Jump to content

Συνάντηση colt//club.gr & ClubCorsa


Recommended Posts

Σήμερα στην δουλειά ένας συνάδελφος(που του έχω μιλήσει για το coltclub) με ρώτησε αν μπορεί να έρθει σε καμια συναντηση μας...Φυσικά του είπα πως είμαστε όλοι κανίβαλοι με κόκκαλα στην μύτη κ skulp στις οροφές τον colt μας κ οτι δέν δεχόμαστε κανέναν στις συναντήσεις μας...(αστιεύομαι φυσικά...)

Αλλα όπως συζητάγαμε σκεφτήκαμε να κάνουμε μια κοινή συνάντηση των club κ αν ψηνόμαστε κ καφεδιά!

 

mod edit: Συνοψίζοντας....Πέμπτη 01 Μαρτίου 2007 κοινή συνάντηση με το clubcorsa στις 21:30 στον παλαιό Ιππόδρομο στο παλαιό Φάληρο!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

παιδια να σας πω και εγω μιας και ειμαι απο τα ιδρυτικα μελη στο clubcorsa (λολ και οχι corsaclub που ειναι μαγαζι με αξεσουαρ!!!) και moderator πως και εμεις ειμαστε μεσα για αυτη την κοινη μαζωξη για να θαυμασουμε κι εμεις κανα τουμπανιασμενο colt-ακι (κατα προτιμηση το μαυρο CZT απο το power car!!!χαχαχα). στο σεφ δεν μαζευομαστε εκει που εχει ολον τον κοσμο, αλλα μεσα στο παρκιγνκ του ολυμπικο, δηλαδη μετα την στρογγυλη πλατεια με τη λιμνουλα μπαινετε στο ολυμπικο και αμεσως κοβετε αριστερα περνατε τη γεφυρουλα και θα μας βρειτε καπου μεσα στο παρκινγ αραγμενους..

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια, ειμαι ο Νικος απο το ClubCorsa. Θα ειναι

μια ωραια ευκαιρια να γνωριστουμε απο κοντα. Ο Αρης

απο οτι βλεπω τα εχει ρυθμισει ολα οποτε μενουμε ησυχοι

οτι θα συναντηθουμε. Απο οσο ξερω δεν θα εχει αγωνα στο

ΣΕΦ εκεινη την ημερα αρα θα ειμαστε ανετοι. Σας περιμενουμε

στο ΣΕΦ. :D :D

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια! τελικα κανονισαμε με το clubcorsa να βρεθουμε ιπποδρομο που δεν θα γινεται ο χαμος που θα επικρατει στο ΣΕΦ, και μετα να την κανουμε προς βαρκιζα μερια. συμφωνειτε? η ωρα θα ειναι η ιδια. 21.30 το μεετινγ και κατα τις 22.00 αφου εχει ερθει ολος ο κοσμος αναχωρηση.. αν αλλαξει κατι θα σας ενημερωσω!

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα, αρης εδω! καποιους απο εσας τους γνωρισα σημερα! απο οτι ειδα ειχατε ερθει πολυς λαος και μετρησα αρκετα ομορφα και προσεγμενα κολτακια. χαρηκα για τη γνωριμια παιδια και συγνωμη για ολο το σκηνικο με τους ΚΑΓΚΟΥΡΕΣ, αλλα αμα πηγαιναμε στο ΣΕΦ δεν θα μπορουσαμε να αραξουμε λογω του αγωνα. θα ηθελα να τα λεγαμε λιγο παραπανω, σοου πιστευω να ξανακανονισουμε κατι κοινο, αν φυσικα θελετε. χαιρετισματα και σε στο φιλο χασαν που τα ειπαμε λιγο καθως και στους 2 moderators! να πω και ενα θεικο σκηνικο που εγινε: εκει που ειμασταν στο χαμο και ενω επαιζαν τα λαμακισμενα τα καγκουρια τσιτες, ερχεται ενα παληκαρακι και με πιανει (την ωρα που ημουν στην παρεα σας) και μου λεει:

(Ε: εγω, Π: παληκαρακι)

Π:φιλαρακι, εισαι ο moderator?

