Jump to content

Συνάντηση και Track Day στα Μέγαρα Κυριακή 11/2/07


Recommended Posts

Η εκδρομη στην Πατρα δεν κανονιστηκε απο mod. οποτε δεν μπηκε ουτε στην αρχικη σελιδα..

Απο κει και περα οποιοι θελουν ερχονται στην εκδρομη οποιοι οχι πανε στην πιστα...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

ετσι ειμαστε εμεις στο coltclub μαλωνουμε γιατο που θα συναντηθουμε...ενεργω club οχι lalakies...ετσι ρε...ο καθενας εχει τις επιλογες του..και στην τελικη ειμαστε τοσοι πολλοι...που και τα δυο μεροι θα γεμισουν απο coltaδες...ρε μην σκαλωνετε...αντε μην προτεινω νανεβουμε και θεσσαλονικη... 8) :lol: :) :D

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γιατί σας έχω γνωρίσει σχεδόν όλους όσοι ποστάρεται στο φορουμ και έχω σχηματίσει μια θετική γνώμη για όλους, δείτε ότι και στα μέγαρα να πάτε όλοι αυτοί που θα μπουν στην πίστα είναι οι γνωστοί αυτοί δηλαδή που δεν θα πάνε Πάτρα και τους κατανοώ. Εσείς που πάτε Πάτρα δύσκολα θα μπαίνατε στην πίστα όπως και εγώ. Μην χαλάτε τις καρδιές σας με βλακείες (δική μου γνώμη).

 

υγ. ΣΕΒΑΣΤΕΙΤΕ ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΠΟΥΘΕΝΑ

 

ΥΓ2. Συγνώμη για το οφ τοπικ

Link to comment
Share on other sites

Φίλε χασάν σ ευχαριστώ και δεσμεύομαι να συνεχίσω στο ίδιο μοτίβο :lol: :lol:

Προχωράω παρακάτω και στέκομαι στις 2 κουβέντες που είπε ο φίλος απο κάτω

 

Η εκδρομη στην Πατρα δεν κανονιστηκε απο mod. οποτε δεν μπηκε ουτε στην αρχικη σελιδα..

Απο κει και περα οποιοι θελουν ερχονται στην εκδρομη οποιοι οχι πανε στην πιστα...

 

Συγνώμη κιόλας προφανώς δεν έχω καταλάβει κάποια πράματα γιατί είμαι φρέσκος σ αυτό το χώρο και μάλλον εχω μάθει να λειτουργώ με ελαφρώς διαφορετικό σύστημα.Ερώτηση απορία βασικά χωρίς κανένα ίχνος παρεξήγησης η ειρωνείας :wink:

Για να γίνει μια εκδρομή και να μαζευτεί κόσμος θα πρέπει να το έχει προτείνει/αναγγείλει κάποιος mod? :o

Εξω ξέρω οτι οποιοσδήποτε μπορεί να προτείνει κάτι και όσα μέλη βρίσκουν ελκυστική τη πρόταση μπορούν ν ακολουθήσουν.Και επίσης να τονίσω οτι πέρα απ τις εξτρά δυνατότητες που έχει κάποιος mod τις οποίες τις έχει για να συντηρεί και να φυλάσει το φόρουμ(και πολύ καλά κάνει είμαι admin σε άλλο φόρουμ και ξέρω τι λούκι και ευθύνη είναι αυτό)στην παρέα και στις προτάσεις που αφορούν όλους μας νομίζω οτι πέφτει σε όλους το ιδιο μερίδιο.(Mods μη τα βάλετε μαζί μου ε? :lol: )

Επίσης απ οσο είδα ουτε το θέμα για τα μέγαρα προτάθηκε απο κάποιον mod και ούτε επίσης μπήκε στη κεντρική σελίδα(για να το γυρίσω και στο άλλο σύστημα στη περίπτωση που κατάλαβα κάτι λάθος :p )

Άρα ο καθένας αποφασίζει για τη πάρτυ του.

Και κλείνοντας να πώ οτι δε προσπαθώ να επηρεάσω κανέναν να πάει η στη πατρα η στα μέγαρα.Απλά μιας και ήρθαν έτσι τα πράματα να κάνει ο καθένας οτι τραβάει η όρεξη του και να μην ανοίξει κανένα ρουθούνι.Στη τελική θα βρεθούν πάρα πολλές ευκαιρίες ακόμα και για trackday και για εκδρομούλες :wink:

 

).

