Jump to content

Συνάντηση colt//club.gr & ClubCorsa


Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

-Μπράβο στον Panaua που παρά τον γκαντέμη οδηγό του αυτοκινήτου του, κατάφερε να επιστρέψει σπίτι με ασφάλεια!

 

ρε φαμπ, δεν μου εδειξες και το κολτακι σου να δω αν ισχυουν ολα αυτα που ακουγονται...

 

Μήν τους ακούς! ... είναι παλιοχαρακτήρες! ;Ρ

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα

 

ευτυχώς είχαμε και τον στραγκαλ και δεν μας εκλεισαν μέσα...!!!

 

Ειχαμε το Delimic που ετοιμος ηταν να μας βαλει ολους μεσα...Τι παιδι και αυτο..κουμπι..

Link to comment
Share on other sites

Λόγο χρόνου θα πω ότι , αν εξαιρέσουμε την τρελή βαβούρα στον ιππόδρομο η υπόλοιπη νύχτα κύλησε ΑΡΙΣΤΑ και θα κύλαγε εξίσου άριστα ακόμα και αν καθόμασταν μέχρι το πρωί!!

Τα coltάκια πάρα πολλά (ακούσανε ΙΠΠΟΔΡΟΜΟ και ήρθανε όλοι) , ίσως να είναι η μεγαλύτερη συγκέντρωση σαν club μετά την κοπή της πίτας !

Έχω να θυμηθώ και να πω πολλά απ τα χθεσινοβραδινά , θα ξεκινήσω με τον Deli και θα καταλήξω στον Deli :shock: !! Είναι απίστευτα παλαβός, τρελός, κωμικός , είναι ΚΟΡΥΦΑΙΟΣ !!Επίσης να πω ότι είναι πολύ καλός στην δουλειά του (ασφαλιστής)! Μου ζήτησε να του δείξω στο δρόμο την ανάρτηση Μαρακάκη , τον έβαλα στο αμάξι και ξεκινήσαμε , την ώρα που μπαίναμε στις στροφές ακούω να μου λέει σ αγαπώ και μου κουνάει το τιμόνι ο παλαβός , αλλά ευτυχώς δεν τα κατάφερε!! Μήπως είσαι αυτός που πετάει πέτρες στην εθνική?

Πέρα απ την πλάκα ,να μιλήσουμε λίγο σοβαρά , Delι απ δω και στο εξής εγώ θα σου πληρώνω βενζίνες για να έρχεσαι στις συναντήσεις!!!

 

ΥΓ Antoni εμένα πονάνε στην κυριολεξία οι σιαγόνες!!!

Link to comment
Share on other sites

Για ακομα μια φορα πολλα coltakia, πολυ γελιο κλπ κλπ...λιγο οι καγκουρες :evil: μας επριξαν αλλα ευτυχως που την καναμε με ελαφρα. Δυστηχως δεν προλαβα να γνωρισω κανενα μελος απο το corsa αλλα δεν πειραζει next time!

Info μη φοβασαι κραταμε δυναμεις για τον Απριλη να δω τοτε τι δικαιολογια θα βρεις :lol: :lol: :lol:

Fabled V8 σε cz μπαινει???? :roll: :idea:

Stam+AMG= :D colgate....ολα τα λεφτα :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

ΓΓ₯ ðïéüí Γ€Γ₯Γ­ ôïí ìðΓ₯Γ±Γ€Γ₯Γ½Γ₯éò??? ΓΓ₯ ..... ôïí Chris????????
Link to comment
Share on other sites

Όταν με τον μάκη στην δουλειά πετάξαμε την ιδέα για αυτή την συνάντηση εγω προσωπικά δέν φανταζόμουν τέτοια πληρότητα του coltclub!!!

Πολύ λαός...Εντύπωση μου έκανε που ήρθαν άτομα που δέν έχουν γίνει μέλη ακόμα.Θετικότατο!!

 

Γενικά απο τη συνάντηση μου άρεσε:

1)Η ζάντα της γειτόνισας μου στο CZ3 της.

