Jump to content

Πανελλήνια Συνάντηση και καυτό Σαββατοκύριακοοοοο!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Όπως έχω ξαναγράψει:

Το Track Day απο το Ενιαίο Σώμα Λεσχών Αυτοκινήτου Βορείου Ελλάδος <> θα πραγματοποιηθεί στις 18-19/11.

Μέρος μπορούν να λάβουν μόνο τα μέλη αλλα θα δούμε τι μπορεί να γίνει...ποτέ δεν ξέρεις. :wink:

 

Στην Πανελλήνια υπάρχει το ενδεχόμενο να γίνει φωτογράφηση και παρουσίαση του club απο περιοδικό του χώρου της βελτίωσης. :wink:

 

Η εκδήλωση στις Σέρρες θα καλυφθεί απο τηλεοπτικά μέσα και τον περιοδικό Τύπο.

 

Πρέπει να είμαστε όσο περισσότεροι γίνεται για να κάνουμε εντύπωση! :wink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Πήγα την Κυριακή που μας πέρασε στον Πλαταμώνα για αναζήτηση χώρου συγκέντρωσης της Πανελλήνιας.

Σας παραθέτω τις παρακάτω φωτο απο τον χώρο που είναι αρκετά μεγάλος και με λίγη κίνηση:

 

dsc00209lg0.th.jpgdsc00208fs0.th.jpgdsc00207xp5.th.jpgdsc00210rm3.th.jpg

 

ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ

 

Μετά τα Τέμπη (προς Κατερίνη) θα βρείτε μια ταμπέλα που γράφει ΚΑΑΥ Πλαταμώνα dsc00214vq5.th.jpg dsc00215yf1.th.jpg

και μετά απο λίγο μια ταμπέλα που γράφει προς Νέους Πόρους dsc00217fv9.th.jpgdsc00216ih0.th.jpg

 

Στρίβετε δεξιά και προχωράτε ολο ευθεία μέχρι να δείτε την πεζογέφυρα απο τον σιδηροδρομικό σταθμό Νέων Πόρων dsc00218et9.th.jpg

 

Συνεχίζετε όλο ευθεία και περνάτε απο την γέφυρα που περνάει πάνω απο τις γραμμές του τρένου. Μόλις κατεβείτε απο την γέφυρα, θα δείτε μια ταμπέλα και θα στρίψετε αριστερά για Πλαταμώνα dsc00219sw1.th.jpg

 

Προχωράτε ολο ευθεία μέχρι να φτάσετε στην πεζογέφυρα οπου έχει ένα και μοναδικό STOP

dsc00221px2.th.jpgdsc00220xg1.th.jpg

 

Στρίβετε δεξιά και μετά απο 300 περίπου μέτρα θα δείτε κατι βλαμμένα με colt να κάθονται και να βολοδέρνουν! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Θα υπάρχει κάποιος απο μας πάνω στην Εθνική για να μην γίνει κάποιο μπέρδεμα και ψαχνόμαστε! :wink:

 

Για οποιαδήποτε απορία μπορεί να έχει κάποιος, ευχαρίστως να βοηθήσω! :D

 

 

Σαν εικονογραφημένο το έκανα!!! :oops: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Γιαννη μην ανησυχεις, θα κανονησω εγω με τους Νοτιους να βρεθουμε και θα τους φερω εγω! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Γαμωτο, το οικονομικο καπως θα το στριμοχναμε αλλα την δουλεια δεν.... Δυστιχως θα ληψω...

Link to comment
Share on other sites

Για τους κατοίκους Αθήνας, μαζευόμαστε 09:00 Σάββατο ακριβώς μετά τον Λαινόπουλο και το αργότερο 09:15 αναχωρούμε.........

 

[glow=red:fa38940279]Που πατε ρε χωρις τον Gigi?????[/glow:fa38940279]

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως θα ειμαι (μεγαλος :D ) απων,εκεινες τις μερες θα βρισκομαι με τη σχολη μου σε υποχρεωτικη εκδρομη στους προποδες του Ολυμπου..

Καλα να περασετε..(γμ τη τυχη μου.)

Χρηστο,φαε και για μενα στη ταβερνα!

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλά να περάσετε , τιμήστε δεόντως μπουγάτσες και μιλφέιγ στον Πλαταμώνα (οι βόρειοι θα ξέρουν πιστεύω... :wink: ) ..Και πολλή πολλή προσοχή στο δρόμο...

