Jump to content

Πάμε Πάτρα ;


Recommended Posts

xaxaxaxaxaxaaxxa

για να κατεβαινετε κ ας ειναι του θειου...

δεν με πειραζει καθολου..

G47 να βρεθουμε να παμε μαζι???

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 212
  • Created
  • Last Reply

Έκτακτο δελτίο ανακοίνωσης.

Μόλις με πήρε το αφεντικό μου τηλέφωνο και μου είπε οτι τελικά δε θα πάμε αύριο για δουλειά και θα συνεχίσουμε τη δευτέρα yahoo5ks.gif yahoo5ks.gif yahoo5ks.gif

Οπότε θα τα πούμε αύριο απο κοντά ;)

Link to comment
Share on other sites

Να πατε να ευχηθειτε στην σχετικη ενοτητα τα χρονια πολλα στον Fantomas που γιορταζει σημερα και να του επισημανετε οτι κερναει για την γιορτη του αυριο στα βραχναιικα γιατι ειδα περιοχη Πατρα :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

G47 σου εστειλα πμ παρε τηλ οποτε μπορεσεις!!!!Οπιος ερχετε απο αρτα--αγρινιο να στειλει πμ να βρεθουμε στην διαδρομη.Απο αθηνα ποσοι θα ερθουν πατρα?

Link to comment
Share on other sites

Εχουμε και λεμε

1)Xasan

2)G47

3)makis

4)dj_lefos

5)fantomas

6)colt

7)dareios

8)DOR1K1N

9)thanassaras

10)vagelis

και οχι σιγουροι οι:scumi,pyraulos,george_cz3,γιαννης κολτ

Ξεκινατε απο Ελευσινα στις 9:30 και σας περιμενω γυρω στις 11 και κατι με 11:30 στα διοδια του Ριου απο οπου παμε στο παρκιν,να αφησουμε τα αυτοκινητα για φωτο αν δεν βρεχει και καφε!

Ολα οκ?

Με τον colt επικοινωνησα,περιμενω εσενα DOR1K1N να μου πεις αν θες να παμε μαζι και απο που να σε παρω!

Link to comment
Share on other sites

Θα παρω μαζι videocamera και εκτος απο τις φωτο θα κυκλοφορησει και cd recorder κλασικα και με τον νομο Αυτα δεν πρεπει να περνανε χωρις να τα καταγραφουμε 8) Αντε καλο μας ταξιδι επιτελους .......

Link to comment
Share on other sites

Γμτ τώρα γύρισα κομμάτια θα είμαι αύριο.

Εννοείται πως θα έρθω όμως.Εβαλα ήδη 3 ξυπνητήρια και το στερεφωνικό που είναι συνδεμένο με τον υπολογιστή να με ξυπνήσει :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εχω κανα 20λεπτο που γυρισα σπιτι....Εσεις θα ταξιδευετε τωρα, με το καλο να φτασατε στον προορισμο σας ολοι!!!Τωρα οι εντυπωσεις που μου αφησατε....Οι χειροτερες.. :lol: :lol: :lol: Παιδια ειστε ολοι γαματοι (και τρελοκομειο!!) ελπιζω να περασατε ολοι καλα γιατι για μενα δεν τιθεται θεμα :D :D Μακαρι να ειχαμε περισσοτερο χρονο γιατι εχω την εντυπωση οτι δεν ειπαμε τπτ απολυτως..Δυο κουβεντες μοναχα για τον καθε αθηναιο ξεχωριστα..

χασαν: τυφλα να εχει ο πατσουρεας μπροστα σου.. :lol: (παρε παρε παρε..)

λεφος: ηρεμη δυναμη!

πυραυλος: ψαγμενος και αφασια!

δαρειος: με το χαρεμι σου (αφου εισαι κ δαρειος επιβαλλεται) :wink:

γιαννης_κολτ: φιλικοτατος!(εσυ κ η τεχνολογια σου :lol: )

θανασσαρας: παναθα για παντα!!!