2)Η φιλικότητα & καλη διάθεση που είχαν τα παιδιά με τα corsa (για μάς ήξερα τι διαμάντια είμαστε)

3)Ο λαός μας...(χάος λεμε...)

4)Η γυαλάδα του CZT του λευτέρη (καλορίζικο again)

5)Η ικανότητα του Pyraulou στις δημόσιες σχέσεις που όποτε έβλεπε 2αδες η 3αδες απομονομένες έτρεχε να συστηθεί κ να τις φέρει στο τσούρμο (Ρε χάρη λες να σε κατεβάσουμε για δήμαρχο??Το έχεις)

6)Που τα ψυχολογικά του ο Xasan αντικατροπτίζονται στο προσωπο του (γιατρεεεεε μουυυυ...)

7)Το εργαλείο που έσκασε προς το τέλος στον ιππόδρομο & έσβησε οτιδήποτε υπήρχε γυρω του..

8)Δύο μωρά που πέρναγαν δίπλα μας περπατώντας σε ένα φανάρι φεύγοντας απο ιππόδρομο.

9)Το παιχνίδι που είχα στον γυρισμό με ένα καινούργιο leoni

 

Δέν μου άρεσε:

1)Που λόγο έκτακτου σκηνικού έφυγα & δέν μπόρεσα να δώ τις δυνατότητες μου στο φαγητό ενάντια στον Χάρη

2)Που ο Dareios δέν είχε χώρο στην λαμπράκη να σκίσει ένα ibiza

3)Που μπέρδεψα τον toutouni με τον πωλητή απο τον Πραπά κ παραλίγο να του πώ "Οκ με την ασφάλεια του αυτοκινήτου"....

4)Που δέν είδα το CZ3 του Λευτέρη (ναι ναι...ντούσαν κ πάλι ντούσαν....(στα βηματά σου όλοι σιγα σιγα..μας βλέπω για τουρμπάκι))

5)Που πλέον ΕΙΜΑΙ 1000% σίγουρος οτι δέν θα αποκτήσω αυτοκόλητο του club.(την γκαντεμιά μου μέσα)

6)Τα λάστιχα του Xasan (λοοοοολ)

7)Οι κάγκουρες με τα μηχανάκια

8)Η καταναλωση μου στο γυρισμό..

 

Γενικά η συνάντηση ήταν καλη...λίγα τα προβλήματα όπως κακουγκοροκαμικάζι με ηχορύπανση κάγκουρων που έχουν βάλει 2344356435 δόσεις για τα ηχοσυστηματα τους..

Γείτονα (Dareios) η ιδέα σου να μαζευτούμε στα δικά μας λημέρια μ""αρεσε.Να μπει κ αυτο στον δρόμο του προς υλοποίηση.. :wink:

Link to comment
Share on other sites

@Pasoglas

 

3)Που μπέρδεψα τον toutouni με τον πωλητή απο τον Πραπά κ παραλίγο να του πώ "Οκ με την ασφάλεια του αυτοκινήτου"....

 

Aαααα...!!! Υπάρχει κι άλλος που μοιάζει??? 4ος??? :o :o :o :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Πέρα απ την πλάκα ,να μιλήσουμε λίγο σοβαρά , Delι απ δω και στο εξής εγώ θα σου πληρώνω βενζίνες για να έρχεσαι στις συναντήσεις!!!

 

ΥΓ Antoni εμένα πονάνε στην κυριολεξία οι σιαγόνες!!!