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως θα ειμαι (μεγαλος :D ) απων,εκεινες τις μερες θα βρισκομαι με τη σχολη μου σε υποχρεωτικη εκδρομη στους προποδες του Ολυμπου..

Καλα να περασετε..(γμ τη τυχη μου.)

Χρηστο,φαε και για μενα στη ταβερνα!

 

Μα ακριβώς εκεί θα είμαστε! Στους πρόποδες του Ολύμπου!

Θα πεταχτε""ι να σε πάρει κάποιος σίγουρα!

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου εχω εργασια με τη σχολη μου,δεν θα μπορω να λειψω..

Προποδες λεω τα 1500 περιπου μετρα..

Μακαρι να γινει,θα παρω τηλεφωνο να ερθετε να με κατεβασετε!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ξανα..

ποσοι θα ερθετε στις σερρες??

κ με ποιον τροπο γινεται να σας βρω??

απλως θα ειμαι μπλεγμενος κ με αλλα club(RX-8,106,honda,bmw,ibiza) με φιλους μου απο σερρες και δεν θα ελεγε αμα δεν βρεθω με ατομα απο το club που ειμαι μελος :p

Link to comment
Share on other sites

Λόγω οικονομικών γιατί έχουμε να βάλουμε και τις μπάρες καλό σας ταξίδι φιλιά στα παιδιά από Β. Ελλάδα και πάρτε και κανά τάπερ μαζί σας κάτι θα περισέψει ε?

Link to comment
Share on other sites

kalispera...

loipon egw dev eimai stin panellinia sunantisi..

alla kanw ayto to post gia na pw gia tin apopsi gia to trackday pou briskomoun simera..

ola itan uperoxa..

ypirxan 60 summetoxes(ayrio exw akousei gia polu parapanw)kai guriza tin pista apo tis 9 to prwi mexri tis 6 para..

telika egw me enan filo m bgikame 8i genikis..

mia para polu kali thesi,an upologisoume oti ta 2 prwta itan caterham ta 3 epomena agwnistika rallye...

ayrio tha sunantithw k me kapoia meli apo edw..

elpizw na mpei kapoios..

ton diabebaiw oti tha to eyxaristithei para polu,alla na exei k ena kalo lastixaki mazi tou giati emeis me liwmena lastixa tou 2001 dev mporesame na dwsoume to 100%..

elpizw ekei ston panteleimwna na min fate toso polu pou na min mporeite na erthete k stis serres :lol:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν μόλις γύρισα από πανελλήνια. Περιμέναμε και άλλο κόσμο αλλά δεν πειράζει, την επόμενη φορά. Έπεσε τρελό φαγητό.. Στην αρχή είμασταν χωρισμένοι με τους γνωστούς, αλλά μετά έγινε μίξη. Τσίμπησα και μπλουζάκι ColtClub. Παραθέτω την μονάδική φωτογραφία που έβγαλα(κινητό) γιατί οι υπόλοιποι θα postάρουν από ψηφιακές μηχανές.

dsc00225ye2.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον ας γραψω και γω λιγο πραγματακια για την πανελληνια...

Καταρχην θελω να πω εκ μερους των βορειων ενα μεγαλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στα παιδια απο την Αθηνα για τα τοσα χιλιομετρα που κανανε για να βρεθουμε...Οπως ειπα και στα παιδια η επομενη πανελληνια και μεσα στην Αθηνα να ειναι εγω θα κατεβω..

Και τωρα λιγα πραγματακια για το πως περασαμε...

Βασικα...Τι να πω....Δεν υπαρχουν λογια.....Οτι και να πω λιγο θα ειναι....

Γελιο?Αφθονο..Φαγητο?Αφθονο.Ποτο?Αρκετο αλλα με μετρο.

Εγω ενα εχω να πω...Ειμαι μολις 19 χρονων..Ημουν ο μικροτερος στην πανελληνια...Ολοι με περνουσαν απο 3 χρονια και πανω...Κι ομως τα παιδια αισθανομουνα λες και τα ηξερα χρονια..Δεν τους ντρεπονουνα κι ας του εβλεπα για πρωτη φορα..Δεν φοβομουν να κανω καποια κινηση μηπως και με κακολογησουν κτλ..

Απο ποιον να ξεκινησω και σε ποιον να καταληξω....

