Jump to content

Πανελλήνια Συνάντηση και καυτό Σαββατοκύριακοοοοο!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply
Και κάτι που ξέχασα... Στο μονό κρεβάτι ποιό αγοράκι κοιμήθηκε;;;

 

εκεί παίχτηκε λαλακία... (σχωράτε με για το λεξιλογιο)

ενώ άκομψα πήρα το μονό κρεβάτι και έτριβα τα χέρια μου από χαρά

κατέληξα να κοιμάμε στρωματσάδα στο ίδιο δωμάτιο με τους άλλους...

αλλά μεταξί μ΄άρεσε...

Link to comment
Share on other sites

αντε κ πανελληνια τα χριστουγεννα στην πατρα 8) :D

συμφωνεις G47????? :p

Εγω το εχω το σχεδιο,παρκιν στο φαρο,φαγητο και φωτογραφηση εκει διπλα,και μετα ποτοοοοοο....

Αχ,ελατε εσεις και θα τα οργανωσω,γιατι ζηλευω με τις φωτο που βλεπω!

Link to comment
Share on other sites

Εγω περασα υπεροχα!!!! μακαρι να μπορουσα να κοιμηθω μαζι σας το Σαββατο... Απ"" οτι καταλαβα το γλεντι αρχισε οταν φυγαμε :(

Δεν πιραζει πηρα παντος μια μικρη γευση απο το τι εστη Colt//Club.gr!!!! :D

Τωρα θα περιμενω την επομενη συναντηση σε χιονησμενο εδαφος τα μπατον(πατεριτσες) τα εχω τα πεδιλα του σκι μου λειπουν!!! :wink:

Οσο για την μικρη ταλεπορια που τραβιξα μεχρι την ταβερνα... αξιζε τον κοπο!! (ασε που τα ηθελε ο κολος μου και η κοιλια μου). :)

Link to comment
Share on other sites

Μέρος δεύτερο.

 

Αφού τελειώσαμε τα μπουκάλια με το ουίσκι, είπαμε να πάμε να την πέσουμε για ύπνο.

Έλα όμως που δε νυστάζαμε ακόμα...!!!

Πήγαμε με τον BiLLaKo στο δωμάτιό του να κάνουμε ένα τσιγάρο με τις κοπελιές μας και ακούγοντας τα γέλια των υπολοίπων, μας έπιασε μια τρέλα για πλάκες και χαβαλέ.

Σηκωθήκαμε και πήγαμε στην εξώπορτα του δωματίου τους, κάτσαμε σκυφτοί για να μην φαινόμαστε απο το τζάμι και αρχίσαμε να χτυπάμε την πόρτα ωστε μόλις έρθει κάποιος για να ανοίξει, θα σηκωνόμασταν απότομα για να τους τρομάξουμε.

Έλα όμως που βγήκαν στο μπαλκόνι με την κάμερα και μας έπιασαν στα πράσα...!!! anoixtemasrw6.th.jpg

 

Αποτυχημένη η πρώτη προσπάθεια αλλα πολύ το γέλιο "]Ο[/b] χαμός.

Φωνές, γέλια, ο ένας να πέφτει απο τη μία, ο άλλος να φεύγει απο την άλλη, σκηνές απείρου κάλους :lol: :lol: :lol:

Κλαίγαμε απο τα γέλια........!!! :lol: :lol: :lol:

Τον καημένο τον Chris λυπάμαι που ήθελε να κοιμηθεί αλλα εμείς..... τον χαβά μας... :oops: :( :wink:

 

Τελικά φύγαμε και αφού σιγουρεύτηκαν όλοι οτι βγήκαμε έξω απο την εξώπορτα, την κλείδωσαν. Είχε πάει περίπου πέντε η ώρα το ξημέρωμα, αλλα αν και ήμουνα μόνο με έξι ώρες ύπνο απο το προηγούμενο βράδυ δε νύσταζα καθόλου.............

 

ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΦΤΑΣΕ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ. ΘΕΛΩ ΚΙ"" ΑΛΛΟ!!!!!!!!

 

Ειλικρινά λυπήθηκα που δεν κράτησε η συνάντηση τουλάχιστον ακόμα μια μέρα. Χάρηκα πάρα πολύ που γνώρισα τα παιδιά απο κοντά και ένιωσα κατευθείαν σαν να τους γνώριζα απο παλιά!

Την επόμενη φορά θα ονομαστεί 48ωρη πανελλήνια συνάντηση.

 

Αυτά τα ολίγα και θα postάρω φωτό και video λίαν συντόμως!!! :wink:

 

 

 

 

Υ.Γ Σε περίπτωση που το ξέχασα................ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ!!!

Link to comment
Share on other sites

Γιαννη εκανες ενα μικρο λαθακι..Την δευτερη φορα δεν βγηκαμε απο το σπιτακι τους αλλα κρυφτηκαμε κατευθειαν στην τουαλετα...Και το πιο πολυ γελιο ηταν οτι μεσα απο την τουαλετα φαινοταν η σκαλα...Στην σκαλα ειχε μια τρυπα οπου φαινοταν το ποδι καποιου που καθοταν στην σκαλα.....Και τον ελεγα τον Γιαννη αρπαξε του το ποδι να γινει χαμος...Θα νομιζε οτι το σπιτι ειναι στοιχειωμενο και οτι τον κυνηγανε τα φαντασματα.....Δεν ειναι και λιγο να πεταγετε απο το πουθενα ενα χερι και να σου αρπαζει το ποδι :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...