Jump to content

Colt Club Track Day 21/12/2005


Recommended Posts

Την Τετάρτη 21 Δεκεμβρίου το colt club διοργανώνει track day στον καρτόδρομο των Αφιδνών ώρα 17:30 – 20:30. Σας περιμένουμε όλους για να περάσουμε όμορφα και να απολαύσουμε το event για το οποίο πρέπει να γνωρίζουμε τα εξής:

 

1.Το συνολικό κόστος είναι 500 ? που θα καταβληθούν την ημέρα του track day. Οι συμμετέχοντες θα μοιραστούν το κόστος. Όσοι βέβαια περισσότεροι συμμετάσχουμε, τόσο λιγότερο το κόστος για τον καθένα.......για αυτό όσοι έχετε δηλώσει συμμετοχή, μην μας κρεμάσετε!!!

2.Καλό είναι οι συμμετέχοντες να προσέλθουν στην πίστα κατά τις 17:00, έτσι ώστε να πάρουμε τα νούμερα μας και να ξεκινήσουμε στις 17:30.

3.Είναι απαραίτητο το κράνος. Όσοι δεν έχουμε θα μας προμηθεύσουν με ένα στην πίστα καθώς και με έναν σκούφο μίας χρήσεως για να ακουμπήσει πάνω το κράνος.

4.Μπαίνουμε σε ομάδες των τριών με διαφορά 10 δευτερολέπτων ο καθένας όπου και κάνουμε τρεις γύρους της πίστας. Μετά μπαίνει η επόμενη ομάδα κ.ο.κ

5.ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΡΟΣΟΧΗ, η πίστα έχει επικίνδυνα σημεία και δεν είναι λίγα τα αμάξια τα οποία έχουν φέρει τούμπες.

6.Για να μην τσακίσετε τα λάστιχα σας καλό είναι να έχετε πίεση 40 psi. Μπορούμε να βάλουμε στην πίστα αέρα για να μην κοπανάει το αυτοκίνητο μας μέχρι να φτάσουμε εκεί.

7.Να έχετε γεμάτα τα ρεζερβουάρ, η τουλάχιστον πάνω από το μισό.

8. Καλό είναι να μην έχετε διάφορα αντικείμενα μέσα στο αυτοκίνητο που δεν είναι στερεωμένα καλά.

9.Ο καλύτερος τρόπος για να έρθετε είναι από την εθνική οδό Αθηνών Λαμίας και να βγείτε στην έξοδο προς Άγιο Στέφανο. Συνεχίζετε στον παράδρομο και στο ύψος των διοδίων θα δείτε την πίστα στα δεξιά σας. Παραθέτουμε και δυο φωτογραφίες για να προσανατολιστείτε.

 

Καλά να περάσουμε όλοι μας και πάντα με ασφάλεια!

 

trackday103zp.th.jpg

 

trackday206ow.th.jpg

 

Η λίστα των συμμετεχόντων είναι η εξής:

Colt:

 

1.Gigi CZT

2.ANATOLIKOS27 CZT

3.DurinVIII CZT

4.Und3r CZT

5.Digilef CZ3

6.cztakias CZT

7.Fabl3d CZT

8.Axolotl CZT

9.redcolt Colt 1.3 '"99

 

Υπόλοιποι φίλοι:

 

1.Dark side EVO VIII (415 hp)

2.Φίλος από Evo Club - EVO VIII (μαμά)

3.Sei-space Seicento Sporting (68 hp)

4.Borbos rallye ή type R (???)

 

Επίσης κατά πάσα πιθανότητα θα έχουμε και ένα ακόμη type-R, φίλος του Borbou, καθώς και ένα Golf απροσδιορίστου ιπποδύναμης, αλλά φήμες λένε ότι είναι θεριό ανήμερο.....

 

 

Σύνολο 13 - 15 αυτοκίνητα.........

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

το καλο θα ηταν να επιβεβαιωσουν οσοι ειναι στην λιστα ετσι ωστε να ξερουμε τι θα γινει,μην λεμε 15 αυτοκινητα και τελευταια μερα παμε 5 αυτοκινητα!!εγω παντως 100% μεσα!!!

Link to comment
Share on other sites

το καλο θα ηταν να επιβεβαιωσουν οσοι ειναι στην λιστα ετσι ωστε να ξερουμε τι θα γινει,μην λεμε 15 αυτοκινητα και τελευταια μερα παμε 5 αυτοκινητα!!εγω παντως 100% μεσα!!!

 

Ναι σωστό. Απ'"οσο ξέρω Gigi, ANATOLIKOS27,Und3r,digilef,cztakias,Fabl3d,Dark Side, Sei-space, sinn3r και ο μεγάλος και τρανός DurinVIII είναι σίγουροι. Περιμένουμε με post επιβεβαίωση από:

 

-coltabouras

Link to comment
Share on other sites

FREEZE ΣΛΕΩ :lol:

Μπορει να ερθω καιγω αλλα δεν ξερω με σιγουρια.....

