Jump to content

Συνάντηση colt//club.gr & ClubCorsa


Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Εαν κατι ειναι το "φορτε" μου αυτο ειναι η διαπραγματευση (και ειδικα με αστυνομικους μιας και σε τεσσερα σταματηματα για κλησεις εφυγα...αλοβητος ! 8) )... 2,5 χρονια χωρις ουτε μια κληση ! Respect ?!

Α και για να μην ξεχνιομαστε στην συναντηση το μοναδικο καλοπλημενο αυτοκινητο το δικο μου ηταν...λετσοι ! :shock: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Μιας και εγω τωρα μπηκα μεσα στο site μετα απο καιρο γραφω τωρα τις εντυπωσεις μου.

1ον Deli φιλε μου καλε (...ρε μαλ@κ@!!!!) το μονο που εχω να πω ειναι οτι εχεις ξεφυγει εντελως.Μεσα στα σουβλακια ειχες βαλει σιγουρα ψυχοφαρμακα!!!!

2ον ο Gianman για αλλη μια φορα κοτεψε οταν του ειπα να ανοιξουμε!!! Κλασικο του στοιχειο θα πουν μερικοι!!!

3ον Rossiμουφι ή αλλιως Νικι Χειντεν οπως θελουν να τον φωναζουν σταματα πια να τρως.Σε ειδαν και τα αλλα παιδια και καναν ερανο για να σου παρουν κανα 2-3 σουβλακια παραπανω ωστε να μη μεινεις στεναχωρημενος.

4ον H Mercedes δεν ελεγε μια σε σχεση με το Fabledαμαξο που ειχε αερογραφιες AMG και δεν συμαζευετε!!!

5ον Ευτυχως που δεν ηρθε ο Dareios γιατι θα τα ετρωγε ολα τα σουβλακια και θα εμενε ο Rossiμουφι νηστικος...!!!!

Για ολα τα υπολοιπα τα εχουν αναφερει ολοι οι αλλοι και επειδη παω σφαιρα να βγαλω δρομολογιο συμφωνω με τους παραπανω!!!

 

Υ.Γ. Στο μονο που διαφωνω ειναι οτι παλι νιστικος εμεινα ωστε να μην λεει κανενας.Μαρτυς μου ο Gianman!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σου κόπηκε η όρεξη στην Ποσειδώνος που ανοίξαμε.όταν πηγαίναμε!

Δεν ξανανοίγω μαζί σου αν είναι να μην τρως το φαγητό σου μετά!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως δεν θ ασχοληθώ να τον βγάλω από αυτόφωρο , δηλώνω από τώρα ότι θα χω το κιν μου κλειστό....... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να χρειαστείς εσύ , θα τον βγάλουν από μόνοι τους έξω γιατί δεν υποφέρεται!!

Εκτός και αν δαγκώσει κανένα λαρύγγι!

Link to comment
Share on other sites

Μιας και εγω τωρα μπηκα μεσα στο site μετα απο καιρο γραφω τωρα τις εντυπωσεις μου.

1ον Deli φιλε μου καλε (...ρε μαλ@κ@!!!!) το μονο που εχω να πω ειναι οτι εχεις ξεφυγει εντελως.Μεσα στα σουβλακια ειχες βαλει σιγουρα ψυχοφαρμακα!!!!

2ον ο Gianman για αλλη μια φορα κοτεψε οταν του ειπα να ανοιξουμε!!! Κλασικο του στοιχειο θα πουν μερικοι!!!

3ον Rossiμουφι ή αλλιως Νικι Χειντεν οπως θελουν να τον φωναζουν σταματα πια να τρως.Σε ειδαν και τα αλλα παιδια και καναν ερανο για να σου παρουν κανα 2-3 σουβλακια παραπανω ωστε να μη μεινεις στεναχωρημενος.

4ον H Mercedes δεν ελεγε μια σε σχεση με το Fabledαμαξο που ειχε αερογραφιες AMG και δεν συμαζευετε!!!

