Jump to content

Χαλαρή συναντησούλα Κυριακή 04/02/2007


Recommended Posts

13:00 στο parking του Beach Volley!!! Αυτά!!

 

Φοβερή ανακοίνωση;;;ε;ε;ε; :D

 

ʼμα με βάλεις μεσα και ακούσω το φσσσσσσσσσσσσσσσ τρρρρρρρρρ φσσσσσσσσσ έρχομαι... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Ε ρε γλεντια......... Ναι αλλα εκεινη την ωρα ειναι η ωρα των στομαχικων βρυχηθμων μηπως να οριστει και συσιτιαρχης ο τουτουνης?????? /( λεεεεεεμε τωρα) :roll: Καλου κακου φερτε και κανενα μπιτονακι βενζινη μηπως και μεινει ο Γιωργος (Durin) απο τις βολτες που θα του ζητηθουν :lol:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους!

Ειμαι κάτοχος CZ3 Supreme και έμαθα για το club ψάχνοντας πληροφορίες για COLT στο διαδίκτυο.

Πέτυχα τυχαία κάποιους από εσάς στη Γλυφάδα την προηγούμενη Κυριακή.

Ίσως να ρθω στην συνάντηση,ποιο BEACH VOLEY;

Link to comment
Share on other sites

Καλώς μας βρήκες!!!

Και καλώς να έρθεις , στο πάρκιν του beach volley μετά το ΣΕΦ κ το τσίρκο που χει εκεί...

Πέρνα από τα νέα μέλη κ διάβασε τους κανόνες λειτουργίας μας....

Link to comment
Share on other sites

Καλώς τον!

 

Το μέρος βρίσκεται δίπλα στο Στάδιο Ειρήνης και Φιλίας αλλά καλύτερα θα στο περιγράψουν οι παλαιότεροι...

Link to comment
Share on other sites

Θα δωσω το παρων και εγω!! Χαλαρη συναντηση και ιδιως προς το μεσημερι με toutouni μυριζει ψητο....
ο τουτουνος την κυριακη εχει οριστει ΣΥΣΥΤΙΑΡΧΗΣ!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή εγώ δουλεύω και δεν θα έρθω σας προσκαλώ να περάσεται από την ταβέρνα που θα είμαι είναι στην Μεγ. Αλεξάνδρου 102 στην Αγία Βάρβάρα λέγεται άμαξα και ξεκινάει από την Ιερά οδό λοιπόν εάν θέλεται μόλις περάσεται ανεβαίνοντας το Αιγάλεω από ποτάμι την διαστάυρωση με Θηβών στο επόμενο φανάρι κάνεται αριστερά και ξεκινάει η Μεγ. Αλεξ. Σας περιμένω με φοβερά παΐδάκια και φυσικά κερασμένο άφθονο κρασί

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ευχαριστως να ερχομουν αλλα δυστυχωσ το COLT ειναι λυμενο για τουρμπισμα.Τι να κανω? την επομενη φορα ισως!!!! :?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ χωρίς πλάκα θα προσπαθήσω να έρθω αλλά δεν είναι σίγουρο......

 

Εσυ που να ρθεις? Πρεπει να πας να σπασεις και το αλλο ποδι!!! Χαχαχα!!! :lol: :lol: :lol: Αρε Γιωργο, παρε τον digi και ελατε προς τα πανω να παμε καμια βολτα με τα mbikes.

Link to comment
Share on other sites

Η συνάντηση ήταν ΕΝΑ ΧΑΛΙ+ΜΙΣΟ. Φιλτροχοάνες απο δω, σκάστρες απο κει, μπούκες καμινάδες παραπέρα....

Θα πρέπει να κοπούνε οι συναντήσεις γιατί ζηλεύουμε οι "απείραχτοι" και μας τρέχουν τα σάλια.

Δεν θέλω να σας βλέπω μπροστά μου (...με τα +15hp μόνο απο φιλτροχοάνη μάλλον μόνο μπροστά μου θα σας βλέπω........κωλόπαιδα :p )

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...