Link to comment
Share on other sites

Kαλο ειναι πριν μπουμε την Τεταρτη να εχουμε κανει ενα check οσον αφορα τα λαδια,τα νερα ,τα λαστιχα,για να μην γινει καμια μ@λ@κι@ μεσα στην πιστα. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Kαλο ειναι πριν μπουμε την Τεταρτη να εχουμε κανει ενα check οσον αφορα τα λαδια,τα νερα ,τα λαστιχα,για να μην γινει καμια μ@λ@κι@ μεσα στην πιστα. :wink:

Πρεπει να κανουμε και ενα check και στις κα.λες μας αυτο το ξεχασες? :? :shock:

Link to comment
Share on other sites

John aν δεν ερθεις στην πιστα,μετα θα φωναζουμε:put the kot(John) down sliowliy...

xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxax :wink:

Link to comment
Share on other sites

Kαλο ειναι πριν μπουμε την Τεταρτη να εχουμε κανει ενα check οσον αφορα τα λαδια,τα νερα ,τα λαστιχα,για να μην γινει καμια μ@λ@κι@ μεσα στην πιστα. :wink:

Πρεπει να κανουμε και ενα check και στις κα.λες μας αυτο το ξεχασες? :? :shock:

 

7 χρονια εγγυηση παιδια μην ανυσηχητε!!!εγω θα φερω ενα μπουκαλακι 10-60 castrol ετσι για να υπαρχει!!! :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Kαλο ειναι πριν μπουμε την Τεταρτη να εχουμε κανει ενα check οσον αφορα τα λαδια,τα νερα ,τα λαστιχα,για να μην γινει καμια μ@λ@κι@ μεσα στην πιστα. :wink:

Πρεπει να κανουμε και ενα check και στις κα.λες μας αυτο το ξεχασες? :? :shock:

 

7 χρονια εγγυηση παιδια μην ανυσηχητε!!!εγω θα φερω ενα μπουκαλακι 10-60 castrol ετσι για να υπαρχει!!! :D :D :D

Ρε borbe ενα μπουκαλακι για 20 αυτοκινητα αντιστοιχει ενα σφηνακι στο καθενα,παλι λιουμιδια θα γινουμε.

Ποτο και οδηγηση σκοτωνει μια φιλια

Just kidding borbe :wink:

Link to comment
Share on other sites

Borbos φερε και ενα μπουκαλακι Dimple 15-years για να ζεσταθουμε μετα το track event :D

 

Σοβαρευτείτε ρε............................

 

Cardhu θα φέρουμε και καλά κουβανέζικα πούρα...... :shock:

(αν και το Dimple δεν με χαλάει........)

Link to comment
Share on other sites

θα εχουμε και in car πλανα ετσι για να δουμε και μετα!!!απο εξω θα μας τραβαει κανεις?

Link to comment
Share on other sites

Borbos φερε και ενα μπουκαλακι Dimple 15-years για να ζεσταθουμε μετα το track event :D

 

Σοβαρευτείτε ρε............................

 

Cardhu θα φέρουμε και καλά κουβανέζικα πούρα...... :shock:

(αν και το Dimple δεν με χαλάει........)

Aντε και κανα παλιοκουμπο.... :shock:

Link to comment
Share on other sites

7 χρονια εγγυηση παιδια μην ανυσηχητε!!!εγω θα φερω ενα μπουκαλακι 10-60 castrol ετσι για να υπαρχει!!! :D :D :D

 

μήπως να έφερνες και κανένα επιπλέον τουτου

για εμάς που δεν θα έχουμε...

Link to comment
Share on other sites

θα εχουμε και in car πλανα ετσι για να δουμε και μετα!!!απο εξω θα μας τραβαει κανεις?

 

Εγώ θα φέρω την ψηφιακή φωτογραφική μου (Sony Cybershot) που τραβάει 640x480 video. Όσοι έχετε πάντως καμμιά ψηφιακή gadgetιά φέρτε τη μαζί σας

Link to comment
Share on other sites

7 χρονια εγγυηση παιδια μην ανυσηχητε!!!εγω θα φερω ενα μπουκαλακι 10-60 castrol ετσι για να υπαρχει!!! :D :D :D

 

μήπως να έφερνες και κανένα επιπλέον τουτου

για εμάς που δεν θα έχουμε...

 

θα σου δωσω το δικο μου να μπεις,μην ανυσηχεις!!!παντως ωραιο το εκανες το εργαλειο,το ειδα χθες!!!

Link to comment
Share on other sites

Durin, να προτέινω το εξής:

 

Για να διασφαλίσουμε ότι δεν θα μείνουμε την Τετάρτη Three and the Cuckoo, ή αλλίως τρείς και ο κούκος, και άρα να επωμιστούμε λιγότεροι το υψηλό κόστος των 500 ευρώ, όσοι έχουν ηδη δηλώσει συμμετοχή, ας βρεθούμε το Σάββατο ή την Κυριακή το απόγευμα για ένα καφέ (και ότι ήθελε προκύψει :D ), ας προκαταβάλουμε το ελάχιστο κόστος των 25 Ευρώ, και μετά χαλαρά.

