Jump to content

Συνάντηση και Track Day στα Μέγαρα Κυριακή 11/2/07


Recommended Posts

Kαθώς όλοι άφησαν λίγο λάστιχο, πολύ βενζίνη και το 50άρικο, να προσθέσω ότι κάποιοι βρέθηκαν και κερδισμένοι στο τέλος της ημέρας !!!

 

Ετσι ένας από εμάς, έφυγε από τα Μέγαρα, με μία, ομολογουμένως λίγο βρεγμένη βαλίτσα αλλά με πολλά καλούδια μέσα !!!!!

 

Από ποιόν λείπει ? :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply
Kαθώς όλοι άφησαν λίγο λάστιχο, πολύ βενζίνη και το 50άρικο, να προσθέσω ότι κάποιοι βρέθηκαν και κερδισμένοι στο τέλος της ημέρας !!!

 

Ετσι ένας από εμάς, έφυγε από τα Μέγαρα, με μία, ομολογουμένως λίγο βρεγμένη βαλίτσα αλλά με πολλά καλούδια μέσα !!!!!

 

Από ποιόν λείπει ? :lol:

 

ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΒΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,ΤΩΡΑ

 

ΥΓ.Ειναι δωρο του Σαρακακη.... :D

Link to comment
Share on other sites

Οποιος πήρε την βαλίτσα του Gigi, να επικοινωνήσει ΑΜΕΣΩΣ μαζί του για τα περαιτέρω !!!

Link to comment
Share on other sites

το τελευταιο με την βαλιτσα δεν το καταλαβα :cry:

χαιρομαι που περασατε ωραια και λυπαμαι που δεν καταφερα να ερθω

αλλα λογω ξενυχτιου σηκωθηκα στις 2:30 απο το κρεβατι!

ατιμα σκυλαδικα,ουτε μια εκδρομι δεν μπορουμε να παμε!

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που θα ήθελα εγώ να συμπληρώσω είναι ότι θα ήθελα να έβλεπα και τα CΖ3 να κάνουν κανα γυράκο μέσα στην πίστα ώστε να υπάρχει λίγο ενδιαφέρον και για μας τους ταπεινούς - πλην τίμιους - 1300άρηδες...

Να εισαι σιγουρος οτι στο επομενο track day θα εχεις παρεα εμενα!

Link to comment
Share on other sites

Άσε, τον έχω πρήξει κι εγώ για το ίδιο θέμα!!!

 

Έχω κι εγώ κάτι βιντεάκια δικά σας. Θα με βοηθήσει όμως ο Octap σχετικά με το πώς να τα επεξεργαστώ...

 

Υπομονή όλοι μας!

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήρα την δεύτερη κασσέτα...το απόγευμα θα πέσει editing. Αργά το βράδυ ελπίζω να υπάρχει ένα Post με λίνκς για youtube και ένα για rapidshare σε καλή ανάλυση.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που θα ήθελα εγώ να συμπληρώσω είναι ότι θα ήθελα να έβλεπα και τα CΖ3 να κάνουν κανα γυράκο μέσα στην πίστα ώστε να υπάρχει λίγο ενδιαφέρον και για μας τους ταπεινούς - πλην τίμιους - 1300άρηδες...

Psilos στο επόμενο trackday ,πρώτα ο θεός, θα κατεβάσω και εγώ το Cz3ακι μου για καμιά σβούρα

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ʼλλο ένα βιντεάκι από την περίφημη συνάντηση υπό βροχή...

 

Εδώ είναι το link:

 

http://rapidshare.com/files/19448715/vts_02_cell_80.vob.html

 

Η επεξεργασία έγινε χάρη στον Octap! Thanx m8!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...