FaBl3d????Το ατομο ειναι κορυφη...Toutouni???Τρελο γελιο...Chris????Μ""αυτα που του καναμε επρεπε ακομα να μας κυνηγαει.... :lol: :lol: :lol: :lol: Digilef???Τρομαξε λιγο με την πλακα που καναμε..(Επισης επρεπε να κυνηγαει εμενα και τον Γιαννη) :lol: DurinVIII???Αν και μεχρι τελευταια στιγμη επεμενε πως θα με κανει ban εγω επειδη ειμαι καλος ανθρωπος δεν του κραταω κακια :lol:

Τους υπολοιπους δυστυχως τους ειδα για πολυ λιγο οποτε δεν προλαβα να τους γνωρισω...Ελπιζω την επομενη φορα...

Πραγματικα περασα τοσο ωραια που οταν γυρνουσαμε για Θεσσαλονικη στεναχωριομουνα....(Ειμαι και ευαισθητος παιδακι) :lol:

Το βραδυ που πιναμε ποτο εξω απο τα δωματια και μιλουσαμε με τα παιδια πραγματικα ενιωσα λες και τους ξερω χρονια...Μοιραστηκαμε τις γνωσεις μας πανω στο αυτοκινητο,ανταλλαξαμε αποψεις για τα coltakia μας,τα ατομα που ειχαν τα καινουργια colt επωφεληθηκαν απο τις γνωσεις των παλιοτερων,ανταλλαξαμε προσωπικες εμπειριες αυτοκινητιστικες και μη ακομα και απο την προσωπικη μας ζωη...

Πραγματικα ηταν μια απο τις καλυτερες εμπειριες της ζωης μου...

Και τελος θα ηθελα να πω ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ στα παιδια που ειχαν την ιδεα και δημιουργησαν το καλυτερο αυτοκινητιστικο club της Ελλαδος...

 

Θα εγραφα κι αλλα απειλει ο DurinVIII οτι θα με κανει ban... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

ΥΓ. Εγω και ο Γιαννης καναμε μια πλακα στα παιδια και πραγματικα ριξαμε πολυ γελιο....Για λεπτομερειες ρωτηστε τα παιδια απο Αθηνα :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αν και το post μου για την πανελλήνια χάθηκε (δεν πειράζει) θα προσπαθήσω να τα ξαναπώ..

Ελπίζω και τα παιδιά από την Αθήνα και Λάρισσα να χάρηκαν για την γνωριμία μας όσο και εμείς αν και ήταν πολύ λίγο και δεν προλάβαμε να πούμε όσα θέλαμε! Ανανεώνουμε πιστεύω το ραντεβού για την επόμενη φορά που σίγουρα θάναι ακόμα καλύτερα και κοντύτερα στον πολύ λαό! Και ελπίζω να μην μας παρεξήγησαν που φύγαμε άρων-άρων την Κυριακή για να προλάβουμε τα παιδιά στις Σέρρες..Βέβαια το κακό είναι ότι ούτε τΙς Σέρρες προλάβαμε και χάσαμε και τον καφέ στον Πλαταμώνα..

Να πώ και εγώ με την σειρά μου ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλα τα παιδιά που κατέβηκαν και ανέβηκαν στον Πλαταμώνα παρά τις δυσκολίες που υπήρχαν (κάποιοι αυθημερόν έφυγαν πίσω Αθήνα και Θεσ/νίκη!)

Όσο για την προσεύλευση πολύ λογική λόγω πολύ μεγάλης απόστασης από Αθήνα(4 ώρες δρόμος, αν και ο Chris πρέπει να το έκανε σε κανά δύωρο γιατί φήμες τον ήθελαν να έρχεται τελικιασμένος :lol: ).

 

Υ.Γ.1 Να μας συγχωρήσουν ο Duke για την ταλαιπωρία που τον υποβάλλαμε (με την θέληση του βέβαια) στο ρημάδι το πλακόστρωτο, και ο Snake με τον Αντώνη και τον Dok1k1n, που τους στήσαμε στις Σέρρες..Κερνάω καφεδάκι όποτε θέλετε μήπως και εξιλεωθώ!

 

Υ.Γ.2 Digilef το αμάξι σου φυσάει και κρατάει! Έμεινα πραγματικά έκπληκτος από το πόσο βελτιώθηκε το Coltάκι σου τόσο που σε όλη την διαδρομή είχα ένα ηλίθιο χαμόγελο! Συν του ότι η κοπελιά μου με "έπρηξε" να αλλάξουμε τα χρωματάκια της κονσόλας όπως εσύ! :D Thanks!

 

Τώρα και να χαθεί το post το""κανα ήδη copy και θα το κάνω paste! Για καλό και για κακό..για να μάθει ο κακός ο Server!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...