Jump to content

Colt Club Track Day 21/12/2005


Recommended Posts

Paidia mporei na ertho kai ego ean den exo douleia tin Tetarti to apogeuma!

 

Den tha apotolmiso omos na trexo :oops: isos tin epomeni fora.

 

Epeidi asxoloumai ligo me tin fotografia thathela na vgalo ola ta CzT tou club mazi! :D

 

Elpizo na ta pome tin Tetarti!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Sorry, ego tha eimai i 1h apoleia :(

 

gia logous ugeias den tha mporeso na ertho :(

 

Tha postara pio grigora alla eimai sto krebati tis 2 teleutees meres :-/

 

have fun ... k pali sorry! elpizo na ta poume se ena apo ta epomena meetings.

Link to comment
Share on other sites

Paidia mporei na ertho kai ego ean den exo douleia tin Tetarti to apogeuma!

 

Den tha apotolmiso omos na trexo :oops: isos tin epomeni fora.

 

Epeidi asxoloumai ligo me tin fotografia thathela na vgalo ola ta CzT tou club mazi! :D

 

Elpizo na ta pome tin Tetarti!

 

Η επιλογή του αν θα τρέξεις είναι σαφώς δικιά σου απλά επισημαίνω οτι δεν πρόκειται να κάνουμε αγώνα! Ο καθένας μπορεί να πάει όπως θέλει...γρήγορα,αργά,πιο αργά,ακόμα πιο γρήγορα...όπως θέλει!

 

Και μην ξεχνάτε οτι η πίστα θα έχει μόνο μέλη του club εκείνη την ώρα!

 

Επισήμανση προς αποφυγή παρεξηγήσεων :wink:

Link to comment
Share on other sites

Paidia mporei na ertho kai ego ean den exo douleia tin Tetarti to apogeuma!

 

Den tha apotolmiso omos na trexo :oops: isos tin epomeni fora.

 

Epeidi asxoloumai ligo me tin fotografia thathela na vgalo ola ta CzT tou club mazi! :D

 

Elpizo na ta pome tin Tetarti!

 

Η επιλογή του αν θα τρέξεις είναι σαφώς δικιά σου απλά επισημαίνω οτι δεν πρόκειται να κάνουμε αγώνα! Ο καθένας μπορεί να πάει όπως θέλει...γρήγορα,αργά,πιο αργά,ακόμα πιο γρήγορα...όπως θέλει!

 

Και μην ξεχνάτε οτι η πίστα θα έχει μόνο μέλη του club εκείνη την ώρα!

 

Επισήμανση προς αποφυγή παρεξηγήσεων :wink:

 

Ακριβώς, πολύ σημαντική παρατήρηση. Η πίστα είναι για 3 ώρες μόνο για εμάς, δεν μπαίνει κανείς άλλος.

 

Εγώ προσωπικά δεν θέλω να μπώ να σκίσω το αμάξι μου και δεν έχω την παραμικρή διαθέση να "παίξω" με προσπεράσεις και άλλα τέτοια. Θα πηγαίνω γρήγορα μεν αλλά με γραμμές, έτσι απλά για να ευχαριστηθώ το αμαξάκι μου.

Link to comment
Share on other sites

H πρόγνωση βαίνει προς το καλύτερο....

 

http://www.meteo.gr/cf.asp?city_id=124

 

άντε και με τέτοια θερμοκρασία τα σαλιγκαράκια θα δουλεύουν στο max της αποδοσής τους :wink:

 

Τα λάστιχα να δω πως θα δουλέψουν :? :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

H πρόγνωση βαίνει προς το καλύτερο....

 

http://www.meteo.gr/cf.asp?city_id=124

 

άντε και με τέτοια θερμοκρασία τα σαλιγκαράκια θα δουλεύουν στο max της αποδοσής τους :wink:

 

Τα λάστιχα να δω πως θα δουλέψουν :? :lol: :lol: :lol: :lol:

 

μην ανυσηχεις difilef,το καλυτερο χρονο θα κανει ατμοσφαιρικο στην πιστα!!! :D :D :D :D !!!αρχισε απο τωρα το ζεσταμα!!!

Link to comment
Share on other sites

Κυριοι καλημερα!δε ξερω αν θα ερθω διοτι συναδελφος αρρωστησε και οπως καταλαβαινετε δε μπορω να βαλω λουκετο στο μαγαζι :cry: :cry: :cry:

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΕΕΕΕΕΕΕΕΜΑΙΙΙΙΙΙΙ ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΕΜΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

ΟΥΤΕ ΕΓΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΟΥΤΕΕΕΕΕΕ ΕΓΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΟΥΤΕ ΕΓΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

ελπιζω να μην εχουμε κι αλλες απωλειες τελευταια στιγμη!!!εγω ειμαι ετοιμος!!!πλυμενο καθαρο,τα σλικ φουσκωμενα με καταλληλη πιεση!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ελπιζω να μην εχουμε κι αλλες απωλειες τελευταια στιγμη!!!εγω ειμαι ετοιμος!!!πλυμενο καθαρο,τα σλικ φουσκωμενα με καταλληλη πιεση!!!!!!

