Jump to content

Συνάντηση την Τετάρτη 6 και Κυριακή 10 Δεκεμβρίου 2006


Recommended Posts

οταν ετρεχε ο gigi φαινομαι και εγω εκει μπροστα του με το ασημι :twisted: :twisted: :twisted:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply
Thanks Digilef.

Ξέχασα να ρωτήσω: GIGI? Τι σε έπιασε στην 5η-6η στροφή (χειρόφρενο) στο 1ο βιντεάκι? Με έχει φάει η περιέργια, πες μου σε παρακαλώ :roll:

 

Κρυα πισω λαστιχα+υγρασια+λαθος φρεναρισμα=παντικωλο.... :lol:

Η αληθεια ειναι οτι δεν το επιδιωξα,αλλα τουλαχιστον δεν το εχασα.. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Thanks Digilef.

Ξέχασα να ρωτήσω: GIGI? Τι σε έπιασε στην 5η-6η στροφή (χειρόφρενο) στο 1ο βιντεάκι? Με έχει φάει η περιέργια, πες μου σε παρακαλώ :roll:

 

Κρυα πισω λαστιχα+υγρασια+λαθος φρεναρισμα=παντικωλο.... :lol:

Η αληθεια ειναι οτι δεν το επιδιωξα,αλλα τουλαχιστον δεν το εχασα.. :roll:

 

OK, τώρα που το ξαναβλέπω μου κόβονται τα πόδια :?

Link to comment
Share on other sites

παιδες συγνωμη αν δεν εχω παρει καποιον αλλα λογω μεγαλης προσελευσης στην πιστα ξεμεινα απο μπαταρια της καμερας γιαυτο το type R στο τελος κοβεται ετσι αχαρα. Την επομενη φορα θα φερω μπαλαντεζα και τροφοδοσια ρευματος για την καμερα :D Εχω σκασει που δεν μπορεσα να καταγραψω το τετακε του xasan με το κοκινο cz3

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΕΓΙΝΑ ΜΕΛΟΣ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΝΑ ΕΡΘΩ!!!

ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΞΑΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΩ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΦΟΡΕΣΩ ΤΗΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΑΕΡΟΤΟΜΗ ΜΟΥ. ΄ΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑ ΠΡΙΝ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

Thanks Digilef.

Ξέχασα να ρωτήσω: GIGI? Τι σε έπιασε στην 5η-6η στροφή (χειρόφρενο) στο 1ο βιντεάκι? Με έχει φάει η περιέργια, πες μου σε παρακαλώ :roll:

 

Επειδη ημουν εγω συνοδηγο σε αυτον τον γυρο ο Νικηφορος δεν τραβηξε χειροφρενο απλα επειδη τα λαστιχα του ηταν ακομα ψιλοκρυα τα ζορισε λιγο παραπανω και πρεπει να υπερβαλε και λιγο παραπανω οποτε του ψιλοεφυγε.Παρολα αυτα το διορθωσε αμεσως και μαλιστα χωρις το αμαξι να κρεμασει ο κινητηρας με αποτελεσμα να ξαναφυγει σαν σφεντονα.Το να εισαι συνοδηγος με τον Gigi ειναι ενα καλο σχολειο γιατι βλεπεις καταρχην τον ηρεμο τροπο που οδηγει (...σε αντιθεση με τον toutouni που ειναι με την ταυτοτητα στο στομα!!! :lol: :lol: :lol: ) και με τις σωστες γραμμες που ακολουθει.Με βοηθησε αρκετα και σαν συνοδηγος μου αλλα και σαν συνοδηγος του ωστε να ξεπερασω τον αρχικο φοβο που ειχα αλλα και να μου πει τον σωστο τροπο οδηγησης σε πιστα.

Link to comment
Share on other sites

Xαρη κανονισε στο επομενο GTCC να εισαι μεσα,γιατι οπως λεει και ο Πατσουρεας εισαι και εσυ """"ανωμαλος"""" οδηγος σαν και εμας.... 8)

Link to comment
Share on other sites

Τωρα που ξεκολλησα απο τον φοβο που ειχα να εισαι σιγουρος οτι ΠΟΛΥ ΠΙΘΑΝΟΝ απο το νεο GTCC να ειμαι και εγω διαγωνιζομενος.Βεβαια θελω ακομα πολυυυυυυ διαβασμα ωστε να μαθω να οδηγω καλυτερα μεσα στην πιστα.

Υ.Γ. Επιτρεπετε στο GTCC να τρεξω με το λεωφορειο της δουλειας?Εαν ναι δεν εχετε ελπιδες μαγκες!!! 8) 8) 8)

Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ. Επιτρεπετε στο GTCC να τρεξω με το λεωφορειο της δουλειας?Εαν ναι δεν εχετε ελπιδες μαγκες!!! 8) 8) 8)

 

Σε κλιμακα 1/43 και οδηγωντας απο τις κερκυδες κατι θα κανεις...αρκει να εχεις καλη εμβελεια :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ελα μια μερα που θα εχω δρομολογιο με το λεωφορειο προς Ντραφι και εαν μετα δεν κατεβεις να φιλησεις το χωμα να μην με λενε PIRAVLO!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ελα μια μερα που θα εχω δρομολογιο με το λεωφορειο προς Ντραφι και εαν μετα δεν κατεβεις να φιλησεις το χωμα να μην με λενε PIRAVLO!!!!

 

ΧΑΡΟ ταιριαζει περισσοτερο :lol: :lol:

off-topic and go

Link to comment
Share on other sites

παιδες συγνωμη αν δεν εχω παρει καποιον αλλα λογω μεγαλης προσελευσης στην πιστα ξεμεινα απο μπαταρια της καμερας γιαυτο το type R στο τελος κοβεται ετσι αχαρα. Την επομενη φορα θα φερω μπαλαντεζα και τροφοδοσια ρευματος για την καμερα :D Εχω σκασει που δεν μπορεσα να καταγραψω το τετακε του xasan με το κοκινο cz3

 

εχεις και εμενα μεσα?θελω κι εγω dvd!!!ποιος καλος Mod θα μου δωσει?????????

Link to comment
Share on other sites

ΕΜΕΝΑ ΕΞΩ ΘΑ ΜΕ ΑΦΗΣΕΤΕ ΒΡΕΕΕ......???? ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΧΙ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ Τ Ω Ω Ω Ω Ω Ρ Α Α Α Α Α Α Α!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Gigi μαλλον δεν διαβαζεις τα ΡΜ σου :(

 

Δεν εχω παραλαβει κατι απο εσενα..Τα στελνεις σωστα?

Ετσι νομιζω μεχρι τωρα σε οσους εστειλα μου απαντησαν. Τελος παντων η ουσια ειναι να παραλαβεις το DVD :wink:
Link to comment
Share on other sites

DvD, Έχουν αρχίσει και μοιράζονται!

Έκανα μερικά αντίγραφα και εγώ, όσοι παίρνουν, κάνουν το ίδιο!

Μετά απο μία 2 συναντήσεις, όσοι θέλουν θα έχουν μία κόπια ;)

 

Μέχρι στιγμής έχουν ο Digilef, o Τουτουνι και εγώ.

 

Και πάλι μπράβο στον Dareios για την κίνησή του!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...