Jump to content

Χαλαρή συναντησούλα Κυριακή 04/02/2007


Recommended Posts

Πάντως , το κορυφαίο event της συνάντησης , ήταν όταν εν μέσω της συζήτησης για φιλτροχοάνες , σκάστρες κλπ , ο Psilos εκεί που και καλά θα φευγε , έστησε το 5θυρο CZ του με ένα Punto Sporting και κυριολεκτικά ξεσήκωσε τα αλλαλάζοντα πλέον πλήθη!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Μπράβο βρε Psile !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα δεν μπόρεσα να έρθω λόγω έκτακτης δουλείας, σίγουρα περάσατε καλά, όπως πάντα.

 

ΘΕΛΩ ΦΙΛΤΡΟΧΟΑΝΗ :wink:

ΘΕΛΩ ΜΑΡΑΚΑΚΗ :wink:

ΘΕΛΩ ΚΕΙ-10

ΘΕΛΩ ΕΞΑΤΜΙΣΗ :wink:

 

Έτσι, έτσι να μεγαλώνουμε, colt club is growing massive :wink: :lol: :wink:

Link to comment
Share on other sites

Με κάνετε και κοκκινίζω!!! Όταν αφαιρέσω τα καθίσματα και κερδίσω μερικά κιλά, θέλω να το στήσω και με ένα 3θυρο να δω τι γίνεται...

Link to comment
Share on other sites

Με κάνετε και κοκκινίζω!!! Όταν αφαιρέσω τα καθίσματα και κερδίσω μερικά κιλά, θέλω να το στήσω και με ένα 3θυρο να δω τι γίνεται...
οποτε θες psile....το καταπιες το punto...στημενο ηταν?χαχαχαχα
Link to comment
Share on other sites

Οντως ηταν πολυ ωραια,και με πολλες παρουσιες.

Τελικα ακουσα και ειδα τα φιλτροχωανατα!!!! :p :p

Ηταν ολα τα λεφτα!!!!!

 

 

Υ.Γ 7 ΕΥΡΩ ΤΟ ΚΛΑΜΠ ΣΑΝΤΟΥΙΤΣ????? :twisted: :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Ναι καλη ητανε λιγο κρυο φαγαμε..ειδαμε και διaφορες περιπου..του χριστου26 kai gianman..h elisabet μας αλλαξε 10 θεσεις πριν καθισουμε για καφε..μια κρυωνε μια δε χωραγαμε..αλλα γενικα καθε φορα εγω που ερχομαι στις συναντησεις πλησιαζω ολο και πιο κοντα σε ολα τα παιδια....keep walking coltclub

Link to comment
Share on other sites

μακαρι να μπορουσα να ερθω νωριτερα αλλα και στο cafe μια χαρα περασαμε!εκτος απο 7 ευρω το club sanduich mivec,εχεις ξαναδει 3,80 την coca? :p :p :p :p

Link to comment
Share on other sites

μακαρι να μπορουσα να ερθω νωριτερα αλλα και στο cafe μια χαρα περασαμε!εκτος απο 7 ευρω το club sanduich mivec,εχεις ξαναδει 3,80 την coca? :p :p :p :p
στο μαγαζι που δουλευω το κλαμπ ειχε 9 ευρω φιλε...αρα καλα το πηρες...χιχιχ
Link to comment
Share on other sites

Για μια ακομα φορα ολα ηταν μια χαρα, μονο που το κρυο στο parking ξυριζε!Μετα ακολουθησε συζητηση καφεδακι και τα σχετικα...!Πολυ χοανη ρε παιδια!Αυτα ειναι! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως χθες δουλευα πανω στην Παλια Πενετελη και δεν μπορεσα να ερθω και εγω.Οοοοοομως εγω χθες το βραδυ ειχα χιονια εκει που δουλευα ενω εσεις ΟΟΟΟΟΧΧΧΧΧΙΙΙΙΙΙ !!!!!

Φραγγισκο επρεπε χθες να ειχες ερθει μαζι μου να καναμε δρομολογιο με το λεωφορειο ωστε εκει να δεις πως μπαινεις με τις ...πορτες στις στροφες!!! Το μονο κακο ειναι οτι οι πορετες εχουν μηκος περιπου στα 14μετρα!!!

Link to comment
Share on other sites

Α ΡΕ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΑΝΤΙ ΝΑ ΣΕ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΣΤΟ ΦΤΥΣΙΜΟ ΣΕ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΤΕΛΙΚΑ!!!ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΣΥΝΑΝΤΙΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΞΕΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΤΣΕΣ ΜΑΣ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Α ΡΕ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΑΝΤΙ ΝΑ ΣΕ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΣΤΟ ΦΤΥΣΙΜΟ ΣΕ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΤΕΛΙΚΑ!!!ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΣΥΝΑΝΤΙΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΞΕΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΑΤΣΕΣ ΜΑΣ!!!!
OI φάτσες μας και τα ατμοσφαιρικά μας είναι μια χαρά! και όποιος πεί κακό για μάς να γίνει το μάτι του σαν λουκουμάς!
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...