 

Mε αυτο που είπες τώρα αυτος ο παλιοχαρακτήρας και παράλληλα τζαμπατζης 8α ψηθει!!! :p

 

Το σίγουρο ειναι οτι αυτο που ειπες μπορεί να αποβεί μοιραίο για το club.. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε ρε σείς, ήρθε ο Παναγιώτης (Delimicic) και σας έκανε άνω κάτω;;; :lol: :lol: :lol:

 

Ερώτηση : Ποιός μίλησε περισσότερο απο τον Παναγιώτη; (ʼν τα κατάφερε κανένας δηλαδή!!! :lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen: )

Link to comment
Share on other sites

Κατ""αρχάς να πώ πως μου άρεσε για ακομη μια φορά το "Χαλαρή " συναντησούλα. (Ο ιππόδρομος γέμισε coltakia) :-)

 

Ήταν πάρα πολλύ ωραία , και την επόμενη φορά ελπίζω και εγώ να τα πούμε λίγο πιο πολύ με τα παιδιά του corsa.

 

Pasoglas γιατί δεν σου αρέσανε τα λαστιχά μου :-p

 

Την επόμενη φορά επίσης προτείνω να παίξουμε σκοποβολή με τους κάγκουρες - παπάκια - αγρόταρους. (Φέρνω γαλότσες και κανα δυό κατσαρόλες για να τους πετάξουμε)

Link to comment
Share on other sites

Μα γιατί σε κάθε μας συνάντηση ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΑΝΤΑ ΛΙΓΟ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ????

 

Συναντηθήκαμε 9 και φύγαμε 2 παρά και πάλι λίγο ήταν...με τίποτα δεν χορταινόμαστε :lol:

 

Εδώ δεν κατάφερα να μιλήσω με όλα τα παιδιά απο το club μας....άρα απο το corsa club......με κανέναν....nexti time....it""s ok :oops:

 

Δεν είναι πολύ καλύτερα να τα λέμε πάνω απο τα αμάξια μας.....και όχι σε καφετέριες που ΠΕΡΙΟΡΙΖΟΜΑΣΤΕ βρε παιδάκι μου.......????

 

Τι να πώ για Delimic.....για Octap....για Pasoglas για Panaua....για για για για για........το έχω ξαναπεί........κάτι έχει αυτό το αυτοκίνητο και τραβάει όλα τα και γ@μώ τα παιδιά :lol: :lol: :lol:

 

Ήδη πρέπει να κανονίσουμε για την επόμενη.........άντε άντεεεεεεε :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Απ""ότι έμαθα ήρθε κάτω ο Delimicic και σας τα έκανε όλα μαντάρα!!! :lol: :lol:

Τι να πούμε και μεις που τον είχαμε σε όλες μας τις συναντήσεις!!!

Link to comment
Share on other sites

ʼνοιξε ο καιρός, πιστέυω ότι "έρχεται" σιγά σιγά και μιά ομαδική εξόρμηση εκτός αθηνών. Δεν ανήκει βέβαια σε αυτό το thread...

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε η ωρα να κανω την απειλη μου πραγματικοτητα...θα σπασω τα δεδομενα και θα κανω το πρωτο ολοσελιδο post... 8)

Θα ξεκινησω τα παντα με λεπτομερειες...

Αρχικα οδηγουσα (ή μηπως οδηγαγα?) ...! μιαμιση ωρα για να παω στην συναντηση και εκανα πανω απο 6 αναστροφες (εχω μαρτυρα τον panaua που υπεφερε μαζι μου !) μιας και ολοι μας ελεγαν διαφορετικες οδηγιες ! :evil:

Μεχρι και τωρα δεν εχω ιντερνετ (ο ΟΤΕ μου ειπε στο τελος του μηνα..!)...αλλα μπηκα απο νετ να δω τι παιζει...!

1)Συμπερασμα πρωτο: Στην αθηνα οι γυναικες ΔΕΝ αγοραζουν κολτ ! Αλλιως δεν μπορω να εξηγησω λογικα την παρουσια μιας μονο γυναικας στην συναντηση...! :shock:

2)Προς giannman : θελω εγγραφως αυτο που ειπες για την βενζινη...μη μου τα γυρνας μετα ! :shock: :lol:

3)Ο giannman εχει "χερια" (μη σας πω και ποδια!) με πηγε ατα* (βολτα) και επαθα πολαπλους οργασμους ! και γ@μω τις αναρτησεις...χωρια το στριψιμο ! αν και ο μπαγασας στην αρχη ειχε κλειστο τον αεροσακο συνοδηγου :shock: και ψιλοχεστηκα...μου λεει δεν θα πληρωνω ολοκληρο ταμπλω για το δικο σου το κεφαλι ! :lol: (πλακα κανω...τον ανοιξε...με μιση καρδια!)