 

ΥΓ: Ο δαρειος κ ο πυραυλος ελπιζω να εμειναν ευχαριστημενοι απο το φαγητο.... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Φημες θελουν τον πυραυλο να γυρναει πισω και να παραγγελνει ακομα.. 8)

Ρε xasaaaaaan...

Πουθενα δεν ισιωνεις παιδι μου!!!

Για τους υπολοιπους με καλυπτουν τα σχολια του fantoma,ειναι αντιπροσωπευτικοτατα!

Παιδες ελπιζω να περασατε καλα και να ηταν καλη εμπειρια η Πατρα για εσας!

Και ο prive πρωινος καφε,μονο για τα μελη του coltclub και το φαγητο το οποιο δεν ηταν πολυ για να καλυψει τις ορεξεις μας!

(dareios και πυραυλος ακουνε???)

Προσωπικα και για εμενα δεν τιθεται θεμα!Πολυ καλα παιδια ολοι σας και μακαρι να ειχαμε περισσοτερο χρονο να μιλησουμε με ολους!

Περιμενω τις φωτο και θα ηθελα ενα cdακι να ερθει απο Πατρα,να το κανω κοπιες και για εμας εδω!

fantoma,αν δεν εγραφα κατω ολη την πρωτη σε ειχα ανετα!

Link to comment
Share on other sites

Εβρεχε,οχι καταρακτωδως αλλα ειχε ενα σπαστικο ψιλοβροχο...

Δεν μασησαμε βεβαιως!

Μονο εμας δεν εφαγε ο πυραυλος!

Ο xasan αμφιβαλω αν θα φθασει με λαστιχα στην Αθηνα!

edit:Θα ηθελα να ευχαριστησω για την παρουσια τους τους chrisxxx και DOR1K1N που αν και χωρις colt,ειχαν την ορεξη να ερθουν!

Πολυ καλες εντυπωσεις!

scumi,επρεπε να καθησεις και αλλο,εχασες πολλα!

Κυριως μια τραγικη κρεπαλη!

Για τον fantoma κανενα σχολιο...

Θα τα πουμε απο κοντα...

Ελπιζω ο xasan να μην πει τιποτα απο αυτα που του ειπε η φιλη μου...

Ποσα θες βρε????

Link to comment
Share on other sites

Παντα σωστος και gentleman o G47, συμφωνω και επαυξανω για Chrisxxx kai DORK1N1. Α ρε Shcumi...Δεν πειραζει θα τα πουμε και απο κοντα!

G47 ειναι γνωστο οτι εχεις πολλα ατια και γραφεις σε ολες τις ταχυτητες... :D :D :!: :!:

Link to comment
Share on other sites

ʼντε ανεβάστε Φωτόοοοοο!!!!!!!!!!!!!!
Αγαπητοι φιλοι οι φωτο που θα ανεβουν δειχνουν το αμαξι μου με 2 ρεζερβες απο την μερια του συνοδηγου η μια ειναι του λεφου και η αλλη ειναι του χασαν λογω λακουβας στην εθνικη πατρων κορινθου. Και τωρα το μεγαλο ερωτημα , Ποσες ζαντες και ποσα λαστιχα χρειαζεται καποιος Αθηνα Πατρα? Εγω χρειαστηκα 3 λαστιχα F 1 και 2 ζαντες στραβωμενες απο την λακουβα Θελω να ευχαριστησω δημοσιως τον Πυραβλο τον Χασαν τον Λεφο τον Γιαννη κολτ γιατι η συνδρομη τους στην ατυχια μου ηταν αμεση και χωρις ορια . Να αναφερω οτι ενω πηγαινα με 20 χιλ για να βρω παρκιν για να αλλαξω 2 ζαντολαστιχα πισω μου ηταν με αλαρμ ο Χασαν να με καλυπτει και μεχρι να φτασω στο παρκιν τα παιδια ειχαν βγαλει απο τα αμαξια τους γρυλο και 2 ρεζερβες παρακαλω!!! και με περιμεναν στα πιτς οπου αλαξαν τα λαστιχα μου κατω απο σχεδον κατακτωδη βροχη Αν εξαιρεσουμε την ατυχια μου που στεναχωρησε ολους περασαμε καλα Α! το αλλο λαστιχο μου με επιασε οταν πηγαινα στα διοδια της Ελευσινας το πρωι για να φυγουμε για Πατρα γιατι πατησα 1 σπασμενο τρυπανι και εκανα 6-7 χιλιομετρα χωρις να το καταλαβω παρα μονο οταν εχασε αρκετο αερα και μεχρι να βρω βουλκανιζατερ φυτιλιασε και αχρηστευτηκε. Παντως για μια ακομα φορα ενα μεγαλο ευχαριστω για την αμεριστη συμπαρασταση τους και την βοηθεια τους σε ολους. Επεσε πολυ γελιο παντως !!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα και απο μένα.