 

υγ. ΣΕΒΑΣΤΕΙΤΕ ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΠΟΥΘΕΝΑ

 

Kατά 95% θα είμαστε ομοιοπαθείς αυτή τη κυριακή :(

Και η ειρωνεία είναι οτι σαββάτο δε δουλεύω και μάλλον θα δουλέψω κυριακή.

Τελείως κουλό δηλαδή

Link to comment
Share on other sites

φιλε thanasaras απλα η εκδρομη δεν ηταν επισημη οποτε και δεν μπηκε στην αρχικη σελιδα οπως γινεται σε καποια που ειναι και οι mod. μεσα.

Απλα ακουστηκε καπως επειδη κανονιζαμε για Πατρα τοσο καιρο και ξαφνικα βγηκε και ενα track day και μας αναστατωσε..τις επιλογες ενοω..

Link to comment
Share on other sites

ʼν ήταν εφικτό να γίνει το track day Σάββατο, θα τελείωνε η αντιπαράθεση/παρεξήγηση/ανούσια φαγομάρα;;;

 

Δημοσιεύθηκε: Τετ 07 Φεβ, 2007 και 10:55

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Aπο σημερα μεχρι και την Δευτέρα,η πιστα των Μεγαρων ειναι ανοιχτη στο κοινο.

Την Κυριακη 11/2/07 προτεινω να κανονισουμε trackday.Aκουω συμμετοχες......

 

Ο Gigi πρότεινε μια τυχαία μέρα η οποία συμπτωματικά έπεσε την ίδια μέρα με την εκδρομή στην Πάτρα (μπορεί να μην το πρόσεξε ή και να το ξέχασε!!!).

Το ζήτημα είναι πως δεν είδα απο κανένα να λέει "γιατί να μην το κάνουμε Σάββατο ωστε να έρθουμε κι εμείς που θέλουμε να πάμε στην Πάτρα;"

Δεν θέλει κόπο, θέλει τρόπο!!! :wink:

 

Θέλω να πιστεύω πως δεν υπάρχει ζήτημα παρεξήγησης μεταξύ των μελών γιατί έχουμε γνωριστεί απο κοντά σχεδόν όλοι και μπορούμε να μιλήσουμε ήρεμα ωστε να βρούμε μια λύση.

Αυτή που πρότεινα, πως σας φαίνεται;;; Νικηφόρε, είναι εφικτό για το Σάββατο;

Link to comment
Share on other sites

Μου θυμίζετε λίγο κάποιο Σεξπηρικό έργο με την αναστάτωση που δημιουργείτε για το τίποτε...

 

1.Δεν τίθετε κανένα θέμα εαν οι εκδρομή έχει ή δεν έχει οριστεί από mods

 

2.Όσοι θέλουν Πάτρα μπορούν να πάνε Πάτρα.

 

3.Όσοι θέλουν Μέγαρα να πάνε Μέγαρα.

 

4.Ο καθένας αποφασίζει όπως θέλει... και στο κάτω κάτω κανένα από τα δύο γεγονότα δεν είναι Επίσημα και οργανομένα από με την συναίνεση των mods, και δεν καταλαβαίνω την δυσαρέσκεια μερικών μερικών...

 

Όύτως ή άλλως είναι λίγοι και συγκεκριμένοι εκείνοι που πηγαίνουν στις πίστες άρα το track day αφορά κυρίως αυτούς τους ολίγους και δεν υπάρχει φόβος μποικαταζ της εκδρομής.

 

Γιάννη δεν συμφωνώ για Σάββατο γιατί έχουμε άλλες δουλειές/ψώνια κλπ.

Ας γίνεται πρώτα μια συνενόηση και μετά ποστάρισμα ημερομννιών κλπ γιατί αυτό προκαλεί περαιτέρω συγχηση (στους ίδη συγχισμένους :D ) :wink:

 

Εγώ θα πάω στα Μέγαρα την Κυριακή! ευχομαι στα παιδιά που θα πάνε στην Πάτρα καλή διασκέδαση, G47 μην αγχώνεσαι για το καθετι... είμαι σίγουρος ότι η εκδρομή που τόσο λαχταράς θα είναι επιτυχημένη κιας λείπω εγώ ή ο Gigi και άλλοι... υπάρχουν τόσες άλλες ευκαιρίες στο μέλλον για να τα πούμε από κοντά και ΜΑΖΙΚΑ!!