4)Και ο αλλος παλλικαρος που με πηγε ατα πολυ ωραια σκαστρα αν και οι αναρτησεις κοπαναγανε αφανταστα...! Επαθα πλακα μιλαμε ! :lol:

5)Εσπασα το κατεστημενο και δεν πηγα βολτα με το φαλοκρατικο γουρουνι που ειχε τη mercedes...! 8)

6)Αντι να πιω με το καλαμακι ...το εφαγα ! :shock: :? :lol: (ΦαμπΛΕΝΤ...σου φερνω βιντεακι με μπουγατσα με κρεμα απο Θεσσαλονικη ...χωρις πλακα!) :lol: :shock:

7)Ο πυραυλος (ασχετο: θυμασται την ελληνικη ταινια που ελεγε ο χοντρουλης ΠΥ ΠΥ ΠΥ ΠΥΡΑΥΛΟΟΟΣ ! ?) και γ@μω τα ατομακια (καλα δε λεω "ρε μαλακ@" ?)

*Καλος και ο ΦαμπΛΕΝΤ αλλα λιγο κιτρινο τον ειδα... :shock: :lol:

Ηρθαν και οι μπατσοι και μας ρωτουσαν αν εχουμε γραφεια (αμα ειχαμε ρε μαπα θα το δαγκωναμε εξω στο παρκινγκ?) ...ασε που δε με αφηναν να του τα πω να γελασουμε λιγο...

Η αποθεωση ειναι οτι ο Γιαννης ειπε οτι μιλαω πολυ... :lol: :shock:

Ασε ο Billakos..απο τοτε που γραφτηκαν μελη στα Dia τα εκαναν πλακακια εναντιον μου ! :shock: :lol:

Εγω δεν μιλαω πολυ...ολοι οι αλλοι μιλανε λιγο !

9) Και ο τυπακος που ηρθε και ρωτουσε για το κλαμπ...ωραιος ! ...μου εριξε γαντι για κοντρα στο ποτο...εαν εγγραφει τον περιμενω...(μικρο με λεγανε και νυπτηρα και δεν ξερω γιατι ! :shock: ) :lol:

10)Εφερα και εναν τυπο και γνωριστηκαμε...ξεκαρφωτος απο αλλη παρεα που απλα περνουσε απο εκει ! (Σιγα το τσαντακι του Σαρακακη μωρε...)

11)Οσο για τον φιλο panaua που με αποκαλεσε τζαμπατζη... (ΕΜΕΝΑ? ΤΟΝ ΕΞΩ ΚΑΡΔΙΑ ΡΕ? !) ...εγω φταιω που δεν του πηρα και χρηματα που παρκαρε στη θεση μου ...!

12)Ακουσα λοιπον το καλεσμα φιλτατε antonis_7 και ηρθα να τα πω και εγω οπως εγιναν...

Προλαβα ειδα και το corsa club ...οπως εκανε αναστροφη για να φυγει ! :shock:

Συγνωμη αν ξεχασα κατι ...ή αν δεν συμπληρωσα ολη τη σελιδα (ελπιζω τα καταφερα!) ...για οτιδηποτε θα συμπληρωσω...! :lol: :shock:

Χαρηκα για τη γνωριμια ! ...λεμε τωρα ! 8) :? :shock: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Delimicic προτεινόμενος για μασκωτ και υπεύθυνος δημοσίων σχέσεων του club. πχ. σε περιπτωση που μας την πέφτει η αστυνομία θα αναλαμβάνει τις διαπραγματευσεις

(...δεν θα μας αφήσουν πινακίδα) :shock:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...