Jump to content

Πάμε Πάτρα ;


Recommended Posts

Λοιπόν την Κυριακή 11/2/2007 προτείνω καφεδάκι στην Πάτρα, έτσι για να δούμε και τους Νότιους.

 

Ποιός ψήνεται;

 

Ξεκινάμε πρωί και γυρνάμε απογευματάκι

 

[highlight=red:2d36d3ef6b]Επεξεργασία[/highlight:2d36d3ef6b] : Το μέρος και η ώρα κανονίστηκαν : [glow=red:2d36d3ef6b]11/2/2007 και 9:30[/glow:2d36d3ef6b] το πολύ να έχουμε μαζευτεί όλοι στα διόδια Ελευσίνας :-)

 

Θα τα πούμε εκεί

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 212
  • Created
  • Last Reply

Θα ήθελα να υπενθυμίσω ότι δεν χρειάζεται να δίνουν οι mod το οκ για να πραγματοποιείται μία συνάντηση ή εκδρομή. Όπως έχουμε ξαναπεί το forum είναι και ένα meeting point, μία αφορμή για να γνωρίζονται άτομα μεταξύ τους.......

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν τυχει κατι εκτακτο μεσα και εγω. Νομιζω οτι 8 το πρωι στα φαναρια στο Δαφνι ειναι καλα να βρεθουμε για να φυγουμε (Αν την γλυτωσουμε και δεν μας κλεισουν μεσα) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ωραιοι!

Θα ειμαι στα διοδια να σας παραλαβω,θα αλλαξουμε τηλεφωνα για να επικοινωνησουμε οταν φθασετε!

Ειναι μολις Δευτερα,για να βλεπω και αλλους,για να βλεπω!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω λεω να βρεθουμε στα διοδια τις Κορινθου (Οπως και τοτε για τα Μεγαρα) γιατι θα ερθω απο Α.Ο.

Τι λετε?

Το ΑΟ σημαινει μαλλον Αττικη οδο αρα θα ενοεις στα διοδια Ελευσινας μαλλον. Μολις καταληξουμε ποιος θα ερθει μεσω ΡΜ θα ανταλλαξουμε κινητα και θα την βρουμε την ακρη
Link to comment
Share on other sites

Ναι Αττικη Οδο ενοω.Δεν εχω ιδεα εαν λεγονται διοδια Μεγαρων η Κορινθου.ειμαι ασχετος απο Αθηνα και κατω.Μονο προς τα επανω ξερω καλα!ΘΑ ερθω απο Καπανδριτι οποτε με βολευει η Α.Ο. !

Link to comment
Share on other sites

Αυτα τα διαδικαστικα οταν φθανουμε προς την Κυριακη,τωρα απλα περιμενουμε να ερθουν και αλλοι!

Εχουμε :

1) G47

2) fantomas

3) xasan

4) makis

5) Dj_Lefos

6) Dareios

7) colt

Neeeeeeeeeeeeeext!!

Link to comment
Share on other sites

Θα σας παραλαβω στα διοδια!

Κοντα ειναι το Ριο οπου εχει απλετο χωρο στο παρκιν για ωραιες φωτο με θεα τη γεφυρα(βλεπε τη συναντηση μας) και καφετεριες!

Αν η παρεα εχει ορεξη για φαγητο προτινω Βραχνεικα!

Διπλα στη θαλασσα,επισης μαγαζια με παρκιν και καλο φαγητο!

Το προγραμμα θα το διαμορφωσουμε ολοι μας και θα ειναι ελαστικο αναλογα με την ορεξη της στιγμης!

Καλυτερα,αναλογα με την ορεξη σας,μιας και εσεις ερχεστε απο μακρια!

Δεν προτινω κεντρο μιας και,ειδικα αν ειμαστε αρκετα αυτοκινητα,υπαρχει προβλημα παρκαρισματος!

Link to comment
Share on other sites

Πριν ξεκινησουμε θα μου επιτρεψετε να επισημανω ορισμενα πραγματα 1) Δεν κανουμε κοντρες εκδρομη παμε 2)Τηρουμε τον ΚΟΚ 3)ολοι εχουμε την προσοχη μας και ειδικα οι 2 τελευταιοι μηπως καποιος απο τους συμετεχοντες παθει βλαβη και μεινει οποτε σταματαμε για να τον βοηθησουμε 3) με την σειρα που θα εκινησουμε με την ιδια σειρα θα φτασουμε για να γνωριζουμε ποιος ειναι εμπρος μας και ποιος πισω μας (εγω προσωπικα προτειθωμαι να ειμαι τελευταιος) :wink:

Link to comment
Share on other sites

Εννοειται με προσοχη στο δρομο!

Τωρα ενα θελετε να γινουν καποια ανοιγματακια μεταξυ μας για να δουμε διαφορες με διαφορους συνδιασμους βελτιωσεων,θα το σκεφτουμε αν και δεν νομιζω να βρουμε καπου ερημο δρομο,ισως περιμετρικη μπορει να γινει κατι.

Αν δεν βρουμε κατι,δεν θα ζορισουμε καταστασεις,θα ελεγξουμε το παθος μας για γκαζι!

Πολυ ωραια λοιπον,καφες και μετα μασα!

8)DOR1K1Ν με μεγαλη μας χαρα!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...