 

Άλλωστε το καρναβάλι είναι το άλλο Σαββατοκύριακο...και εγώ (και άλλοι)θα βρίσκομαι Πάτρα όπως συνήθως :wink:

Link to comment
Share on other sites

Ετσι καλα τα λες αν τo εγραφαν οι mods επρεπε να παμε ολοι εεε γιατρε!!!!

Μα παμε καλα γινονται αυτα οταν ενα μεγαλο ποσοστο θελει εκδρομη πατρα αλα απο οτι φενεται θελετε να γινει το δικο σας ε οχι ε οχι αν εσεις εχετε βαθμο εδω εγω εχω στο δρομο τορα για ολα αυτα που διαδραματιζονται εδω μεσα το μονο που εχω να πο ειναι ειμαστε για τα πανυ@@ρια ΔΙΑΓΡΑΦΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟ CLUB ΣΑΣ γιατι τα πραγματικα club δεν ενεργουν με αυτο τον τροπο ΑΘΗΝΑ-ΜΕΓΑΡΑ-

Link to comment
Share on other sites

Να πας στο καλο!!!Και ναι! ειμαστε για τα πανυγηρια

και γουσταρουμε τρελα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ετσι καλα τα λες αν τo εγραφαν οι mods επρεπε να παμε ολοι εεε γιατρε!!!!

Μα παμε καλα γινονται αυτα οταν ενα μεγαλο ποσοστο θελει εκδρομη πατρα αλα απο οτι φενεται θελετε να γινει το δικο σας ε οχι ε οχι αν εσεις εχετε βαθμο εδω εγω εχω στο δρομο τορα για ολα αυτα που διαδραματιζονται εδω μεσα το μονο που εχω να πο ειναι ειμαστε για τα πανυ@@ρια ΔΙΑΓΡΑΦΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟ CLUB ΣΑΣ γιατι τα πραγματικα club δεν ενεργουν με αυτο τον τροπο ΑΘΗΝΑ-ΜΕΓΑΡΑ-

 

Ρε κ@βλες πρωι-πρωι :shock:

Bye Bye λοιπόν.

Link to comment
Share on other sites

colt, αμα δεν κατάλαβες (που είναι σίγουρο), εδω μέσα ΔΕΝ έχουμε κανονισμό που να λέει πως όταν γίνεται μια εκδήλωση πρέπει να έρθουν όλοι!!!

Δέν είμαστε σαν τα υπόλοιπα club αυτοκινήτου (τα περισσότερα) που είναι αποφασίζουμε και διατάζουμε!

Όποιος θέλει πάει στην Πάτρα και όποιος θέλει πάει στα Μέγαρα.

Αν θέλει κάποιος να τα κάνει και τα δύο και μπορεί να βρεί μια λύση, μαγκιά του.

Αν έχεις πρόβλημα που δεν θα πάνε όλοι στην Πάτρα τοτε...... έχεις πρόβλημα.

Δεν θυμάμαι να σε έχω γνωρίσει απο κοντά και δεν μπορώ να ξέρω γιατί είσαι τόσο επιθετικός μαζί μας.

Όσο για τους βαθμούς που έχουμε εδω μέσα.......... ασχολίαστο!

 

ΥΓ1. ΤΑ CLUB ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΠΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΝΑΙ ΦΩΝΑΖΩ!!!

ΥΓ2. Στο καλό και να προσέχεις!

Link to comment
Share on other sites

Γιατί τόσο ένταση ρε παιδιά?

Δε χρειάζεται ούτε να ενεργούμε εν θερμώ ούτε να τρελλαινόμαστε.

ΤΟ εχω ξαναπεί.Έχουμε δημοκρατία με οτι αυτο συνεπάγεται.Ο καθένας πάει οπου θέλει με όποιον θέλει και κανείς δεν επηρεάζει τη γνώμη του αλλουνού.Αυτοι που ήταν να πάνε για πάτρα θα πάνε πάτρα αυτοι που γουστάρουν μεγαρα και δε θέλουν κάτι άλλο θα πάνε μέγαρα.Την επόμενη φορά θα πάμε ολοι μαζί κάπου.Σιγά και τι έγινε?Τι και αν είναι 6 άτομα στη πάτρα αντι 8 και τι αν είναι 4 αμάξια στα μέγαρα αντι να είναι 5.

