Jump to content

Colt Club Track Day!!!!


Recommended Posts

Φιλέ Durin! Στις 21, Εγώ και τα ΒΥΖΙ@ ΜΟΥ :shock: 8) :shock: , Ειμαστε ΜΕΣΑΑΑΑΑΑ!!!! -όσοι κατάλαβαν κατάλαβαν- :shock: 8) :shock:

 

:arrow: Ζητείται CameraMan/Paparatsi να καλύψει ΟΛΟ το Event!! Εξοπλισμός παρέχεται!!! :twisted:

Πολύ ευχαρίστως να μας τράβαγα camera κτλ αλλά η καθημερινή με σκοτώνει :oops: δυστυχώς εργάσιμες μέρες...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply
Φίλε Durin,

 

Συμπεριέλαβε και εμένα στη λίστα προαιρετικά !!!

Μόνο αν έχω προλάβει να το στρώσω μέχρι τότε !! :D :D :D

 

AAAAA δεν έχει προαιρετικά!!!!!!!!! :D :D Μπήκες στη λίστα!!!! Όποιος μπαίνει στην λίστα δεν βγαίνει!!!!!!!!! :D :D

 

Έλα μωρέ θα το έχεις στρώσει ως τότε.........άλλωστε δεν είναι ανάγκη να του πιεις το αίμα στην πίστα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, εγώ θα λείπω επαγγελματικό ταξίδι και τις 2 ημερομηνίες, αλλά θα δω τα video :lol:

Link to comment
Share on other sites

Μέσα κι εγώ για τις 21!!! :wink:

 

Ελπίζω μόνο να μην σκορπίσει το σασμάν :!: :cry:

 

Ωραία ωραία!!!! Να έχουμε και έναν εκπρόσωπο της προηγούμενης γεννιάς!!!

Link to comment
Share on other sites

Μέσα κι εγώ για τις 21!!! :wink:

 

Ελπίζω μόνο να μην σκορπίσει το σασμάν :!: :cry:

 

:shock: :shock: :shock:

 

Όχι για το σασμάν αλλά για το άλλο post που αναφέρει οτι μιλάμε για θηλυκού γένους red colt :wink:

 

Αχ αυτό το post πρέπει να το δείξω στην κοπελιά μου :cry: :roll: :wink:

Link to comment
Share on other sites

αντε ρε παιδια κανενα νεο για το ποτε θα παμε πιστα?gigi αντε κανονισε το !!!

Link to comment
Share on other sites

αντε ρε παιδια κανενα νεο για το ποτε θα παμε πιστα?gigi αντε κανονισε το !!!

 

Θα κανονιστεί το αργότερο μέχρι αυτήν την Παρασκευή για την Τετάρτη 21 Δεκεμβρίου............από πληροφορίες του Gigi πάντα που είχε και την ιδέα και έχει και την επικοινωνία με τους ανθρώπους στον καρτόδρομο.

Link to comment
Share on other sites

αντε ρε παιδια κανενα νεο για το ποτε θα παμε πιστα?gigi αντε κανονισε το !!!

 

Θα κανονιστεί το αργότερο μέχρι αυτήν την Παρασκευή για την Τετάρτη 21 Δεκεμβρίου............από πληροφορίες του Gigi πάντα που είχε και την ιδέα και έχει και την επικοινωνία με τους ανθρώπους στον καρτόδρομο.

 

αντε να περασουν οι μερες,εγω παντως εχω ετοιμα τα σλικ ζανταρισμενα και με σωστη πιεση :D :D :D !!!

Link to comment
Share on other sites

αντε να περασουν οι μερες,εγω παντως εχω ετοιμα τα σλικ ζανταρισμενα και με σωστη πιεση :D :D :D !!!

 

Έχεις και τα σλικ ε;;;;....καλή φάση......και εμένα μου μπήκαν κάτι σκέψεις μπας και πάρω σλικ για track days..........όπα....σαν να μου μυρίζει καινούργιο topic.....πάω να ανοίξω ένα..........

Link to comment
Share on other sites

ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ τα σλικ αν ολοι οι υπολοιποι ειναι με λαστιχα δρομου.Πλακα κανω :D Πρεπει παντως να πω οτι οι διαφορες στους χρονους με τα σλικ ειναι σημαντικες.Το μονο μειον ειναι πως δεν θα μπορουμε να συγκρινουμε τα αυτοκινητα με αντικειμενικα κριτηρια.Επιπλεον το αυτοκινητο καταπονειται τουλαχιστον κατα το τριπλασιο συγκριτικα με τα λαστιχα δρομου.Εγω προσωπικα εχω ετοιμη την πισω μπαρα θολων και το υποπλαισιο των ψαλιδιων.Ανυπομονω να τα δοκιμασω :lol:

Borbo κριμα για το 9ρι :cry:

Link to comment
Share on other sites

Gigi. O άνθρωπος που αγόρασε Colt για να ηρεμήσει! ;)

 

Δέν είναι στο αυτοκίνητο τελικά το Μικρόβιο... Στον Άνθρωπο είναι!!!