 

Εγώ έχω ήδη βάλει πίεση 40 psi, είδα και τα λαδάκια μου μήπως χρειάζεται να συμπληρώσω αλλά το έχω άπλυτο.......δεν βρήκα καθόλου χρόνο για να το πλύνω (δεν το δίνω ποτέ για πλύσιμο έξω, το περιποιούμαι εγώ!)

Link to comment
Share on other sites

Τελικα θα ερθωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!περιπου 6.30-7.00

Link to comment
Share on other sites

Controlas,με απογοητευσες που θα λειπεις απο το event.Σαν moderator επρεπε να εισαι πρωτος στις συμμετοχες :oops: .Ελπιζω στο επομενο track day να μας τιμησεις :wink:

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ GIGI έχεις απόλυτο δίκιο όσον αφορά το οτι θα πρέπει να παρευρίσκομαι (ακόμη και να μην έβαζα το αυτοκίνητο στην πίστα..έστω σαν εμψυχωτής κτλ..). Μόνο να σας τιμήσω? δεν τίθεται θέμα!!! Μακάρι να ερχόμουν!!!Άλλωστε από τη δουλειά μου είναι εύκολη και γρήγορη πρόσβαση...Δυστυχώς κάποια πράγματα είναι πάνω από εμένα..επαγγελματικοί καθαρά λόγοι :oops: Το θέμα έχει συζητηθεί και με τους υπόλοιπους mods..Σάββατα όπως θα είδες 1 έχω λείψει μόνο..οι καθημερινές είναι ΤΕΡΑΣΤΙΟ πρόβλημα για μένα προσωπικά...να σου δώσω να καταλάβεις, προσωπικό χρόνο καθημερινές έχω (για να κάνω κάτι και για μένα και πάλι αργά..) μόνο Δευτέρα..βλέπεις πέρα από το γραφείο το ελεύθερο επάγγελμα δεν έχει ωράριο... :( Μέχρι και η άδειά μου για τις γιορτές με περικοπές και αυτή... :(

Link to comment
Share on other sites

Και εγω ρε συ Controla 2 δουλειες κανω,αλλα για 3 ωρες σημερα προγραμματισα να ειμαι απο ολα off.Δεν ξερω ποσο εχεις αυτην την ευχερια εσυ, αλλα πραγματι θα χασεις κατι πολυ καλο σημερα.Αν μπορεσεις περνα εστω και για ενα μισαωρο,θα χαρουμε πολυ να τα πουμε απο κοντα :wink:

Link to comment
Share on other sites

Αυτές τις μέρες είμαι στο γραφείο από τις 8 το πρωί μέχρι τις 8 το βράδυ...λόγω περιοδικών συντηρήσεων των βιομηχανιών...το γελοίο της υπόθεσης είναι οτι μέχρι 3-4 το μεσημέρι ακριβώς οτι υπολειτουργούν και οι βιομηχανίες δεν έχω πολύ δουλειά...τα απογεύματα όμως που κάνουν τη συντήρηση οι προσφορές για υλικά, προμήθειες κτλ με πάνε με 1000 :oops: :oops: Τις δουλιές μου εκτός γραφείου τις έχω αναβάλλει για μετά τις γιορτές..πως να έρθω λοιπόν? :roll:

Νομίζεις δε με ενδιαφέρει το αυτοκίνητό μας? και γω θέλω να βάλω και ηχοσύστημα και και...και έχουν μείνει όλα πίσω...

Ούτε να δικαιολογηθώ προσπαθώ ούτε τίποτα..δυστυχώς ή ευτυχώς έτσι έχουν τα πράγματα..τώρα από κει και πέρα τα συμπεράσματα είναι δικά σας και κάθε άποψή σας σεβαστή... αν νομιζετε πως δε κάνω κάτι σωστά παραιτούμαι αυτομάτως...:roll:

Link to comment
Share on other sites

Tι λες τωρα???Θεωρω οτι εισαι το πιο καταλληλο ατομο για moderator γι'"αυτο και στεναχωριεμαι που δεν σε βλεπω συχνα.Δεν ηθελα σε καμια περιπτωση να παρεξηγησεις τα λογια μου,και ζητω συγγνωμη αν σου εδωσα λαθος εντυπωση.Ειπαμε πανω απ'"ολα το coltclub.gr :wink:

Link to comment
Share on other sites

Φίλε GIGI φυσικά και δε παρεξήγησα όσα έγραψες...επειδή ακριβώς όμως σέβομαι όλους μας και προκειμένου να προωθηθεί το club μας εάν χρειαστεί θα προβώ σε οποιαδήποτε ενέργεια χρειαστεί... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...