Jump to content

Συνάντηση και Track Day στα Μέγαρα Κυριακή 11/2/07


Recommended Posts

Aπο σημερα μεχρι και την Δευτέρα,η πιστα των Μεγαρων ειναι ανοιχτη στο κοινο.

Την Κυριακη 11/2/07 προτεινω να κανονισουμε trackday.Aκουω συμμετοχες......

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Πηγαίνοντας πάτρα περνάς απ τα μέγαρα.Ας μπούμε να ρίξουμε 2 στροφές να ζεστάνουμε και τα λάστιχα και μετά πάμε πάτρα :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Την Κυριακη 11/2/07 εχουμε συναντηση στην Πατρα και πολλα μελη που θα συμμετεχουν στη συναντηση,θα ηθελαν να συμμετεχουν και στο track day.

Δεν ειναι ο.τι σωστοτερο,ειδικα μιας και track day δεν κανονιζονται πολυ συχνα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν τιθεται θεμα αγχους και δεν καταλαβαινω το υφος σου.

Υποτιθεται το club εχει την εννοια της ομαδικοτητας.

Σαν κινηση δεν τη θεωρω σωστη και ειναι η γνωμη μου.

Δεν ημουν ειρωνικος και δεν θελω κανεναν να ειναι προς εμενα please.

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα μεινω Λαρισα, ετσι για σπασιμο!!! Χαχαχα!!! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αυτος που ανοιξε την κουβεντα για μεγαρα πρεπει να ερθει σε εμας τα χωριατακια να του δειξω λιγο πως να οδηγα στα ορια και να σπαει τιν χειρολαβη του συνοδηγου ακου μεγαρα θα σε βαλω με τετακε σε ολες τις στροφες στο ριο :evil:

Link to comment
Share on other sites

Το ότι παρουσιαστήκανε δυο δραστηριότητες την ίδια μέρα σίγουρα δε πρέπει να είναι αφορμή για να χαλάσουμε τις καρδιές μας , έτσι κι αλλιώς δε γίνεται εσχεμένα! Η Κυριακή είναι μια μέρα που βολεύει το περισσότερο κόσμο για τέτοιου είδους δραστηριότητες (ομαδική εκδρομή Πάτρα - trackday)

Πιστεύω ο G-47 έχει κάποιο δίκιο! Πρέπει να σεβαστούμε την ομαδική συνάντηση των παιδιών (που έχει δρομολογηθεί εδώ και καιρό) και να μη δημιουργούμε διλήμματα! Σίγουρα ο καθένας μπορεί να κάνει ότι θέλει όπως αναφέρει και ο During, αλλά νομίζω ότι πρέπει να δώσουμε μεγαλύτερη έμφαση στην ομαδικότητα παρά στην ατομική απόφαση του καθενός για το τη απτα δυο θα αποφασίσει ! Αν περάσουμε το μήνυμα ο καθένας αποφασίζει και διατάζει τότε σίγουρα θα δημιουργηθούνε κι άλλα προβλήματα στο μέλλον με διάφορα άλλα θέματα.

GIGI, γιατί δε προτείνεις κάποια άλλη μέρα και ώρα για το trackday! Έτσι κι αλλιώς όσοι είναι ν άρθουνε θ άρθουνε και υπάρχει και η δυνατότητα να παραβρεθούν ίσως και κάποια άτομα τα οποία θα συμμετέχουνε στην εκδρομή!

Προσωπικά όπως έχω μιλήσει και με κάποια μέλη που θα πάνε στη Πάτρα, θέλω να έρθω με την γυναίκα , αλλά δεν ξέρω πως θα είναι μέχρι την Κυριακή (λόγο ασθένειας) . Αν δεν έχει αναρρώσει μέχρι τότε(που δεν νομίζω) , σίγουρα θα είμαι στο trackday! Όποτε τελικά γίνει

 

ΥΓ Συγνώμη για το μέγεθος, αλλά προσπαθώ να βοηθήσω

Link to comment
Share on other sites

Αυτος που ανοιξε την κουβεντα για μεγαρα πρεπει να ερθει σε εμας τα χωριατακια να του δειξω λιγο πως να οδηγα στα ορια και να σπαει τιν χειρολαβη του συνοδηγου ακου μεγαρα θα σε βαλω με τετακε σε ολες τις στροφες στο ριο :evil:

 

Κοψε λιγο φουρκετα....

