Jump to content

και το φλουρί πάει στο...


Recommended Posts

  • Replies 195
  • Created
  • Last Reply
Oδηγίες για το πως θα φτάσετε στα Ψαρονέφρια:

 

Τυγχάνει να δουλεύω εκεί κοντά και ξέρω τα κατατόπια,

 

Ερχόμενοι λοιπόν από την Κηφησίας (ρεύμα προς Κηφησία) στο ύψος του Carefour δεν πάμε κάτω από την γέφυρα αλλά από τον παράδρομο, στα 100 μέτρα περίπου έχει άνοιγμα για αναστροφή, δεν κάνουμε αναστροφή αλλά 10 μέτρα πιό κάτω έχει φανάρι για να στρίψουμε αριστερά.

 

Εάν είμαστε οκ, τότε απεναντί μας θα βλέπουμε και στο δεξί μας χέρι την Audi (φυσικά και έχει το καινούργιο S3 και ΤΤ). Συνεχίζουμε όλο ευθεία, δεξία μας θα έχει νεόχτιστες πολυκατοικίες.

 

Προχωράμε ακόμα πιο κάτω και μετά τον σταθμό του τρένου "Eιρήνη".

 

Μετά θα δούμε πινακίδες για village cinemas, δεν πάμε απο εκεί αλλά, πιο κάτω έχει πινακίδα για λεωφόρο Κύμης.

 

Έχουμε σχεδόν φτάσει, συνεχίζουμε στην Λ.Κύμης και δεξία μας βλέπουμε ένα βενζινάδικο. Προσοχή, αμέσως μετά το βενζινάδικο κάνουμε αμέσως δεξία, αμέσως δεξία, γιατί αν το περάσουμε τότε την .....

 

Το μαγαζί είναι μετά από 100 μέτρα στο αριστερό μας χέρι.

 

Ελπίζω να τα έγραψα όσο περιγραφικά γίνεται.

 

Θα τα πούμε όλοι εκεί....

 

 

Κατατοπιστικότατος θα έλεγα... Για τους υπόλοιπους, Θα μπορούσατε να βγείτε στην Σπύρου Λούη και στο τέρμα της να κάνετε δεξιά ...μετά το βενζινάδικο όπως τα λεει ο infonaut

...

Link to comment
Share on other sites

καλα δεν υπαρχει κανενας εκτος ΑΤΙΚΗΣ που να ερχετε απο ριο!! :(

Colt απο Πατρα εισαι?

Δυστυχως δεν θα μπορεσω να ερθω αλλα αν εισαι απο εδω,να τα πουμε συντομα!

Link to comment
Share on other sites

Ε λοιπόν θα είμαι κι εγώ εκεί...μαζί με τον Toymaker...Αντε να μαζευόμαστε...

 

ρε συ σταμάτη

φέρε άμα βρεις και τον "μπάμπη τον άντρα της νατάσας"...

 

τρελό σκηνικό θα γίνει το σάββατο

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΕΣ!!ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΣΤΟ CLUB.ΓΙ""ΑΥΤΟ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΔΥΟ ΑΤΟΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ.ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ. :shock: ΤΡΙΚΑΛΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ :shock:

Link to comment
Share on other sites

πρέπει κάποιος να ευλογήσει το τραπέζι...

Aν είμασταν ημερολογιακά κάνα μήνα μπροστά...θα σας ευλογούσα εγώ... :lol: (ευλόγησα αρκετό κόσμο πέρισυ..ετοιμάζομαι και φέτος :lol: )

Link to comment
Share on other sites

Μετά το φαγητό και για όποιον μπορεί να περτατήσει και φυσικά να οδηγήσει, όπως έγραψε και ο τουτούνι μάλλον θα πάμε για ποτάκι.

 

Μήπως είναι καλύτερα να κάνουμε και μια κράτηση κάπου διότι στα ψαρονέφρια το μπόυγιο είναι οκ, αλλά σε μπαράκι...

 

Στην γύρω περιοχή δεν έχει και πολλά μπαράκια, εκτός αν το γύρω περιλαμβάνει, Κάλαμο, Χαλκίδα, Νότια Προάστια... μην ξεχνάμε πως είναι και το πάρκινγκ ένα μικρό πρόβλημα...