Δε νομίζω να υποχρέωσε κανείς κανέναν να πάει καπου συγκεκριμένα.

Σε εναν δημόσιο χώρο με πολλά μέλη είναι λογικό να υπάρχουν πολλές γνώμεις και ποτε στα χρονικά δεν έγινε ολοι να συμφωνούν μεταξύ τους.Αντιπαραθέσεις θα υπάρχουν πάντα και παντού.Το θέμα είναι να μην επεκτείνονται και να μη χαλιόμαστε.

Φίλε colt το παρατράβηξες μου φαίνεται το θέμα χωρίς λόγο.

Βέβαια δικαίωμα σου να κάνεις οτι θέλεις και ουδείς αναντικατάστατος.

Απλά προσωπικά εμένα με χάλασε αυτο που είπες περι βαθμού στο δρόμο.

Να είσαι σίγουρος φιλαράκι οτι δε χρειάζομαι εγω προσωπικά κανένα βαθμό στο δρόμο και δεν εχω ν αποδείξω τίποτα και σε κανέναν περί της οδήγησης μου.Αυτά τα έκανα στα 19 μου και πάλι οχι φανατικά.

Οδηγάω 12 χρόνια αυτοκίνητο και καβαλάω και μηχανή σπορ μεγάλου κυβισμού.

Υ.Γ Να πας στο καλό και να προσέχεις

Υ.Γ2 Πάμε παρακάτω :)

Link to comment
Share on other sites

Φίλε τουτούνι ξεχνάς ενα μεγάλο και απαράβατο κανόνα.

Δέξου και αγάπα τον άλλον με τα ελλατώματα του :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

δεν πιστεύω πως ποτέ εδώ μέσα έχουμε πάρει κάποια απόφαση οι mods

ή έχουμε ενεργήσει με τρόπο ώστε να "κουβαλάμε" και να "σέρνουμε" τα

μέλη όπου θέλουμε εμείς

 

χαίρομαι που τόσοι πολλοί θέλετε να πάτε στην πάτρα και χαίρομαι που

τόσοι πολλοί θέλετε να πάτε στα μέγαρα (μακάρι όλοι εσείς να μπείτε να

κάνετε κανά γύρο)

 

αυτό άλλωστε είναι το ωραία στα κλαμπ η συγκέντρωση διαφορετικών

ατόμων με κοινό-κοινά ενδιαφέροντα

μήπως και παλιότερα δεν είχε γίνει κάτι ανάλογο?

να έχει κανονιστεί συνάντηση αλλά και κάποο άλλο μέλος να είχε προτείνει

κάτι άλλο? (ανάβαση, επίσκεψη σε πίστα με άλλο κλαμπ ή επίσκεψη σε

έκθεση αυτοκινήτου κτλ)

γιατί τότε δεν είχε δημιουργηθεί θέμα?

 

μήπως γιατί τότε είμασταν λιγότεροι και άρα ακούγονταν λιγότερες

γνώμες?

τώρα λοιπόν που γίναμε περισσότεροι και εύχομαι να γίνουμε ακόμα

πιο πολλοί είναι φυσιολογικό και θεμιτό να ακούγονται περισσότερες

γνώμες και να εκφράζονται περίσσότερες διαφωνίες

πρέπει λοιπόν όλοι μας να το συνηθίσουμε αυτό

 

τώρα ειδικά για το θέμα των μεγάρων είναι μια εκδήλωση που δεν έχει

κανονιστεί από το coltclub.gr για το coltclub.gr αλλά από αυτούς που

διαχειρίζονται την πίστα και λίγο πριν αρχίσουν επίσημα οι αγώνες της

χρονιάς

 

θα μπορούσαμε λοιπόν να τηλεφωνιάμασταν μεταξύ μας εμείς που θέλουμε

να μπούμε στην πίστα να το κανονίζαμε και όλα να ήταν μέλι γάλα

αλλά έτσι δεν θα ενημερώνόταν κάποιος που θα ήθελε να μπει στην πίστα

και δεν ήθελε να πάει στην πάτρα και δεν είχε τι να κάνει την κυριακή το

πρωί

 

προς τι λοιπόν τόση αναταραχή και στεναχώρια?

