Jump to content

Συνάντηση με τους Evo Fighters 10/01/2007


Recommended Posts

Όλα τα μέλη του colt club είναι καλεσμένα στην αυριανή (10/01) συνάντηση των Evo Fighters. Να τονίσω ότι ήδη κάποια μέλη μας γνωρίζονται με μέλη των Evo Fighters και το κλίμα εγγυημένα θα είναι πολύ πολύ ευχάριστο!!

 

Ευχαριστούμε πολύ για την πρόσκληση!

 

καλησπερα, μεθαυριο τεταρτη 10-01-07 κατα τις 7:00 θα συναντηθουμε στο cafe """"anemos"""" στον προφητη ηλια στη μαγουλα...

θα χαρουμε να τα πουμε και απο κοντα!!

 

πληροφοριες για το πως να ερθετε θα βρειτε στη φωτο...

 

magoulacafe.jpg

 

σας περιμενουμε...

 

απο το www.evofighters.gr

Link to comment
Share on other sites

toutouni εγω πλακα εκανα!!!

Αυτο ελειπε,ο καθε mod να εχει υποχρεωση να απαντα σε καθε topic συναντησης!!

Οποιος θελει θα παει,δεν ειναι θεμα αν κοιμαται το club!

Αν δε θελει κανενας να παει,προφανως δεν θα απαντησει κανενας!

Δεν καταλαβα απλα την εκπληξη του borbos!

Θελω βιντεακια απο τα ανοιγματα και ελπιζω να μπορεσω να ερθω και στη πιτα.....!!

 

οντως η εκπληξη ηταν μεγαλη γιατι ενα φιλικο club μας καλει σε μια κοινη συναντηση και κανενας δεν απαντησε!!

αν εσυ το θεωρεις λογικο τοτε οκ δεν σου χαλαω χατηρι,οτι πεις!!!οποιος θελει ερχεται!!

 

ΥΓ.Εκτος απο τον borbo[/size]

 

προσεχε Gigi γιατι εχω ολο το ιστορικο του αυτοκινητου σου σε μυστικο αρχειο και αν το δημοσιευσω δεν θα πουληθει ποτε!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: !!!καλοριζικο το 9rs Νικηφορε!!!

Link to comment
Share on other sites

GIGI ελπιζω να κανει πλακα ο borbos για το 9 rs γιατι αλλιως θα πρεπει να κερασεις αυριο και θα ειμαστε και καμια τριανταρια ατομα... :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

GIGI ελπιζω να κανει πλακα ο borbos για το 9 rs γιατι αλλιως θα πρεπει να κερασεις αυριο και θα ειμαστε και καμια τριανταρια ατομα... :lol: :lol: :lol:

 

Δεν κανει μονο πλακα,αλλα παιζει και με τον πονο μου ο παλιοπ#@^ας.

Αν ειχα κλεισει το συγκεκριμενο αμαξι,δεν θα κερναγα μονο εσας αλλα και την Μαγουλα ολοκληρη... :D (μαζι και τα κοτοπουλα)

Link to comment
Share on other sites

GIGI ελπιζω να κανει πλακα ο borbos για το 9 rs γιατι αλλιως θα πρεπει να κερασεις αυριο και θα ειμαστε και καμια τριανταρια ατομα... :lol: :lol: :lol:

 

Δεν κανει μονο πλακα,αλλα παιζει και με τον πονο μου ο παλιοπ#@^ας.

Αν ειχα κλεισει το συγκεκριμενο αμαξι,δεν θα κερναγα μονο εσας αλλα και την Μαγουλα ολοκληρη... :D (μαζι και τα κοτοπουλα)

 

:lol:

 

θα τα πουμε απο κοντα...

Link to comment
Share on other sites

Τσιτωμένο σε βλέπω borbos!.....αφού δεν έχουμε διοικήσεις ευθύνες και τέτοια πράγματα για να απαντάνε κάποιοι για λογαριασμό όλων.................ξέρεις εδώ τα πράγματα είναι χαλαρά, αργούμε λίγο αλλά τελικά όλα καλά είναι.......

 

εγώ δυστυχώς δεν θα μπορέσω να έρθω καθότι το γόνατο είναι ακόμη ψιλοτούμπανο.........βγάλτε καμμιά φώτο ρει!

Link to comment
Share on other sites

Τσιτωμένο σε βλέπω borbos!.....αφού δεν έχουμε διοικήσεις ευθύνες και τέτοια πράγματα για να απαντάνε κάποιοι για λογαριασμό όλων.................ξέρεις εδώ τα πράγματα είναι χαλαρά, αργούμε λίγο αλλά τελικά όλα καλά είναι.......

 

εγώ δυστυχώς δεν θα μπορέσω να έρθω καθότι το γόνατο είναι ακόμη ψιλοτούμπανο.........βγάλτε καμμιά φώτο ρει!

 

Πρωτη φορα που κατι πανω σου χαρακτηριζεται τουμπανο.... :lol:

 

Να ερθεις συνοδηγος με κανεναν δεν μπορεις?

Link to comment
Share on other sites

καλα ρε Νικηφωρε πηρες το 9rs σε κοκκινο

και δε κερνας???

Απαραδεκτος! :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Να ερθεις συνοδηγος με κανεναν δεν μπορεις?

 

Χθες είπα να ξεμυτίσω λίγο για μία μικρή βόλτα (συνοδηγός πάντα), και με κράξανε σήμερα στις φυσικοθεραπείες, το πήραν πρέφα (πως το κατάλαβαν οι φούστηδες.....)..............επομένως αυστηρά σπίτι.........200 άλογα είχε γίνει το γόνατο αλλά σιγά σιγά γίνεται μαμά..............το ξέσκισα στο off-topic έφυγα γεια...........

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...