Ε: ναι

Π: εσυ το οργανωσες ολο αυτο?

Ε: ε περιπου ναι! μαζι με τα παιδια απο το αλλο κλαμπ (κολτ)

Π: α εγω ειμαι νεο μελος και εχω μπει κανα δυο φορες στο φορουμ αλλα δεν εχω γραφτει και μου ειπαν να ερθω σε σενα για αυτοκολλητακια

Ε: ωραια παμε στον προεδρο να σου δωσω οτι θελεις

οποτε ξεκιναμε να πηγαινουμε στο αμαξι του προεδρου μας (ενα 307cc)

και στο δρομο του κανω την κουλη ερωτηση

Ε: εεεεμ φιλαρακι για Colt τα αυτοκολλητα ε???

Π: οχι ρε! για Corsa....

εκει ελιωσα στα γελια! καποιος τον εστειλε σε λαθος moderator! χαχαχα!

χαρηκα παιδια! καλο βραδυ!

Link to comment
Share on other sites

κόσμος και λαός χτες

μέσα στον χαμό δυστυχώς δεν κατάφερα να μιλήσω με κάποιο

απόπ τα παιδιά του corsa αλλά πιστεύω αυτό να γίνει την επόμενη

φορά που θα συναντηθούμε ΄-)

 

υγ1.το σκηνικό της βραδιάς ήταν το φορητό φουρνάκι του stamWRX

και τα νέα λογότυπα του FaBl3D στις πόρτες AMG15

 

υγ2. FableD αν δεν ξέρεις τον δρόμο πάρε ένα GPS!!!

Link to comment
Share on other sites

επερασαμε ομορφα,ομορφα,ομορφα!μπραβο σε ολους,ειμαστε μακραν το καλυτερο club!μην ξενερωνετε με τους καγκουρες!και αυτοι την κ.....α τους κανουν! :wink:

αντε και στην αλλη συναντηση με το καλο και με ακομα περισσοτερο κοσμο!

Link to comment
Share on other sites

γενικα παντως καλα περασαμε χαρηκα :oops: :oops: και που γνωρισα και αρκετους ακομα το μερος μονο ηταν χαλια λογο καγγουριας.....

αλλα στο τελος τα σουβλακια μας εστρωσαν!!! :roll:

 

quiz:ποιο Colt ηταν το ποιο βρωμικο!!!

δωρο πλυσιμο στο νικητη!!!

Link to comment
Share on other sites

του Φαμπλέντ!!!!χχεχε

 

Ενα πράγμα θέλω να πώ..ΗΜΑΣΤΕ ΘΕΟΤΡΕΛΟΙ ! ! ! ! ! !

 

Παιδιά χάρηκα που τα είπαμε με όσους μπορεσα,και ελπίζω να γνωρίσω και τους υπόλοιπους!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοιτάζαμε το ασπρο με θαυμασμο και σου εκανα στα ματια γιατι ειχες χαζεψει...

 

Quiz No 2: Ποιος ήταν ο πιο τρελός και ποιο ομιλιτικός απο όλους?

Δώρο α.......α ζ...ς χεχεχεχ

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει να γράψει κανείς τίποτα για εχθές;

Ούτε να μιλήσουμε δεν μπορούσαμε με τα καγκούρια και την ηχορύπανση τους....

 

Συμβουλή: Μην οδηγείτe ποτέ πίσω απο τον FaBl3D ....φέυγουν κομμάτια απο λάσπες και πέτρες που έχουν καθίσει χρόνια σε θόλους, φτερά, παρμπρίζ κτλ...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν όλα όμορφα χτες, αρκετα κολτάκια, απλά προβληματίστικα λίγο αφού ο σκοπός της συνάντησης ήταν να γνωριστούμε με τα παιδιά από το

clubcorsa, μόνο με τον Rabican τα είπαμε λίγο.

