Jump to content

Ημουν ενας πανευτυχης κατοχος COLT CZ3...


Duke

Recommended Posts

Φιλε Duke να σου ευχηθω & εγω περαστικα!Πραγματικα η φωτο αυτη σου κοβει την αναπνοη!Οπως ειπαν & τα αλλα παιδια τυχη-θαυμα-Θεος σιγουρα ητανε μαζι σου εκεινη τη στιγμη!Δεν θελω να το παιξω ξερολας μα προσωπικα οταν ειναι να τα τσουξω στα μπουζουκια η οπουδηποτε ΔΕΝ παιρνω αμαξι,ΠΑΝΤΑ με ταξι & αν δεν γινεται να μην παρω αμαξι φροντιζω να ειμαι ξεκουραστος & ΔΕΝ θα πιω πανω απο ενα ποτο!Πηρα αμαξι & οταν ειναι να επιστρεψω σπιτι & ΔΕΝ νιωθω καλα παραταω το αμαξι & γυριζω με ταξι!Συγνωμη λοιπον για τις "εξυπναδες" μου μα εχω χασει τον καλυτερο μου φιλο με παρομοιο τροπο (με μηχανη) & ενα φιλο ακομα οπου του αφησε μονιμο κουσουρι στον εγκαιφαλο(το αμαξι του κοπηκε στα δυο)!

Σου ευχομμαι λοιπον ολοψυχα περαστικα & φυσικα ειμαι μεσα σε οτι βοηθεια προσφερουν τα παιδια!

 

THINK BEFORE YOU DRIVE!!!

 

Υ.Γ.Αυτα που γραφω δεν ειναι μονο για τον duke!

Link to comment
Share on other sites

Συγκλονιστικό.....Πάνω απ όλα σου εύχομαι περαστικά σύντομα , και καλώς μας όρισες έστω και με πολύ δραματικό τρόπο..Και πολύ καλά κάνεις που δεν το βάζεις κάτω..

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μας μη το συζητάς!!Πέρασες δια πυρός και σιδήρου!!Ταχεία ανάρρωση και όλα τα υπόλοιπα έρχονται!!Αν μπορούμε να κάνουμε κάτι ως club μη δυστάσεις να μας το αναφέρεις!

Link to comment
Share on other sites

αγαπητε φιλε ευχωμαι ολοψυχα να εισαι γερος και σιδερενιος. οι λαμαρινες φτιαχνωνται και εσυ θα αναρωσεις για να ξαναπαρεις colt

Link to comment
Share on other sites

Περαστικά και σιδερένιος και απο εμένα. Σου έυχομαι ολόψυχα να ξεπεράσεις όλα το προβλήματα υγείας και όλα τα άλλα έρχονται μετά!

Link to comment
Share on other sites

φιλε μας θεσσαλονικιε περαστικα σου και παλι περαστικα σου,η ιστορια σου μας συγκλονισε ολους και ελπιζω να δωσει ενα μαθημα σε αυτους που πινουν και οδηγανε!μην στεναχωριεσαι για το κολτακι,εσυ να εισαι καλα και οι λαμαρινες φτιαχνουν!εχς τρακαρει και εγω 2 φορες παλαιοτερα και ξερω!και παλι σιδερενιος!

Link to comment
Share on other sites

Καλή δύναμη σου εύχομαι και με το καλό να διώξεις και τις πατερίτσες!

Always look at the bright side of life!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

To διάβασα στους 4Τ/φόρουμ ... και τα είδα λίγο κωλυόμενα ...

 

Εύχομαι ολόψυχα γρήγορη ανάρρωση και με το καλό να ξανα-αποκτήσεις το Colt-άκι ...

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να εκφρασω την απολυτη αντιθεση μου στο θεμα που ανοιχθηκε στο forum των 4Τ εν αγνοια του μελλους μας duke.

Δεν γνωριζω αν ο συγγραφεας ειναι μελλος η απλα ειδε το θεμα στο club,του αρεσε και το αντεγραψε.

Απο οτι ειπε ο duke,δεν ενημερωθηκε ουτε καν οταν το θεμα ηδη ανοιχθηκε αλλα αρκετα μετα.

Εκτος αυτου,λογω της αγνοιας του βρεθηκε απολογουμενος ουσιαστικα σε ενα θεμα 11 σελιδων που δεν γνωριζουμε καν με ποιους θα ηθελε ναμοιραστει την εμπειρια ζωης αυτη(μελλη του coltclub μονο?).

Δεν ειχε αλλη δουλεια να κανει,να καθεται να εξηγει σε καθε εναν που δεν μπορει να νιωσει ουτε στο χιλιοστο το πως νιωθει αυτος ο ανθρωπος μετα απο αυτο το ατυχημα και να τον κατηγορουν με ασχημο τροπο.

Δεν ηταν και το πιο ωραιο θεαμα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έγραψα Γιώργο.

