Jump to content

Συνάντηση την Τετάρτη 6 και Κυριακή 10 Δεκεμβρίου 2006


Recommended Posts

Ολα καλά την επόμενη συνάντηση πότε την βλέπετε????????

Εκτός η ερώτηση αλλα που να την έκανα?????????

 

 

Τελικά θα μου απαντήσει κανένας η να θέσω την ερώτηση σε άλλη ενότητα???

 

Ρε κεντρο λαμβάνετε???????

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply
Μα... Προχθές συνσντηθήκαμε!

Αυτό είναι άσχετο :twisted: !!!!!!!!!!!!!

Παρακαλώ κάποιος mod να σβήσει το παρατεθιμένο off topic μήνυμα και να ικανοποιηθεί πάραυτα η προτροπή του antonis28,γιατί είναι λαϊκή απαίτηση!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Μα... Προχθές συνσντηθήκαμε!

Αυτό είναι άσχετο :twisted: !!!!!!!!!!!!!

Παρακαλώ κάποιος mod να σβήσει το παρατεθιμένο off topic μήνυμα και να ικανοποιηθεί πάραυτα η προτροπή του antonis28,γιατί είναι λαϊκή απαίτηση!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Aν η επομενη ειναι Μεγαρα (οποτε γινει,δεν βιαζομαστε) παιζει να με εχετε στην παρεα! :D

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ με τον προλαλλήσαντα Vago και στηρίζω ένθερμα την συνάντηση έστω και για καφεδάκι εντός του 2006 (εαν είναι δυνατόν).

 

Τα Μέγαρα επίσης δεν μου ακούγονται και για κακή ιδέα. (Πρέπει να εκατοστίσω τα τετακέ) ;-)

 

Ερώτηση : Γιατί δεν ανεβάχζουμε κάπου κομμάτια του DVD ;

Link to comment
Share on other sites

Λεω για Μεγαρα γιατι θελω να αποφυγω την κινηση της Αθηνας..

Αν κανονιστει μεσα στην Αθηνα μαλλον δεν θα μπορεσω..

Περιορισμενος χρονος γαρ..

Link to comment
Share on other sites

Μα... Προχθές συνσντηθήκαμε!

Αυτό είναι άσχετο :twisted: !!!!!!!!!!!!!

Παρακαλώ κάποιος mod να σβήσει το παρατεθιμένο off topic μήνυμα και να ικανοποιηθεί πάραυτα η προτροπή του antonis28,γιατί είναι λαϊκή απαίτηση!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

 

ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΜΙΑ ΦΩΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΞΑΝΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ!!!!!!

 

Vagos thanks!!!

Link to comment
Share on other sites

Την Κυριακη κατι πηρε το αφτι μου για track day το mχ5 club στα μεγαρα.Eγω θα ειμαι ειμαι εκει παντος.Οσο για το Σαββατο απο τις 4-9 εχει κλεισει το καρτοδρομιο το oktavia club και ειμαστε ολοι καλεσμενοι και εκει θα ειμαι! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Τελικα τι θα κανουμε?

Την Κυριακη θα βρεθουμε?

Θελω να ερθω να σας δω και απο κοντα.

Ειμαι τωρα τρεις μερες στο forum και διαβαζω ολα τα θεματα για να μπω στο νοημα...

Αντε να τα πουμε απο κοντα...

Link to comment
Share on other sites

Την Κυριακη κατι πηρε το αφτι μου για track day το mχ5 club στα μεγαρα.Eγω θα ειμαι ειμαι εκει παντος.Οσο για το Σαββατο απο τις 4-9 εχει κλεισει το καρτοδρομιο το oktavia club και ειμαστε ολοι καλεσμενοι και εκει θα ειμαι! :mrgreen:

 

σημερα ο Κοstadas ειχε μια σκληρη μαχη με ενα ibiza fr μεσα στη πιστα!!!πολυ καλο στησιμο του czt και με καθαρες γραμμες εδειξε τι μπορει να κανει μεσα στη πιστα!!!

Link to comment
Share on other sites

Πρόταση για τα DVD σε mod:

 

Upload σε FTP server, όποιιος έχει πρόσβαση σε πανεπιστημικό "χώρο" ας τα ανεβάσει η αλλού...

 

User: colt

Pass: club

 

rapid share είναι μια άλλη λύση θα κάνει άπειρο χρόνο....

 

Sorry για το off topic, αλλά θυμήθηκα τα παλιά που ήμουν ΙΤ, τώρα ΕΤ/ :D

Link to comment
Share on other sites

Την Κυριακη κατι πηρε το αφτι μου για track day το mχ5 club στα μεγαρα.Eγω θα ειμαι ειμαι εκει παντος.Οσο για το Σαββατο απο τις 4-9 εχει κλεισει το καρτοδρομιο το oktavia club και ειμαστε ολοι καλεσμενοι και εκει θα ειμαι! :mrgreen:

 

σημερα ο Κοstadas ειχε μια σκληρη μαχη με ενα ibiza fr μεσα στη πιστα!!!πολυ καλο στησιμο του czt και με καθαρες γραμμες εδειξε τι μπορει να κανει μεσα στη πιστα!!!

To ibiza δεν ηταν fr αλλα cupra και το πηγαινα προφυλακτηρα για αρκετη ωρα αλλα ο εγωισμος και το πεισμα του δεν με αφηνε να περασω!Αναγκαστηκαν οι οργανωτες του event και τον εκαναν στην ακρη και ετσι περασα :mrgreen:
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...