 

1) Tρελέ Χασάν, γιατί δεν γίνεσαι οδηγός αγώνων, μάλλον καλύτερα επιδήξεων, πάνε τα λαστιχά σου τα έκαψες. Σε χρήζω και επίσημα πρόεδρο κολτ Νοτίων Προαστίων.2) Gianman, thanx for the ride, η λύση όπως είπε και ο Σάντεζ είναι μονωτική ταινία στο ταμπλώ.

 

3) Toutouni, είπαμε εκδρομή μετά το Πάσχα

 

4) Octap, ναι οι ζάντες σου είναι ΚΕΙ, δεν λέω ότι δεν είναι μη φάμε κανα ξύλο, σε είδα λίγο θηριώδη.

 

5) Έλλη, τι έγινε το έβγαλες το κολτάκι σου :lol: :lol: :lol:

 

6) Rossi και PIRAVLOS, δυστηχώς δεν ήμουν εκεί για να δώ ότι φάγατε απο 10 ο καθένας, τι 10, 20....

 

7) Deli απο Θεσ/κη, έμαθα ότι είσαι φίλος του Μπάμπη του Σουγιά είναι αλήθεια :?: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

1) info τα 10 ειναι λιγα,αστο,καλυτερα να μην εβλεπες το τι τρωγανε! :D

2) ο deli ειναι απλα απιστευτος!ακομα με πονανε οι σιαγονες απο τα γελια!σου θυμιζει κατι αυτο Gianman?

Link to comment
Share on other sites

ασχετο:ξαφνικα ο xasan οταν πηγαμε για φαγητο εξαφανιστηκε,ξερει κανεις που πηγε?συνεβη κατι?

Link to comment
Share on other sites

ασχετο:ξαφνικα ο xasan οταν πηγαμε για φαγητο εξαφανιστηκε,ξερει κανεις που πηγε?συνεβη κατι?

 

Φύγαμε, μαζί για το σπίτι :roll:

Link to comment
Share on other sites

λολ κι εγω προβληματιστηκα λιγακι, δεν τα ειπαμε και τοσο πολυ γιατι ειχαμε κατσει ψιλοαντικρυστα! λολ..

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν όλα όμορφα χτες, αρκετα κολτάκια, απλά προβληματίστικα λίγο αφού ο σκοπός της συνάντησης ήταν να γνωριστούμε με τα παιδιά από το

clubcorsa, μόνο με τον Rabican τα είπαμε λίγο.

 

1) Tρελέ Χασάν, γιατί δεν γίνεσαι οδηγός αγώνων, μάλλον καλύτερα επιδήξεων, πάνε τα λαστιχά σου τα έκαψες. Σε χρήζω και επίσημα πρόεδρο κολτ Νοτίων Προαστίων.2) Gianman, thanx for the ride, η λύση όπως είπε και ο Σάντεζ είναι μονωτική ταινία στο ταμπλώ.

 

3) Toutouni, είπαμε εκδρομή μετά το Πάσχα

 

4) Octap, ναι οι ζάντες σου είναι ΚΕΙ, δεν λέω ότι δεν είναι μη φάμε κανα ξύλο, σε είδα λίγο θηριώδη.

 

5) Έλλη, τι έγινε το έβγαλες το κολτάκι σου :lol: :lol: :lol:

 

6) Rossi και PIRAVLOS, δυστηχώς δεν ήμουν εκεί για να δώ ότι φάγατε απο 10 ο καθένας, τι 10, 20....

 

7) Deli απο Θεσ/κη, έμαθα ότι είσαι φίλος του Μπάμπη του Σουγιά είναι αλήθεια :?: :lol: :lol: :lol:

KI""εσύ βρούτε?:-) αυτό έλειπε να με έχετε μια και να μην με προσέχατε! ας είναι καλά ο τουτούνης (ναι ναι ο τουτουνης δεν τους ξαναμπερδεύω!) XIXI!:-)
Link to comment
Share on other sites

Με ποιόν δεν τον μπερδεύεις??? Με ..... τον Chris????????

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...