εμείς να είμαστε καλά να έχουμε πάντα τέτοια διλήματα και να μην

ξέρουμε τι να πρωτοδιαλέξουμε για να γεμίσουμε τον ελεύθερο χρόνο μας

 

τώρα αν πρέπει σώνει και καλά να αποκτήσω κάποιο βαθμό χίλιες φορές

να τον αποκτήσω μέσα στο κλαμπ παρά στον δρόμο

στο δρόμο έχω μάθει να σέβομαι τους συνοδηγούς μου και να βάζω το εγώ

μου σε δεύτερη και τρίτη μοίρα για να μη με βρει το κακό

τις ταρζανιές μου τις κάνω όπως μπορώ στην πίστα

Link to comment
Share on other sites

εμείς να είμαστε καλά να έχουμε πάντα τέτοια διλήματα και να μην

ξέρουμε τι να πρωτοδιαλέξουμε για να γεμίσουμε τον ελεύθερο χρόνο μας

+100.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000

Link to comment
Share on other sites

Ρε αλήτες το πήρατε από τα μούτρα το παληκάρι. Και για να γ@μήσω λίγο τη σηζήτηση εγώ προτείνω το εξής:

Την Κυριακή πεζοπορία και ανάβαση του όρους Δραγουδέλης στη Σιθωνία Χαλκιδικής. (κόλημα με την ανάβαση...)

Ελάτε όλοι! Προσωπικά θα λείπω :D :D

Link to comment
Share on other sites

φιλαράκι εδώ κάνουν προτάσεις μόνο όσοι έχουν κινούμενο κολτ.... (αουτς...) κι έχουν παρευρεθέι στην κοπή της πίτας (άουτς...)

 

υγ. με την καλή την έννοια πάντα ΄-)

Link to comment
Share on other sites

Eπειδη το θεμα πηρε λαθος τροπη χωρις λογο,οφειλω να κανω καποιες παρατηρησεις.

Πρωτον, δεν ειχα προσεξει καν την συναντηση στην Πατρα γιατι δεν με αφορουσε,αλλα και να την ειχα προσεξει δεν θα μου αλλαζε το προγραμμα.

Δευτερον πρεπει να πω προς τον G47(που τον συμπαθω κιολας) οτι σε καμια περιπτωση δεν ηθελα να χαλασω την συναντηση των νοτιων,και νομιζω οτι τελικα δεν αλλαξε κατι.Οποιος ηταν να ερθει ,τελικα θα ερθει στην Πατρα.

Τριτον πρεπει να πω δημοσια οτι ο colt με πμ με προκαλεσε με επιθετικο υφος να παμε κοντρα σε διαδρομη κοντα στο Ριο,και οτι αν τον πλησιασω στα 2 αυτοκινητα θα χασει στοιχημα 1000 :shock:

Νομιζω οτι βλεπει πολυ The Fast & the Furious,και τελικα η συμπεριφορα του ειναι αντιθετη στο κλιμα και στην ιδεολογια του club.

Τελος για οποιον επιθυμει να ερθει στα Μεγαρα,θα συναντηθουμε την Κυριακη στις 10.00 στον Σαρακακη στην Καβαλας

 

 

ΥΓ Και παλι συγνωμη για την αναστατωση.

Link to comment
Share on other sites

φιλαράκι εδώ κάνουν προτάσεις μόνο όσοι έχουν κινούμενο κολτ.... (αουτς...) κι έχουν παρευρεθέι στην κοπή της πίτας (άουτς...)

 

υγ. με την καλή την έννοια πάντα ΄-)

 

Χρήστο άμα το βάψω μπλε και το πετάξω στη θάλασσα θα θεωρείται κινούμενο;;;

Όσο για την πίτα... Με τον πόνο μου παίζεις; Είδα και σκηνές από το DVD...

Την κατάρα μου να έχεις... Τι να καταραστώ; Τα κρέατα που θα τρως να είναι ή καμμένα ή ωμά... :D

Link to comment
Share on other sites

Να πας στο καλο!!!Και ναι! ειμαστε για τα πανυγηρια

και γουσταρουμε τρελα!!!!

 

Καλα ντε δεν σε κραταμε και με το ζορι!!!

 

Ρε κ@βλες πρωι-πρωι

Bye Bye λοιπόν.

 

ΥΓ2. Στο καλό και να προσέχεις!