Link to comment
Share on other sites

Το ότι παρουσιαστήκανε δυο δραστηριότητες την ίδια μέρα σίγουρα δε πρέπει να είναι αφορμή για να χαλάσουμε τις καρδιές μας , έτσι κι αλλιώς δε γίνεται εσχεμένα! Η Κυριακή είναι μια μέρα που βολεύει το περισσότερο κόσμο για τέτοιου είδους δραστηριότητες (ομαδική εκδρομή Πάτρα - trackday)

Πιστεύω ο G-47 έχει κάποιο δίκιο! Πρέπει να σεβαστούμε την ομαδική συνάντηση των παιδιών (που έχει δρομολογηθεί εδώ και καιρό) και να μη δημιουργούμε διλήμματα! Σίγουρα ο καθένας μπορεί να κάνει ότι θέλει όπως αναφέρει και ο During, αλλά νομίζω ότι πρέπει να δώσουμε μεγαλύτερη έμφαση στην ομαδικότητα παρά στην ατομική απόφαση του καθενός για το τη απτα δυο θα αποφασίσει ! Αν περάσουμε το μήνυμα ο καθένας αποφασίζει και διατάζει τότε σίγουρα θα δημιουργηθούνε κι άλλα προβλήματα στο μέλλον με διάφορα άλλα θέματα.

GIGI, γιατί δε προτείνεις κάποια άλλη μέρα και ώρα για το trackday! Έτσι κι αλλιώς όσοι είναι ν άρθουνε θ άρθουνε και υπάρχει και η δυνατότητα να παραβρεθούν ίσως και κάποια άτομα τα οποία θα συμμετέχουνε στην εκδρομή!

Προσωπικά όπως έχω μιλήσει και με κάποια μέλη που θα πάνε στη Πάτρα, θέλω να έρθω με την γυναίκα , αλλά δεν ξέρω πως θα είναι μέχρι την Κυριακή (λόγο ασθένειας) . Αν δεν έχει αναρρώσει μέχρι τότε(που δεν νομίζω) , σίγουρα θα είμαι στο trackday! Όποτε τελικά γίνει

 

ΥΓ Συγνώμη για το μέγεθος, αλλά προσπαθώ να βοηθήσω

 

Παιδια συγνωμη για την αναστατωση,αλλα η πιστα μπορει να βρεθει ξανα διαθεσιμη σε 2 μηνες!!!!

Εγω δεν χανω με τιποτα την ευκαιρια,Sorry

Link to comment
Share on other sites

Την ευκαιρια να μην τη χασει κανεις.

Ειναι τουλαχιστον ακομψος ο τροπος που προταθηκε να γινει.

Δεν ξαναποσταρω για το συγκεκριμενο θεμα,οποιος δεν καταλαβαινει,δεν χρειαζεται και να καταλαβει.

Link to comment
Share on other sites

απο το να τσακωνεστε,δεν βαζετε λεω εγω ενα link με ψηφοφορια για το που θελει η μπορει ο καθενας να παει?νομιζω οτι ειναι λιγο ασχημο να υπαρχουν τετοιου ειδους αντιπαραθεσεις μεσα στο room!προσωπικη μου αποψη ειναι!ευχαριστω και συγνωμη για την παρεμβαση!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια οσοι εχουν αποφασισει και θελουν πανε πατρα,οσοι θελουν μεγαρα ας ερθουν μεγαρα απλα τα πραγματα τι ψηφοφοριες και κουραφεξαλα!Δλδ. αν γινει ψηφοφορια και ψηφιστει για πατρα θα ερθουν ολοι πατρα?και αυτοι που θελουν μεγαρα?Χαλαρωστε λιγο!!

Link to comment
Share on other sites

Το ιδανικό θα ήταν τα διάφορα γεγονότα που οργανώνονται να απλώνονται χρονικά και όχι να συμπίπτουν. Λογικό αυτό που λένε τα παιδιά από την Πάτρα...

Αν ήσουν από την Πάτρα ίσως συμφωνούσες. Track day θα ξαναγίνει σε 2-3 μήνες, κρίμα δεν είναι να το χάσουν;

Ας αναβληθεί αυτό που είναι πιο εύκολο να κανονιστεί

 

Ας δείχνουμε λίγη κατανόηση !

