Jump to content

Συνάντηση την Τετάρτη 6 και Κυριακή 10 Δεκεμβρίου 2006


Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Δεν ξέρω για σένα ΕΓΩ ΘΕΛΩ αμορτισερ ελατηρια χαμηλωματα γενικά στήσιμο. Οταν τελέιωνα τους γύρους ήθελα ενα κουτι DEPON κόντευα να κάνω εμετό μέσα στο COLT νόμιζα ότι ήμουν σε ιστιοπλοικό με 9μποφορ!!!!

 

ΑΚΟΥΣ DURIN????????????????????

Link to comment
Share on other sites

Toutouni την επομενη φορα που θα βρεθουμε σε καρτοδρομιο θελω να με κανεις βολτα γιατι εχω χρονια να μπω στο τρενακι του τρομου :wink:

Link to comment
Share on other sites

Ρε Dareios εσυ με είχες πετύχει στο περίπτερο στην Π.Ράλλη στην Νίκαια απέναντι από τον Ηράκλειτο και μου είχες πει για το COLT.CLUB?????

 

Την κυριακή νομίζω οτι δεν έχει αναφερθει τι ώρα είναι το event!!!!!!!

Πληροφορίες please.....

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν ειχαμε βρεθει εκει που λες οσο για τις πληροφοριες λεει εδω οπως εχει πει ο toutouni http://www.coltclub.gr/forum/viewtopic.php?t=1869 αν και δεν βλεπω να λεει ωρα. Αν διαβαζει κανενας mod η καποιος που γνωριζει την ωρα ας μας διαφωτησει

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα ηταν πολυ ωραια για ακομα μια φορα αν και εφυγα σχετικα νωρις! Πολυ μπλα μπλα, γελιο και πολλα coltakia να γυρνανε στην πιστα! Δυστηχως επειδη ηρθα καπακι απο τη δουλεια δεν εφερα το cztaki αλλα προλαβα και εκανα μια βολτα με τον Πυραυλο (αλλο που δεν ηθελε να μπει... 8) )και πηρα μια γευση πιστας...!

Thanx Liou αλλα μονο 2 φωτο πηρα ρε γ@μωτο :lol: :lol: :lol:

Μπραβο σε ολους και εις ανωτερα!!! :wink:

 

 

Rossifumi θα συμφωνήσω για το εργαλείο όπως έγραψε ο Liou..αλλά το σκηνικό με τις 2 φώτο θα γίνει νέο θέμα..δέν μπορούμε να το στερίσουμε απο τα άλλα μέλη του club που δέν ήταν εκεί!Εγραψες!!! :wink:

:lol:

Link to comment
Share on other sites

περισσότερες πληροφορίες για την κυριακή εδώ

http://www.coltclub.gr/forum/viewtopic.php?p=29876#29876

 

περισσότερα σχόλια για την χθεσινή εκδήλωση από μένα σε λίγο

 

και λίγα λόγια για αυτούς που θέλουν να έρθουν την κυριακή:

οι αγωνιζόμενοι δικαιούνται ποσόστά από τα στοιχήματα που θα

παιχτούν...

Link to comment
Share on other sites

για την κυριακη 10/12/2006 παραθετω τα λεγομενα του toutouni αν και υπαρχει σχετικη ενοτητα>>>>>>>>>>>>>> την κυριακή ο αγώνας αρχίζει στις 9 το πρωί

αλλά η δική μας κατηγορία θα τρέξει μετά τις 11

(βάση προσωπικής καθαρά εκτίμησης)

 

για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επισκεφτείτε

την σελίδα www.gtcc.gr

 

εγώ θα είμαι εκεί από τις 8 το πρωϊ λόγω άλλων υποχρεώσεων μου

με την διοργανώτρια αρχή, οι υπόλοιποι αγωνιζόμενοι και οι υποστηρικτές

τους πρέπει να έρθουν στις 9 και ο υπόλοιπος κόσμος ότι ώρα θέλει...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρες σε όλους.

 

Δεν μπορούμε να ανεβάσουμε κανα .mpg ή κανα ..avi αρχειάκι έτσι να υπάρχει ? 8)

Link to comment
Share on other sites

όντως χτες ήταν πολύ ωραία και ήταν ακόμα πιο ωραία γιατί μπήκαν

τόσα αμάξια και μακάρι να την επόμενη φορά να είμαστε τόσοι ώστε

να κλείσουμε την πίστα πολλές παραπάνω ώρες...

 

κάποιοι ακούω πως ήθελαν λίγο ακόμα σπρώξιμο για να μπουν στην

στην πίστα και καλά να πάθουν που δεν μπήκαν κι έμειναν έξω και

πάγωσαν...