 

Υ.Γ Να πας στο καλό και να προσέχεις

Υ.Γ2 Πάμε παρακάτω

 

Προσωπικά δε θυμάμαι να έχει γίνει ούτε θα πρέπει να ξαναγίνει ένας τέτοιος χαιρετισμός! Μου θυμίσατε τα παιδικά μου χρόνια!! Τι θα γίνει βρε παιδιά μ αυτή τη δημοκρατία?Έχει ακουστή πολλές φορές αυτή η λέξη τις τελευταίες μέρες! Οκ , είναι γνωστό ότι υπάρχει δημοκρατία και εδώ και παντού ! Αυτό που μάλλον δεν είναι γνωστό είναι ότι έχουμε έλλειψη κανονισμού (στο συγκεκριμένο θέμα )! Να την χέσω τη δημοκρατία όταν έχουμε φτάσει σ αυτό το ΣΗΜΕΙΟ . Αν πω ένα παράδειγμα ίσως γίνει ποιο κατανοητό: Έχουμε μια μεγάλη παρέα παιδικών φίλων , σ αυτή τη μεγάλη παρέα υπάρχουνε δυο άτομα με το ίδιο όνομα (πχ Κώστας), την ημέρα της ονομαστική εορτής των παιδιών , ο ένας αποφασίζει να κάνει τραπέζι στο χ μαγαζί και ο άλλος στο ψ μαγαζί, δεν είναι λογικό ότι μ αυτό το σκεπτικό των δυο παιδιών ενδέχεται να δημιουργηθεί πρόβλημα ? Τι θα μπορούσε να γίνει για να μην παρουσιαστεί τέτοιο πρόβλημα? Κάτι σχεδόν αντίστοιχο συμβαίνει και εδώ! Και επειδή λαλούν πολλά κοκόρια και θα αργήσει να ξημερώσειπιστεύω ότι θα πρέπει οι mods να μεριμνήσουνε ώστε στο μέλλον να μην ξανασυμβεί κάτι αντίστοιχο!

 

ΥΓ Mods , έχετε δημοσιεύσει ποτέ επίσημη συνάντηση η δραστηριότητα την ίδια χρονική περίοδο? Αν όχι για Ευνόητους λόγους τότε το ίδιο θα πρέπει να συμβεί και στη συγκεκριμένη περίπτωση!

Link to comment
Share on other sites

gianman με βρίσκεις σύμφωνο σε αυτά που λες και αν θες πιαστήκαμε

λίγο όλοι μας αδιάβαστοι αλλά εδώ έχουμε φτάσει να έχουμε κάνει μέγα

ζήτημα το που θα πάνε ποιοι

 

πιστεύω ότι αυτός που θέλει να πάει πίστα θα πάει ούτως ή άλλως στην

πίστα κι αυτός που θέλει να πάει εκδρομή θα πάει ούτως η άλλως εκδρομή

 

κι επειδή μου άρεσε πολύ αυτό με το παράδειγμά σου θα αναφέρω κι εγώ

ένα (ζήλεψα ΄-) ... ) πες ότι σε πάνε σε σε ένα εστιατόριο να φας το χ φαγητό

που σου αρέσει αλλά στο μενού βλέπεις ότι έχει και το ψ φαγητό που σου

αρέσει εξίσου πολύ

τι θα φας...?!

 

ίσως στο μέλλον να πρέπει να οργανωσουμε καλύτερα τις εκδηλώσεις μας

αλλά δεν βρίσκω κάτι κακό στο να συμπήπτουν κάποιες φορές κάποια πράγματα

 

θα γίνουμε σαν τους μεγάλους δήμους που έχουν παράλληλες εκδηλώσεις

αυτές τις μέρες για όλα τα γούστα... χεχεχε

Link to comment
Share on other sites

Eιμαι πολυ χαρουμενος γιατι την Κυριακη πολυ πιθανον να βρεχει.

Αυτο σημαινει οριακη και ασφαλη οδηγηση σε βρεγμενο,πραγμα που δεν εχω ξαναδοκιμασει σε συνθηκες πιστας.Προβλεπω πολλες πλαγιολισθησεις και γλιστρηματα,που σημαινει μπολικη αδρεναλινη με μηδαμινη φθορα ελαστικων και μεταδοσης....(ποσο μαλλον αν τα λαστιχα εινα (ημι)σλικ) :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...