Jump to content

Χαλαρή συναντησούλα Τετάρτη 17/01/2007.....


Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

MAKAPI NA MΠOPOYΣA.. ΔOYΛEYΩ KAI ETΣI.. ΔEN ΘA ΣAΣ ΠPOΛABΩ. AN ΠPOΛABΩ META ΣTON KAΦE.. ΓIA XAPH ΣAΣ OXI ΨΗΦΙΑΚΉ. TO ΜΠΟΥΡΙ OΛOKΛHPO! TI ΠAΠAPATΣI EIMAI!!

Link to comment
Share on other sites

Ετσι οπως παει το πραγμα δεν θα ερθω στη συναντηση...Ποιός το κανονισε τη μέρα της γιορτής μου?Καλά να περάσετε παιδιά και τα χρόνια πολλά στους συνονόματους

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν κανονίζετε καμιά συνάντηση σε πίστα να δω και εγώ απο κοντά πως πάνε τα Colt? :?

 

Μία συνάντηση σε πίστα.....??? Μάλλον έχεις χάσει επεισόδια :roll:

 

 

Μπουφάν.....όπως και δήποτε......γιατί θα φάμε ώρα πάνω απο τα colt μας :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

κι εγω θα περασω μια βολτα και μετα απο εσας στην συναντηση των evofighters!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδες!ειστε σιγουροιοτι θελετε σημερα να κανετε συναντηση στο ΣΕΦ και μαλιστα στις 8:30?κατι μου λεει οτι θα ταλαιπωρηθητε πολυ γιατι παιζει ο Ολυμπιακος στις 8:45 και αναμενεται το σταδιο να ειναι καταμεστο!εγω οπως καταλαβαινετε ειχα δηλωση συμμετοχη αλλα ο Θρυλος ειναι μεγαλυτερη αρρωστεια :D

Link to comment
Share on other sites

μεσα και εγω :wink: αντε να το ξεκιναμε σιγα σιγα (μηπως να αφηναμε εναλακτικη λυση το παρκιν στο γηπεδο του μπητς βολευ? Μου φαινεται οτι εχει δικιο ο Antonis 7

Link to comment
Share on other sites

Μήπως θα ήταν καλύτερα να αλλάξει ο τόπος συνάντησης, έστω και τελευταία στιγμή. Θα γίνεται χαμός απο κόσμο και αυτοκίνητα εκεί σήμερα

Link to comment
Share on other sites

μαγκες μην μπλεξουμε με γηπεδα...καλυτερα να γινει αλλου η συναντηση...η στο kitchen bar καλη φαση..θα μπερδεψουμε τα μπουτια μας...

Link to comment
Share on other sites

Ωχ! Δεν ξέραμε ότι παίζει και ο Ολυμπιακός.......όντως θα γίνεται χαμός.

 

Αλλάχτηκε και ο τόπος συνάντησης και στην αρχική δημοσίευση......(beach volley)

Link to comment
Share on other sites

ΕΕΕΠΕΡΑΣΜΈ OMOPΦAΑ OMOPΦAΑ OMOPΦA! Η KATA Τ""AΛΛA ΧΑΛΑΡΉ ΣΥΝʼΝΤΗΣOYΛA ME THN ΦΟΒΕΡΉ KAI ΤΡΟΜΕΡΉ ΕΠΙΔΡΟΜΉ ΣTA ΚΑΛΑΜΑΚIA!!

Link to comment
Share on other sites

Ντροπη σας ρε σεις!!!!!! Χαλαρη συναντησουλα ΜΕ 35 ΑΜΑΞΙΑ που το εχετε ξαναδει αυτο???? :lol: Και ολοι κυριοι οχι σαν κατι αλλους που αρχισαν τις π@π@ριες. Ρε τι club εισαστε εσεις???? Και παλι ντροπη σας και αισχος 8)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν για να καταλάβουν τα νέα μέλη όταν λέμε χαλαρή συνάντηση εννοούμε ότι πάμε να φάμε κάπου χωρίς να έχουμε κλείσει τραπέζι δηλαδή ο μαγαζάτορας δεν θα έχει κάνει προετοιμασία στην ψησταριά του όπως χθες γι αυτό και εγώ δεν πήγα!!!( ψέμματα κάνω δίαιτα τρομάρα μου). ΌΤΑΝ ΕΝΝΟΟΥΜΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΚΕΤΟ Η ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΓΙΟΡΤΗ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟς ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΑΡΚΕΤΑ ΚΟΨΙΔΙΑ !!! τελευταία παραδείγματα μάνδρα μετά τα Μέγαρα που είχαμε πάει για τα γεννέθλια και αυτό για την κοπή της πίτας την άλλη βδομάδα. Που καλό θα ήταν όποιος σέβεται το στομάχι του και το αυτοκίνητο του ΝΑ ΕΡΘΕΙ.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...