Περάσαμε πάρα πολύ ωραία όντως.

Λυπάμαι πάρα πολύ για ότι έγινε στο φίλο και συνωνόματο Ντάριο και λυπάμαι πιο πολύ που δε μπόρεσα να βοηθήσω.Βασικά μετά απο στάση στα σεα του αιγίου όπως γυρνάγαμε κανονίσαν τα παιδιά να πάνε κόρινθο αλλά εγω δε θα μπορούσα γιατί έπρεπε να είμαι σε μια γιορτή απ τις 6 το απόγευμα γιατί θα κρατουσε λίγο.Είπαμε να πάμε ολοι παρέα ως τη κόρινθο εγω θα συνέχιζα και τα παιδιά θα πίναν καφέ.

Μπροστά μου ήταν 2 κόλτ θυμάμαι δε ξέρω ποιανού βέβαια αλλά ήταν μπροστά μου.Κάποια στιγμή με τη καταρακτώδη βροχή και τη νύχτα που είχε πέσει τους έχασα και νόμιζα ηταν μπροστά.Μετά απο λίγο δεν έβλεπα κανέναν ουτε μπροστά ούτε πίσω :roll:

Και οταν είχα φτάσει στο κιάτο είπα να πάρω ενα τηλ να δω τι γίνεται και μου είπαν οτι έπαθε 2 λάστιχα ο ντάριος και έμεινα μαλάκας :?

Ζητάω δημόσια συγνώμη απ τα παιδιά και απ τον ντάριο προσωπικά γιατί πραγματικά δε κατάλαβα τι έγινε μέσα στη κολοβροχη και στη βιασύνη μου δε τους κατάλαβα.

Ειλικρινά λυπάμαι παιδιά γιατί σε μια δύσκολη στιγμή δε μπόρεσα να σας βοηθήσω και να σταθώ δίπλα σας, και πιστέψτε με μια τέτοια κίνηση δεν αντιπροσωπεύει τον χαρακτήρα μου :(

Ζητάω πάλι συγνώμη και λυπάμαι ειλικρινά.

Σας ευχαριστώ για την πολύ όμορφη παρέα σας και ελπίζω να τα ξαναπούμε σύντομα.Να είστε καλά.

Link to comment
Share on other sites

Thanassara ουτε να το σκεφτεσαι ηταν τοσα πολλα τα ατομα που με βοηθησαν που θα καθυστερουσες ασκοπα και θα στεναχωριωμουν ακομα περισσοτερο γιατι θα ημουν η αιτια της αργοποριας σου :wink:

Link to comment
Share on other sites

τι λες τώρα...?!

3 στα 4?!

Τουτουνε αφου μου ηρθε να βγαλω ενα κατσαβιδι και να τρυπησω και το 4 λαστιχο για να βαλω την δικη μου ρεζερβα και να ειναι ασορτι το κολτακι μου με 4 ρεζερβες :lol:
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...