 

ελπίζω να απομυθοποιήθηκε για πολλούς το "μπαίνω σε πίστα" και τρέχω

και να κατάλαβαν ότι σε τέτοια πράγματα δεν χωράνε ντροπές και αναστολές

όλοι το ίδιο νιώθαμε την πρώτη φορά και τώρα δεν ξεκολάμε...

 

χάρηκα που είδα νέα μέλη αν και δεν μίλησα με όλους μαζί γιατί ήμουν

λίγο "αλλού" χτες και ελπίζω να ένιωσαν οικεία μαζί με εμάς τους "παλιούς"

και να μας ξανάρθουν

Link to comment
Share on other sites

Παιδια οποιος εχει φωτογραφιες και βιντεακια προτεινω καλυτερα να τα κανει upload στο imageshack για φωτογραφιες, και σε youtoube ή rapidshare καλυτερα για να τα δουμε-κατεβασουμε και εμεις... :D

Link to comment
Share on other sites

A ρε τούτουνε πως τα λές !!!

 

+ 1 !!!!

 

Να ευχαριστήσω δημοσίως τον Gigi για την εφαρμογή της ιδέας (μήπως και για την ίδια την ιδέα ?), τον Durin και τον sanchez γιατί χωρίς αυτούς, δηλ. χωρίς ανθρώπους που θα ελέγχαν-συντονίζαν-κανονίζαν πράγματα και καταστάσεις track day ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ !!!!!! :roll: :shock: :lol:

 

Ελπίζω να το συνειδητοποιούμε και να το αντιλαμβανόμαστε όλοι αυτό.

Για αυτό στην επόμενη έξοδο μας τα ποτά τους είναι κερασμένα από όλους, έτσι ???

 

Από εκεί και πέρα, πέρασα και εγώ πάρα πάρα πολύ καλά :lol: :lol: :lol:

Στριφογύρισα, όχι πάρα πολλούς γύρους, αλλά οδηγώντας στο 95% όλη την ώρα πραγματικά κουράστηκα !!! :roll: Λυπάμαι που δεν μπόρεσα να γνωρίσω πολλά νέα μέλη (Αntonis & Dareios καλως ήρθατε !), και ελπίζω την επόμενη φορά να τα καταφέρουμε καλύτερα.

Συμφωνώ απολύτως και με την ιδέα για ταμπελάκια !! Τουτούνι ΑΚΟΥΣ !???

Link to comment
Share on other sites

""Ηταν μια συνάντηση απο αυτές που μένουν....με πάρα πολύ κόσμο...και πολλά coltάκια στην πίστα εικόνα που δεν την είχαμε ξαναδεί ποτέ έως σήμερα!

 

Αν και δεν κατάφερα να μιλήσω και με πολλά νέα μέλη.....καθώς πάντα δεν ξέρω πως τυχαίνει και ο digilef τρέχει γύρω γύρω για υπηρεσίες service park και άλλα.....διαπίστωσα οτι τελικά το έχει το αυτοκίνητο....!

 

Όλοι οι κατοχοί του είναι απο άλλο ανέκδοτο.....ωραίο ανέκδοτο.....ανέκδοτο αλλά coltclub....!

 

Τελικά δεν άντεξα να μην μπώ στη πίστα....οπότε μισή ώρα πριν τελειώσουμε.......fullάρω άερα......και βούρ......!

 

Αν σας πω οτι το 1300 άκι γύρισε στα 1:04,50 και 1:05 περίπου θα με πιστέψετε.....???

 

Ιδού η απόδειξη...απο το Gtech μου !

 

kartodromouk6.th.jpg

 

Για περισσότερα...όσον αφορά την μέτρηση του gtech εδώ...

 

http://www.coltclub.gr/forum/viewtopic.php?p=29906#29906

Link to comment
Share on other sites

Να ευχαριστήσω δημοσίως τον Gigi για την εφαρμογή της ιδέας (μήπως και για την ίδια την ιδέα ?

 

η ιδεα ηταν δικια μου αλλα δεν εχει σημασια καθολου!!το θεμα ειναι οτι ολοι περασαμε ΤΕΛΕΙΑ και οτι καταφεραμε να εχουμε 20 συμμετοχες!!!το coltclub ειναι το καλυτερο club!!!αντε με το νεο ετος το επομενο td!!!