Link to comment
Share on other sites

κωστα,η δεν καταλαβες καλα,η δεν το ειπα με τον σωστο τροπο!(μαλλον το δευτερο) :oops:

δεν ενοουσα να γινει ψηφοφορια για να αναδειχτει το μερος που θα πανε!απλα για να εχουμε μια ιδεα για το που μπορει ο καθενας!καταλαβες?εμενα δηλαδη,λογω δουλειας,με βολευει καλυτερα στα Μεγαρα!sorry και παλι για την λαθος διευκρινηση!

Link to comment
Share on other sites

Eγινε προταση σαν να μην υπηρχε τιποτα καμια εκδρομη που τοσες μερες λεμε για πατρα.Ο τροπος ηταν καπως.Τιποτα αλλο οποιος θελει διαλεγει και παει εκει που θελει

Link to comment
Share on other sites

Γεναίοι μου, γιατί χολοσκάτε?

 

Οπως προαναφέρθηκε , όποιος θέλει πάει Πάτρα , όποιος θέλει πάει να λιώσει λαστιχάκι. ʼντε να δοκιμαστούν και οι χωάνες.

 

Πολύ κακό για το τίποτα ;-)

 

Στην τελική , οργανώνουμε και καμία πιστούλα τον επόμενο μήνα Καρτόδρομο ..... Πάνω απ""όλα ψυχραιμία. :-) :-) :-)

(Θα έχω βάλει και την εξατμισούλα μου και 8α σας ράψω όλους, έχω πάρει και 10 αλόγατα από τα αυτοκόλητα ) :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Ας μου επιτραπεί να πω και εγω τη γνώμη μου :oops:

Καταρχήν πάνω απ όλα έχουμε δημοκρατία και ο κάθε άνθρωπος έχει τα δικά του γούστα/προτιμήσεις.

Αυτό σημαίνει οτι δεν είναι ανάγκη να υπάρχουν διαφωνίες μεταξύ μας.

Ο καθένας μπορεί να κάνει αυτό που πραγματικά γουστάρει και αυτό που τον γεμίζει οτι και αν είναι αυτό.Ο ένας στη πίστα ο άλλος στη πάτρα ο άλλος να χαριεντίζεται με τη γκόμενα του και να μη πάει πουθενά.Δεν έχει σημασία τι θα κάνει ο καθένας.

Προσωπικά εγω είμαι υπέρ της πάτρας για τους εξής 2 λόγους.

1ον αναφέρθηκε αρκετά πρίν απ την ιδέα ενός φίλου για τα μέγαρα.

και 2ον Θεωρώ πάντα κατα τη ταπεινή μου άποψη πιο σημαντικό και πιο ουσιαστικό να παω μια εκδρομούλα με μια ωραία παρέα και με κάποιους άνθρωπους που έχω κοινά στοιχεία και κατ επέκτασην και κοινό αυτοκίνητο κάτα κάποιο τρόπο και να κουβεντιάσουμε να κάνουμε χαβαλέ και να γνωριστούμε.

Βέβαια το οτι αυτή είναι η δικιά μου άποψη δε σημαίνει οτι σώνει και καλά πρέπει να την ασπαστείτε όλοι και να κάνετε το ίδιο.Είπαμε δημοκρατία έχουμε μεγάλα παιδιά είμαστε κάνουμε οτι γουστάρουμε.Και εγω αν γούσταρα περισσότερο να πάω στα μέγαρα θα πήγαινα μέγαρα(άσχετο βέβαια τα μέγαρα τα θεωρώ κοτέτσι.Για μένα ένας είναι ο ναός και είναι στη σέρρες rockon6aq.gif rockon6aq.gif )

Οπότε ο καθένας παίρνει τις αποφάσεις του ζυγίζει τις προτεραιότητες του και προβαίνει στις κινήσεις του ;)

Εγω δυστυχώς κατα 95% με βλέπω να κάνω εγκαταστάσεις κυριακάτικα :(

Aν τη σκαπουλάρω όμως όπως έγραψα και στο τόπικ της πάτρας θα παρευρεθώ στο ταξιδάκι.

Το ξέρω άσχετο και αυτό αλλά οταν αρχίζω να γράφω με πιάνει η πολυλογία μου και δε σταματάω αν δε καταλάβω οτι είμαι ενα κλίκ πρίν γίνω κουραστικός :twisted: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Θανασάρα, έχω αρχίσει και σε συμαθώ από τα πόστ σου.

 

Και δεν γίνεσαι καθόλου κουραστικός. Ίσα ίσα Οφ τόπικ και έφυγα :-)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...