Jump to content

ykon Νέο μέλος


ykon

Recommended Posts

Γειά χαρα και απο μένα ,ειμαι ο Γιάννης και είμαι μαθηματικός ,δεν εχώ ακομη στην κατοχή μου Colt ,εχω παραγγειλει όμως ενα κοκκινο CZT και το περιμενώ με το νέο ετος.Εψαχνα αρκετο καιρό να βρω forum για το colt αλλα το καταραμένο το google δεν εβγαζε τίποτα.Αφού σας βρηκα τελικά πάλι καλά.

Link to comment
Share on other sites

Το έχω παραγγειλει από την Mitsubishi στην Πάτρα και μού είπαν 2-3 Γενάρη μάλλον.Δεν περνάνε οι μέρες.....................

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ηρθε και το δικό μου αυτοκινητο ειναι στην Πατρα ,δεν το πήρα ομως ακομη μην πληρωσω τελη κυκλοφοριας του 2005 για 2 μέρες .Θα το εχω στα χέρια την άλλη βδομαδα . Το καλό ειναι οτι φοράει τα Goodyear .

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι ρε ykon, σου χρέωσαν και εσένα επιπλέον 100 € για μεταφορικά?( για την αυτοκινητάμαξα που θα μεταφέρει το αυτοκίνητο από το τελωνείο εως την αντιπροσωπεία)????

Link to comment
Share on other sites

Βασικά τα λοιπά εξοδα μου είπε οτι θα πηγαιναν 600 ευρω και μου εκανε λεει εκπτωση και του εδωσα μονο 450 .Σε αυτα τα 450 ειναι τα μεταφορικα οπότε φανταζομαι την πληρωσα και εγώ την άμαξα κανα 100αρικο.

Link to comment
Share on other sites

Και για την ιστορία το αυτοκινητο εφτασε μαζί με την ασφάλεια (278 ευρω) στην τελική τιμη των 18.718 ευρω απο 17990 μέχρι να το πάρω στα χέρια μου.Σε βρίσκουν στην χάρα σου και σε βαρανε με απλά λόγια.

Link to comment
Share on other sites

εμένα μου χρέωσαν 17990 το αυτοκίνητο+150έξοδα φακέλου για το δάνειο+μεταφορικά 100+πινακίδες 300+ ασφάλεια 415= παρα κάτι 19000

Υπόψην ότι η ασφάλεια μου είναι ετήσια και από τις σχετικά φθηνές εταιρείες(Υδρόγειος) . Έχει όμως όλες τις καλύψεις που ζητάει η τράπεζα που έχει βγάλει το δάνειο για το αμάξι

Link to comment
Share on other sites

Αγγελε εαν εχεις παραγγειλει το αμαξι απο αντιπροσωπο της περιοχης σου δε πρεπει να πληρωσεις μεταφορικα!!!Το αμαξι αποστελετε με νταλικα απο Σαρακακη.Εαν ηταν ετσι το αμαξι θα ειχε αξια 17990 στην Αθηνα.Και 18090 στην επαρχια! :shock:

Link to comment
Share on other sites

να παρακαλέσω να συνεχιστεί στο "περι παραγγελίας/παραδωσης", Ή σε νεο Topic.

 

Είναι κρίμα να "χάνεται" έτσι αυτός ο διάλογος.

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους ειμαι και επίσημα κάτοχος CZT το πήρα στα χέρια μου.Tα χιλιόμετρα του στρωσηματος μου φαινονται ατελειωτα. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...