτούς τους νοιάζει να πουλήσουν πολλά απ τη μάζα τα οικονομάνε.Δεν είναι φερράρι που θα πουλάει 500 αυτοκίνητα το χρόνο που το καθένα όμως θα κοστίζει 200000 ευρώ+ ;)

Και πάλι καλορίζικο και καλοτάξιδο το αυτοκίνητο σου και σου εύχομαι να το χαρείς και να το απολαύσεις.Ενα πράμα είναι σίγουρο πάντως.Δε πρόκειται ποτέ να σε προδώσει το μοτεράκι ;)

Link to comment
Share on other sites

φιλε thanasaras ευχαριστω πολι .....τι θα θελαμε ενα καλο στισημο η ενα MASC......... δεν το θελουμε για να διορθονι ατελιες αλλα για καπιες στιγμες .............................

( για τα εργοστασια) νομιζω οτι ποιο οικονομικα θα τους ερχοταν το στισημο μη με ροτισετε πος μου ειρθε ετσι μου φενετε.... οσο για το μοτερακι θελω να πυστευω τα καλητερα ιαπονα ειχα........

Link to comment
Share on other sites

Καλώσήρθες Γιώργο!

Με το καλό το CZT καλα χιλιομετρα. Το πηρες το καλυτερο χρωμα και το δικο μου το ιδιο ειναι :p

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Μετα απο μεγαλη ιστορια το πηρα .....με εχει τρελανει το εχω ερωτευτει.......αν και δεν μπορω να το ανοιξω ακομα με τρελαινει ο ηχος του και τα λιγα πολλα αρπαγματα που βλεπω ως της 3500 - 4000

Να ρωτησω και κατι παιδια οργανο για την θερμοκρασια του κινητηρα εχει? Ξερω βλακωδες ερωτηση....και κατι ακομα εχω κατι τριγμους κατα το πατημα του συμπλεκτη .....καμμια ιδεα?

Link to comment
Share on other sites

Καλοτάξιδο!

Όργανο θερμοκρασίας δυστυχώς δεν έχει...

Όσο για τον τριγμό στο πάτημα του συμπλέκτη ίσως λίγη λίπανση στα κινούμενα μέρη του πεντάλ να βοηθήσει.

ʼντε και καλά και ασφαλή χιλιόμετρα!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες Γιώργο...

Μου φαίνεται ότι πρέπει να ξεκινήσεις το διάβασμα τώρα .. :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

kaloriziko filos 17500 eixe to proigoymeno allios 18854 poy exei mp3 eno to allo gimno oyte cd player kai kati plastika pou exei to palio eno den exei to new.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...