5ον Ευτυχως που δεν ηρθε ο Dareios γιατι θα τα ετρωγε ολα τα σουβλακια και θα εμενε ο Rossiμουφι νηστικος...!!!!

Για ολα τα υπολοιπα τα εχουν αναφερει ολοι οι αλλοι και επειδη παω σφαιρα να βγαλω δρομολογιο συμφωνω με τους παραπανω!!!

 

Υ.Γ. Στο μονο που διαφωνω ειναι οτι παλι νιστικος εμεινα ωστε να μην λεει κανενας.Μαρτυς μου ο Gianman!!!!

 

 

Μου φαινεται οτι σνομπαρεις το σουβλακι????....τοτε θα σε στειλω μια βολτα μεχρι το Kentucky να φατε κανενα ακεφαλο κοτοπουλο με το φιλο σου το Haiden...ξερεις εσυ 8)

Mας το παιζεις και μπριζολοσουβλακοφαγος...ΟΥΣΤ ΡΕ!!! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

θα σε στειλω μια βολτα μεχρι το Kentucky να φατε κανενα ακεφαλο κοτοπουλο με το φιλο σου το Haiden.

 

Eπ σεβασμό στον πρωταθλητή!!

Και επίσης περισσότερο σεβασμό στον επόμενο πρωταθλητή τον ντάνι πεντρόσα :p :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Σαφέστατα.Δε συγκρίνονται σαν οδηγοί. ;)

Και αν θες προσωπικά τη γνώμη μου σεβασμό σε όλους τους οδηγούς ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Αρχικα θα ηθελα επειδη λογω μετακομισης δεν εχω ιντερνετ και ετσι δεν μπαινω συχνα να με ενημερωνει οποιος μπορει τηλεφωνικα για τις συναντησεις...! (6944 352 333)

Δευτερον ...αυτο δεν ηταν σουβλακι φιλε μου καλε ..δειγμα ητανε ! Ελα σαλλονικα να φας σαντουιτς να χορτασεις !

Τριτον δεν πηρα απαντηση για την βενζινη και αρχισα να ανυσηχω...

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Τριτον δεν πηρα απαντηση για την βενζινη και αρχισα να ανυσηχω...

:lol:

+1 για βενζίνη!!

Μη χάνεσαι όμωςθέλω να σε βλέπω στις συναντήσεις!!

Link to comment
Share on other sites

Κατι λαμογια δεν με ενημερωνουν για τις συναντησεις...! :evil:

Ως αναφορα το φλεγον (μιας και ειναι βενζινη) θεμα της πληρωμης της βενζινης...δεν σε πειραζει να φερω ενα συμβολαιακι ετσι απλα για να εξασφαλιστω ε? οχι οτι δε σε εμπιστευομαι... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Να μη σε βαζω σε κοπο μωρε...

Λουκαρεως 42 ..λιγο πιο πανω απο τον Αρειο Παγο δεξια ειναι στα 300μετρα !

Να ερχεσαι λιγο πιο νωρις να μην αργουμε πολυ ! ΟΚ? :lol:

Και να μην ξεχασω...με ανοιχτο τον αεροσακο του συνοδηγου μουτρο...!

Link to comment
Share on other sites

Έκλεισε!! Απλά , θα έχουμε τον αερόσακο κλειστό αλλά θα φοράς τη ζώνη σου! Okey???

 

ΥΓ μπορεί και να γλιτώσουμε το κράξιμο Sorry παίδες , για σας δουλεύω!

Link to comment
Share on other sites

:lol: Εκπτωσεις δεν κανω ΘΕΛΩ και αεροσακο και ζωνη ! :shock:

Ποιος θα μας κραξει ρε συ? Υπαρχει νοημον ανθρωπος να τα βαλει με ασφαλιστη ? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Δεν κανονιζετε καμια συναντηση ακομα γιατι δεν εχω πολλες καμια....100ρια αποριες να σας ρωτησω!!θα ειναι η πρωτη μου παρουσια και φοβαμαι οτι θα εχς αγχος :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...