 

Συνέχησε την καλή δουλειά! ;)

 

Greedz!

Link to comment
Share on other sites

Gigi. O άνθρωπος που αγόρασε Colt για να ηρεμήσει! ;)

 

Δέν είναι στο αυτοκίνητο τελικά το Μικρόβιο... Στον Άνθρωπο είναι!!!

 

Συνέχησε την καλή δουλειά! ;)

 

Greedz!

 

ΟFF TOPIC AGAIN... :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Gigi πρεπει να αλλαξεις σε(ΘΑ ΗΡΕΜΗΣΩ) :lol: Εσυ αν δε παρεις f16 δε προκειται να ηρεμησεις :wink:

Link to comment
Share on other sites

ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ τα σλικ αν ολοι οι υπολοιποι ειναι με λαστιχα δρομου.Πλακα κανω :D Πρεπει παντως να πω οτι οι διαφορες στους χρονους με τα σλικ ειναι σημαντικες.Το μονο μειον ειναι πως δεν θα μπορουμε να συγκρινουμε τα αυτοκινητα με αντικειμενικα κριτηρια.Επιπλεον το αυτοκινητο καταπονειται τουλαχιστον κατα το τριπλασιο συγκριτικα με τα λαστιχα δρομου.Εγω προσωπικα εχω ετοιμη την πισω μπαρα θολων και το υποπλαισιο των ψαλιδιων.Ανυπομονω να τα δοκιμασω :lol:

Borbo κριμα για το 9ρι :cry:

 

To rallye φοραει μπαρα φολων,μπαρα ψαλιδιων,σινεμπλοκ peugeot sport χειροποιητη αναρτηση,μονο 3 υπαρχουν στην Ελλαδα τετοιες!!!!Ασε το 9 αρι 60000 ευρω συνολο ζημια,δηλαδη ολικη :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

άκυρος ο φίλος με το 106 λόγω φόρτου εργασίας

την συγκεκριμένη περίοδο

 

durinVIII για κάνε πάλι μια σούμα...

 

τελικα ποσοι ειμαστε συνολο?durinVIII αργεις!!!!

Link to comment
Share on other sites

άκυρος ο φίλος με το 106 λόγω φόρτου εργασίας

την συγκεκριμένη περίοδο

 

durinVIII για κάνε πάλι μια σούμα...

 

τελικα ποσοι ειμαστε συνολο?durinVIII αργεις!!!!

 

Είναι 16 όσοι έχω γράψει........παίζουνε και κάποιοι άλλοι που δεν είναι μέλη του forum, οι οποίοι δεν είναι 100% σίγουροι.........τώρα ακόμη και 15 αμάξια να μαζευτούμε τελικά, ε σιγά, απλά θα δώσουμε κάτι παραπάνω 33 - 34 Ευρώ έκαστος αλλά θα είμαστε περισσότερο χρόνο στην πίστα..........αλλά πιστεύω ότι καμμιά εικοσαριά τελικά θα μαζευτούνε. Τον τύπο δεν τον νοιάζει πόσα αυτοκίνητα........τα 500 Ευρώ τον νοιάζουν......Είμαστε ok, θα περιμένουμε τον Gigi να κλείσει σήμερα και να μας ενημερώσει.

Link to comment
Share on other sites

μαλλον θα ερθει και ο tazio με τον "πατερα" αλλα θα φαει σκονη!!!

 

Ωραία να έχουμε και παλαιότερα Colt-άκια!!! Δύο μέχρι στιγμής, μπορούν να τρέξουν με το Seicento ΦΠΕ με ανάρτηση KW του Sei-Space....

Link to comment
Share on other sites

μαλλον θα ερθει και ο tazio με τον "πατερα" αλλα θα φαει σκονη!!!

 

Ωραία να έχουμε και παλαιότερα Colt-άκια!!! Δύο μέχρι στιγμής, μπορούν να τρέξουν με το Seicento ΦΠΕ με ανάρτηση KW του Sei-Space....

 

ΦΠΧΕ + Μ παρακαλώ!!!

 

(όπου Μ=μεμβράνες +15HP) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...