Αν έρθουν όλοι τότε τζάμι, κανένα πρόβλημα, άν δεν έρθουν όλοι, τότε πάλι όλα εντάξει, γιατί όλοι οι υπόλοιποι θα κληθούν να καλύψουν πολύ μικρότερη διαφορά.

Νομίζω ότι έτσι διασφαλίζεται η συμμετοχή όλων των ενδιαφερομένων, και κυρίως χωρίς γκρίνια ή μουρμούρες του στύλ "είδες, δεν ήρθε πχ. ο axolotl, μας κρέμασε ο μαλ..." κλπ, κλπ.

 

Επίσης, νομίζω ότι όλοι θα χαρούμε να πιούμε ένα καφέ και να κουβεντιάσουμε για καμμιά ώρα, ούτως ή άλλως ...

 

ΥΓ. Νομίζω ότι μόλις επιβεβαίωσα και τη δικιά μου συμμετοχή !!!

Link to comment
Share on other sites

Durin, να προτέινω το εξής:

 

Για να διασφαλίσουμε ότι δεν θα μείνουμε την Τετάρτη Three and the Cuckoo, ή αλλίως τρείς και ο κούκος, και άρα να επωμιστούμε λιγότεροι το υψηλό κόστος των 500 ευρώ, όσοι έχουν ηδη δηλώσει συμμετοχή, ας βρεθούμε το Σάββατο ή την Κυριακή το απόγευμα για ένα καφέ (και ότι ήθελε προκύψει :D ), ας προκαταβάλουμε το ελάχιστο κόστος των 25 Ευρώ, και μετά χαλαρά.

Αν έρθουν όλοι τότε τζάμι, κανένα πρόβλημα, άν δεν έρθουν όλοι, τότε πάλι όλα εντάξει, γιατί όλοι οι υπόλοιποι θα κληθούν να καλύψουν πολύ μικρότερη διαφορά.

Νομίζω ότι έτσι διασφαλίζεται η συμμετοχή όλων των ενδιαφερομένων, και κυρίως χωρίς γκρίνια ή μουρμούρες του στύλ "είδες, δεν ήρθε πχ. ο axolotl, μας κρέμασε ο μαλ..." κλπ, κλπ.

 

Επίσης, νομίζω ότι όλοι θα χαρούμε να πιούμε ένα καφέ και να κουβεντιάσουμε για καμμιά ώρα, ούτως ή άλλως ...

 

ΥΓ. Νομίζω ότι μόλις επιβεβαίωσα και τη δικιά μου συμμετοχή !!!

 

 

Πολυ καλη η ιδεα σου...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ υπολογίζω να φτάσω κατά τις 18:00 (δουλεύω μέχρι τις 17:00).

 

Ελπίζω να μην υπάρχει πρόβλημα. :(

 

Πάντως να σας κρεμάσω αποκλείεται! :wink:

 

Ευχαριστούμε πολύ για την επιβεβαίωση.

 

Η λίστα ανανεώθηκε με άλλα δύο αυτοκίνητα......έχουμε ακόμη ένα EVO και ενδέχεται και ένα δυνατό Golf.

Link to comment
Share on other sites

Μια πρώτη πρόβλεψη για τον καιρό (not bad, not bad :D )

 

Από ΕΜΥ:

ΤΕΤΑΡΤΗ 21-12-2005

ΚΑΙΡΟΣ: ΛΙΓΕΣ ΝΕΦΩΣΕΙΣ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΣΤΑ ΔΥΤΙΚΑ ΚΑΙ ΒΟΡΕΙΑ ΣΤΑΔΙΑΚΑ ΘΑ ΑΥΞΗΘΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΣΗΜΕΙΩΘΟΥΝ ΑΣΘΕΝΕΙΣ ΒΡΟΧΕΣ ΣΤΑ ΔΥΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟΠΙΚΕΣ ΧΙΟΝΟΠΤΩΣΕΙΣ ΣΤΑ ΒΟΡΕΙΑ.

ΑΝΕΜΟΙ: ΑΠΟ ΒΟΡΕΙΕΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΕΙΣ ΑΣΘΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΙΓΑΙΟ ΤΟΠΙΚΑ ΜΕΤΡΙΟΙ.

ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ: ΣΕ ΜΙΚΡΗ ΑΝΟΔΟ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ ΑΛΛΑ ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΑ ΗΠΕΙΡΩΤΙΚΑ ΘΑ ΣΗΜΕΙΩΘΕΙ ΠΑΓΕΤΟΣ ΚΑΤΑ ΤΟΠΟΥΣ ΣΤΑ ΒΟΡΕΙΑ ΙΣΧΥΡΟΣ.

 

Οδικό δίκτυο - περιοχή Μαλακάσας (λίγο βορειότερα απο Αφίδνες):

http://www.meteo.gr/cf.asp?city_id=155

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...