Link to comment
Share on other sites

Για την εφαρμογή είπε borbos power :wink:

 

........αλλά να έρθουν μέλη απο evofighters......ναι borbos power........και τους ευχαριστούμε όλους όσους μοιράστηκαν τα καμένα τους λάστιχα μαζί μας όπως και τον Mr. Delik και Borbos fahter....που πλέον δίνουν παρουσίες συνεχώς..... :twisted: :twisted: :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Να ευχαριστήσω δημοσίως τον Gigi για την εφαρμογή της ιδέας (μήπως και για την ίδια την ιδέα ?

 

η ιδεα ηταν δικια μου αλλα δεν εχει σημασια καθολου!!το θεμα ειναι οτι ολοι περασαμε ΤΕΛΕΙΑ και οτι καταφεραμε να εχουμε 20 συμμετοχες!!!το coltclub ειναι το καλυτερο club!!!αντε με το νεο ετος το επομενο td!!!

 

H ιδεα ηταν και των δυο καθως τρωγαμε το βρωμικο στην Ριτσωνα..... :lol: (Μεγαλη εμπνευση)

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα ηταν πολυ ωραια για ακομα μια φορα αν και εφυγα σχετικα νωρις! Πολυ μπλα μπλα, γελιο και πολλα coltakia να γυρνανε στην πιστα! Δυστηχως επειδη ηρθα καπακι απο τη δουλεια δεν εφερα το cztaki αλλα προλαβα και εκανα μια βολτα με τον Πυραυλο (αλλο που δεν ηθελε να μπει... 8) )και πηρα μια γευση πιστας...!

Thanx Liou αλλα μονο 2 φωτο πηρα ρε γ@μωτο :lol: :lol: :lol:

Μπραβο σε ολους και εις ανωτερα!!! :wink:

 

 

Rossifumi θα συμφωνήσω για το εργαλείο όπως έγραψε ο Liou..αλλά το σκηνικό με τις 2 φώτο θα γίνει νέο θέμα..δέν μπορούμε να το στερίσουμε απο τα άλλα μέλη του club που δέν ήταν εκεί!Εγραψες!!! :wink:

:lol:

 

Thanks boy :wink:

Σσσσσσσσσσσσσσσσσσσουτ ρε συ.......μας ακουνε...... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αργησα να γράψω γιατι έπεσε πολύ δουλεια.

Η ολη φάση ήταν ΣΟΥΠΕΡ.

Τέλειο κλίμα μέσα και έξω απο την πίστα.

Η πρώτη μου φορά και δεν ήθελα να βγω, ευτυχώς

τα λάστιχα είχαν διαφορετική άποψη :cry: .

Δεν έκανα την σούπερ οδήγηση (γραμμές και τα λοιπά)

απλά για πρώτη φορά δοκίμασα τα όρια τα δικά μου και του κολτ(οσο μπορούσα φυσικά).

Προτείνω ανεπιφύλακτα την είσοδο σε πίστα σε όλους,

οτι και να οδηγούν.

Link to comment
Share on other sites

Τα DVD εφυγαν απο τα χερια μου και ειναι στα χερια των mods και συγκεκριμενα του FaBi3D γιαυτο μην μου στελνετε αλλα pm. Οι mods ειναι υπευθυνοι για την διαθεση τους στα μελη. Εγω βεβαια κρατησα 1 για εμενα (το δικαιωμουν νομιζω ε????) 8)

Link to comment
Share on other sites

Το απόγευμα-βράδυ της περσμένης Τετάρτης μόνο με μία λέξη μπορώ να το περιγράψω: -=ΟΝΕΙΡΟ=-

Χάρηκα πολύ που γνώρισα, έστω και λίγα, από τα παιδία του κλαμπ μας...Γιώργαρε ήσουν και γ@μ& τους κουμανταδόρους μες την πιστα-απτώητος από το κρυο, έδινες θεαματικότατα σήματα εκκίνησης και τελευταίου γύρου (άσχετα με το αν κανείς που ερχόταν "πατημένος" δεν σου πολυ-έδινε σημασία)

Παναγιώτη έπρεπε να ερχόσουν μαζί μου στην πίστα μια που "είσαι" στο στρώσιμο ακόμα, και ας με περνούσαν από πάνω τα CZ3 any way...που εξαφανίστηκες?

Νικολή, έπρεπε να μπεις με τα καινούρια λάστιχα,κρίμα,θέλανε στρώσιμο!

 

Θαυμάστε λοιπόν εν κινήσει τον ιπτάμενο Τζιτζι με το εξωγίηνο σεζετε του:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Την Κυριακή θα υπάρχουν και μερικά "Spare" DvD""s xάρη στον Dareios!

Θα υπάρχει Laptopi για να τα δούμε, και μερικές Extra Copies για να "κυκλοφορήσουν" :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...