 

Το έγραψα για τους λόγους που πιστεύω οτι το έγραψε και ο Duke.

Μόλις πάμε να κάνουμε καμμιά βλακεία ή αν νομίζουμε οτι αντέχουμε και δέν έχουμε εμείς πρόβλημα να κοιμηθούμε στο τιμόνι ή "ελα μωρέ, εγω αντέχω, το εχω ξανακάνει πολλές φορές και δεν κοιμήθηκα" να θυμηθούμε τα λεγόμενα του Duke, ωστε να μην πάθουμε κι εμείς οτι έπαθε ο ίδιος.

Αμα δεν τον ενδιέφερε, δεν θα το έγραφε και θα συστηνόταν όπως όλοι οι υπόλοιποι.

 

Τώρα για το 4Τ forum, την απάντησή μου την έδωσα σε αυτούς που έπρεπε.

http://www.4troxoi.gr/forum/viewtopic.php?p=767725#767725

 

Έχω στείλει pm στον Duke και του είπα μερικά πράγματα. Περιμένω απάντηση.

 

Edit: Για ποιό λόγο και σε ποιούς να απολογηθεί????????????

Ο άνθρωπος φαίνεται απο τα γραφόμενά του.

Απο την στιγμή που υπάρχουν κάφροι που νομίζουν οτι είναι άτρωτοι και πως όλα συμβαίνουν στους άλλους, που δεν έχουν διδαχθεί τα βασικά της ευγένιας και της αξίας της ανθρώπινης ζωής, δεν υπάρχει καμμία περίπτωση να βγάλεις άκρη.

 

Θα δανειστώ την υπογραφή μέλους του colt//club για να καταλάβεις πως ένιωθα την ώρα που έγραφα αυτά που έγραφα σαν απάντηση:

"Ποτέ μην μαλώνεις με έναν ηλίθιο, θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγω πείρας"

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον δεν με καταλαβες φιλε!

Απο ο.τι βλεπω,το σκεπτικο του να το ποσταρεις ηταν σωστο.

Αλλα διαφωνω στο οτι δεν εγινε απο τον ιδιο και εγινε χωρις να το ξερει!

Μπορει να μην ηθελε να ποσταριστει η περιπετεια του και θα επρεπε να εχει την δυνατοτητα να παρακολουθηει τα γραφομενα τακτικα ωστε να απαντα σε καθε ενα ξεχωριστα αν το κρινει απαραιτητο.

Ομως,βρεθηκεπρο τετελεσμενου γεγονοτος και επρεπε να απαντησει με ενα μηνυμα σε 11 σελιδες δημοσιευσεων,που πολλες τον χαρακτηριζαν ασχημα,εως και """"δολοφονο"""".

Πολυ βαρυ για εναν ανθρωπο που καταλαβε το λαθος του και εκτος του οτι κινδυνεψε η ζωη του,ταλαιπωρειται εως τωρα.

Οποτε για λογους ευθυξιας και μονο,θα απαντησει θελει δεν θελει.

Για αυτο το λογο λεω οτι βρεθηκε απολογουμενος.

Οχι γιατι επρεπε να βρεθει αλλα λογω αυτου του γεγονοτος.

Η αποψη μου ειναι αυτη και χωρις παρεξηγηση(επειδη εχω παρεξηγηθει για το απολυτο των γραφωμενων μου πολλες φορες,το αναφερω :D )!

 

edit: Ελπιζω το τελευταιο μηνυμα σου στους 4Τ να μην αφορα και εμενα

γιατι μπορει και εγω πραγματι να μην επιασα το νοημα του post!

Απλα εκφραζω τη γνωμη μου για το θεμα!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αυτό που κατάλαβα είναι πως μέσα σε δύο μέρες, εκεί που έλεγαν ανάλογες εμπειρίες τους, σηκώθηκε ένας και τους έκανε μαντάρα με συνέπεια να μαλώνουν μεταξύ τους, διαστρεβλώνοντας παράλληλα πάρα πολλές φορές το αρχικό post.

Τις συναντήσεις τους πού τις κάνουν???

Σε ρινγκ???

 

Δεν έχουν καμμία σχέση με το δικό μας το club και χαίρομαι πάρα πολύ γι αυτό.

 

Είμαστε απο τα πιο σοβαρά και χωρίς παροπίδες club της Ελλάδος. & -

 

Edit: Δεν αναφέρεται σε σένα. Σε μερικούς @#^$%^&$ απο κει μέσα που έγραψαν τη "γνώμη" τους είναι.

