Jump to content

Χαλαρή συναντησούλα Τετάρτη 17/01/2007.....


Recommended Posts

πρέπει να μαζευτήκαμε χτες πάνω απο 3000άλογα...

 

 

 

υγ. αλήθεια λέω πηγαίναμε κόπιες με το πορτοκάλι

μπορεί να το έστρωνε όμως...

:roll: χασαμε κατι εμεις που προσεχουμε την σιλουετα μας και δεν ενδωσαμε στις λουκουλιες ορεξεις σας????? :roll:
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Βασικά δεν ξέρω αν χάσατε αλλα εμείς το κερδίσαμε το kg.

 

Και για να παρηγορήσω όσους δεν ήρθανε, να ενημερώσω ότι μετά από το φαγητό δεν πήγαμε για γλυκάκι.

 

:-) ʼντε τώρα και στην πίτα.

Link to comment
Share on other sites

για αλλη μια φορα ηταν μια super συναντηση. εστω κ αν ηρθα για πολυ λιγο! ανωτερα βια!!! δυστυχως ουτε στην πιτα θα μπορεσω. παντρευεται ο ξαδερφος!! τρομαρα του!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν για να καταλάβουν τα νέα μέλη όταν λέμε χαλαρή συνάντηση εννοούμε ότι πάμε να φάμε κάπου χωρίς να έχουμε κλείσει τραπέζι δηλαδή ο μαγαζάτορας δεν θα έχει κάνει προετοιμασία στην ψησταριά του όπως χθες γι αυτό και εγώ δεν πήγα!!!( ψέμματα κάνω δίαιτα τρομάρα μου). ΌΤΑΝ ΕΝΝΟΟΥΜΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΚΕΤΟ Η ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΓΙΟΡΤΗ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟς ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΑΡΚΕΤΑ ΚΟΨΙΔΙΑ !!! τελευταία παραδείγματα μάνδρα μετά τα Μέγαρα που είχαμε πάει για τα γεννέθλια και αυτό για την κοπή της πίτας την άλλη βδομάδα. Που καλό θα ήταν όποιος σέβεται το στομάχι του και το αυτοκίνητο του ΝΑ ΕΡΘΕΙ.

Χαχαχαχαχαχα :)

 

Συνάντηση Colt//Club.gr χωρίς μετά φαγητό, είναι κερασάκι χωρίς τούρτα! :oops:

Link to comment
Share on other sites

Οντως στην συναντηση ειχε αρκετο κοσμο.Το μονο αρνητικο που επαιζε ηταν η ΑΡΝΗΣΗ ΦΙΛΙΚΟΥ ΑΝΟΙΓΜΑΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ GIANMAN.Ενω τον ΠΡΟΚΑΛΕΣΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ αυτος εκατσε να τρωει τα σουβλακια του.Οκ φιλε Γιαννη καταλαβα...

Link to comment
Share on other sites

Ηταν όλα πολύ καλά. Το πρόβλημα με τους κάγκουρες δεν ξέρω πως θα λυθεί. Φοβάμαι μη πέσει κανένας από αυτούς πάνω στα αμάξια μας με τις λαλακίες που κάνουν. Ασε που εξαιτίας τους πλακώνουν συνέχεια τα στρουμφάκια. Πρέπει να βρεθεί ένας εναλλακτικός χώρος για αν κάνουμε τις συναντήσεις μας. Στο OLYMPICO είναι πολύ ωραία αλλά φοβάμαι ότι το πάρκινγκ του είναι πλέον μικρό για μας.

Link to comment
Share on other sites

Ξέχασες τη πανωλεθρία που έπαθες τη προηγούμενης μέρα !!!!10 ανοίγματα από στάση και 2 από ρολαριστές πες τα αποτελέσματα! Πες τα όπως θες γιατί άμα τα πω εγώ θα κλαις με μαύρο δάκρυ!

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει και διπλα ακριβως ο παλιος ιπποδρομος που εχει απλετο χωρο σαν εναλλακτικη λυση για την <<χαλαρη>> κατα τα αλλα συγκεντρωσουλα μας

Link to comment
Share on other sites

Στο OLYMPICO είναι πολύ ωραία αλλά φοβάμαι ότι το πάρκινγκ του είναι πλέον μικρό για μας.

 

Πραγματικά συγκινούμαι όταν κοιτάζω τις πρώτες μας φωτό στο Olumpico

http://www.coltclub.gr/forum/viewtopic.php?t=44

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίος χώρος αλλά μετά χάνεσαι για το τίποτα.

 

Πρέπει να σηκώσουμε χάρτες. :-) Αν και στον ιππόδρομο έχει πολλά στρουμφ αλλά λιγότερα καγκούρια.

 

Να το ξανακάνουμε.... να παρατηρήσω βέβαια ότι η παπαράτσι μας ακόμα να σηκώσει φωτογραφίες από το μυτινγκ και το αυτινγκ.

Link to comment
Share on other sites

Η ελισαβετ ηταν εκεινη με την ψηφιακη φωτο???? :shock: Και εγω που νομιζα οτι πλακωσαν οι δημοσιογραφοι απο τα περιοδικα αυτ/του για να καλυψουν την χαλαρη συναντησουλα μας 8)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Δεν ξανακανονιζετε καμμια χαλαρη συναντησουλα μεσα στο σαβατοκυριακο 3/2/2007 η 4/2/2007 γιατι περασαν 15 μερες απο την προηγουμενη και αρχισε να με πιανει στερηση οπως και πολλους αλλους απο το club φανταζωμαι και ισως και αυτους που δεν μπορεσαν να ερθουν στην προηγουμενη? Να ακουσουμε και κανενα φςςςςςςς τρρρρρρρρ Ε? Τι λετε? :twisted:( Βεβαια μεσολαβησε η πιτα αλλα μερικοι δεν μπορεσαμε να ερθουμε )

Link to comment
Share on other sites

...Μηπως θα γινει καμμια συναντηση την επομενη εβδομαδα..παρκινγκ ΣΕΦ κλπ..θα βρισκομαι Αθηνα απο 4 εως 9 Φεβρουαριου...πειτε μου..ευχαριστω...

Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι ναι θα κάνουμε την Τετάρτη μάλλον απλά λέμε για κάποιο άλλο μέρος γιατί είναι λίγο άγρια τα πράγματα.........εκτός αν θέλετε πάλι ΣΕΦ αλλά να το κάνουμε πιο νωρίς κατά τις 20:00 ας πούμε που είναι πιο ήρεμος ο χώρος.

Link to comment
Share on other sites

Aν μου επιτρεπεται να θυμησω οτι τεταρτη ειναι εργασιμη μερα ο τοπος ειναι ασχετος αλλα η ημερα ειναι βασικη προυποθεση νομιζω :wink:

Link to comment
Share on other sites

Λέτε να κανονίσουμε Κυριακή για να δούμε τι κόσμος θα μαζευτεί;...........Κυριακή πρωί - μεσημέρι στο παρκινγκ του μπιτς βόλει θα είναι και καγκ - free.................

 

 

....μπορούμε να δοκιμάσουμε για να δούμε προσέλευση............

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...