 

Θα τα πούμε όλοι εκεί... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Το σίγουρο είναι πως έχασα μία πολύ καλή εκδήλωση και την ευκαιρία να συναντήσω πολλούς και να τα πούμε από κοντά. Δυστυχώς δεν βόλεψαν τα πράγματα, αν και ήθελα να κατέβω. Θα βρεθούν όμως και άλλες ευκαιρίες, έτσι;

 

Γιάννη, τελικά κατέβηκες; Σίγουρα σε είχαν στα ώπα-ώπα, ναι...;;; :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ηταν ΑΨΟΓΑ.

Όποιος δεν μπορεσε να έρθει απλά έχασε πολύ γέλιο,πολύ φαί,και γενικά πολύ κέφι. Μπράβο στα παιδιά που το οργάνωσαν και άλλο ένα μεγάλο μπράβο στην έκπληξη της βραδυάς που δεν ήταν άλλη από τους φίλους από την Θεσσαλονίκη, Λάρισσα, και Τρίκαλα(sorry αν ξέχασα κάποιον). Ναι, τα παιδιά ήρθαν όλο αυτό το δρόμο για την κοπή της πίτας. Και πάλι μπράβο τους.

Ελπίζω να ποστάρουν φωτογραφίες τα παιδιά που τράβαγαν, γιατί εγώ ξέχασα την μηχανή μου σπίτι.

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ, ΝΑ ΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ. :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Ητα όλα ωραία χτες για άλλη μια φορά σκάσαμε στο φαΐ αν και ήταν αρκετές οι ντομάτες κάτω από τα κρέατα πολύ γέλιο άξιζε και η αναμονή για τα παιδιά που ήρθαν από μακριά μπράβο τους . Α! η κλήρωση ήταν στυμένη στην βασιλόπιτα δεν υπήρχε φλουρί και κάποιοι γνωστοί πάλι έφυγαν με δώρα !!!!

 

υγ.1 Πρόταση για του χρόνου την κοπή ή τα γεννέθλια του club να τα κάνουμε Βόρεια Ελλάδα.

 

υγ2. Έφυγα και εγώ με δώρο χι! χι! χι!

Link to comment
Share on other sites

ʼντε γράφετε εντυπώσεις μιας και έφυγα νωρίς δυστυχώς λόγω υποχρεώσεων.. :oops:

Υ.Γ. Δε πιστεύω η κλήρωση να μη με έβγαλε..τόσο καιρό το ετοιμάζαμε το κόλπο :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ζηλεύω πολύ, ζηλεύω πολύ..(που λέει και ο Αντύπας!)

 

Κρίμα που το έχασα και δεν κατέβηκα αν και το ήθελα πολύ αλλά δεν μπορούσα..

 

Ελπίζω και τα παιδια που κατέβηκαν από αλλού να πέρασαν καλά γιατί πιστεύω ότι άξιζε τον κόπο!

 

ʼντε και του χρόνου να το γιορτάσουμε στη Θεσ/νίκη!!!

Link to comment
Share on other sites

συνχαρητηρια στα παιδια που το οργανωσαν.επισηs και σε οσουs ηρθαν απο μακρια.περασαμε φινα.να ειμαστε καλα και του χρονου.

Link to comment
Share on other sites

Ποιός έφαγε όλα τα ψαρονέφρια;

 

Μπα υπήρχαν και τέτοια; 8)

 

 

Δεν έχω ξαναβρεθεί σε συγκέντρωση το CC ειδικά με τόσο κόσμο και οφείλω να πω ότι οι υπεύθυνοι (mod) για την μάζωξη έκαναν άψογη οργάνωση.

Συγχαρητήρια παιδιά.

Link to comment
Share on other sites

ολα χθες ηταν τελεια,πολυ γελιο και φαγητο!!ο Γιατρος ειχε πολλα κεφια χθες και ειπε και τρελες ατακες!!!ελιωσα στο γελοιο!!!και ο toutouni εδωσε ρεσιταλ μολις ηρθε αν και ατυχος!!!παντως η κληρωση ηταν στημένη για τα δωρα!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...