Με σένα εχω μιλήσει αρκετές φορές ωστε να μπορώ πλέον να καταλαβαίνω τον τρόπο που γράφεις κι έτσι δεν υπάρχει περίπτωση να παρεξηγηθούμε χωρίς να υπάρχει σοβαρός λόγος. :wink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Περαστικα αρχοντα!!! Καθε τετοια μερα να αναβεις ενα κερακι και να κανεις το σταυρο σου καθε φορα που περνας απο εκει...Εσυ να εισαι παντα καλα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου πανω απο ολα σημασια εχει οτι επεζησες και σου ευχομαι να εισαι παντα καλα και να εχεις γυρω σου ανθρωπους που να σε στηριζουν. Να εχεις θεληση και επιμονη και θα επανελθεις.

Link to comment
Share on other sites

ΕΛΕΟΣ!!!!Θα συμφωνήσω με τον Γιάννη στο ότι υπάρχει ένα άτομο εκεί μέσα που τους έκανε μαντάρα διαστρεβλώνοντας κατά πολύ το αρχικό ποστ,ξεφτιλίζοντας την εμπειρία του Λευτέρη με "παιδιάστικους σχολιασμούς του τύπου "δεν είναι χρώμα αυτό για το colt,με αυτό το ηχοσύστημα έπρεπε οι κολώνες να πέφτουν πάνω σου από μόνες τους,εύχομαι να μην πετύχω κανέναν coltakia στο δρόμο,ελεήστε το παιδί να πάρει κι άλλο colt και γενικά κράζει ένα άτομο που στην τελική το ποστ έγινε εν αγνοία κράζοντας τον απρόσωπα πίσω από ένα πληκτρολόγιο χωρίς να τον γνωρίζουν καν.... :roll: Για όσους γνωρίζουμε τον Λευτέρη ξέρουμε τι άτομο είναι και πιστεύω πως δεν χρειάζεται να απολογηθεί σε κανέναν και να αποδείξει τίποτα.....Οπως είχε πει και ένας φίλος μου..."Στον χώρο της αυτοκίνησης και γενικά των αθλημάτων μηχανοκίνητων και μη υπάρχει πολύ κακία"....Θυμάμαι ένα περιστατικό σε ένα αγώνα dragster που είχα πάει όπου ένας αγωνιζόμενος ήταν το φαβορί στην κατηγορία του και θα νικούσε σίγουρα ένας από τους αντιπάλους πήρε μαχαίρι και στην συνέχεια "ξεκοίλιασε" στην κυριολεξία το intercooler του αυτοκινήτου του ανθρώπου με συνέπεια να μην αγωνιστεί.. :evil:

Ξέφυγα λίγο αλλά είναι ένα περιστατικό που μου έχει μείνει.Επιβεβαιώνοντας βέβαια και τα λεγόμενα του φίλου μου περί κακίας και ζήλειας...

Και θα κλέψω και μία υπογραφή του προέδρου από το forum του bmwsport.gr του οποίου είμαι και μέλος(λόγω αυτοκινήτου του μπαμπά...Ασχετο) η οποία δεν κολλάει και πολύ στην περίσταση αλλά κολλάει εν μέρει,η οποία λέει...

 

"Οταν πεθάνω θέλω να με θάψουν οι φίλοι μου......Δεν θα΄ναι η πρώτη φορά άλλωστε"

 

Αυτά....Ελπίζω να μην σας κούρασα....... :oops:

Λευτέρη σιδερένιος ρε φίλε και μην σε επηρρεάζουν κανενός οι κακίες :wink:

Link to comment
Share on other sites

Na ειστε καλα ρε παιδες ευχαριστω!!!! Ο Ομικρον3 μου την εσπασε και για αυτο απαντησα, αλλιος δεν ειχα σκοπο να γραφτω σε αυτο το φορουμ δεν με αντιπροσοπεβει. χαιρομαι που το δικομας ειναι ακομα σε στιλ παρεας χωρις καυγαδες κτλ. μακαρι να κρατισει καιρο αυτο το κλημα... Το πρωτο φορουμ που γραφτικα ηταν το colt//club σειρα εχει το ???//Club... :D

 

κατι ασχετο οι σπονδιλοι που εσπασα ειναι οι εξις:

Ο1

Ο2

Συντριπτικο καταγμα Ο3

Ο4

Ο5

το ομικρον σημενει οσφηικος...

 

Ποιος περιμενε οτι θα μου τα χωσει ο ιδιος μου ο σπονδιλος??? :wink:

Link to comment
Share on other sites

Duke δεν ηταν σπονδυλολυση αλλα καταγματα ε??

Αυτο ειναι τρομακτικο..

Τεσπα,θα διαφωνησω για το κλιμα των 4Τ,μιας και το παρακολουθω καθημερινα..

Απλα αριθμει 17000 μελη (ειναι το πιο παλιο fοrum αυτοκινησης) και καποιοι απο αυτα εχουν σταθερα αυτη την αισχρη συμπεριφορα!

Αλλωστε δεν μπορει να χαρακτηρισθει ενα forum απο 1-2 ατομα!

Ευτυχως υπαρχουν πολλα καλα μυαλα εκει μεσα!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...