Jump to content

colt power


Recommended Posts

Καλησπερα παιδια,χαρηκα πολυ που επιτελους υπαρχει ενα club για το colt.

Εγω εχω ενα colt μοντ.02 1.3.Συντομα θα βαλω φωτο. :lol:

 

Καλησπέρα!!! Είναι πολύ ευχάριστο που αρχίζουν σιγά σιγά και εμφανίζονται και Colt-άκια προηγούμενης γενεάς!!! Ήδη κάνα δυο τριγυρίζουν στο Club!!!! Έχασες την συνάντηση σήμερα! Θα σε περιμένουμε στην επόμενη!

Link to comment
Share on other sites

Ε όχι δεν το πιστεύω :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

 

Απίστευτο βρε φίλε! Ναι το είδαμε παρκαρισμένο δίπλα μας και λέμε ας του αφήσουμε το αυτοκολλητάκι! :p :p :p

 

Α ρε πολύ χάρηκα!

 

Άντε την επόμενη φορά να σε δούμε καλύτερα :lol:

 

welcome to the club :wink:

Link to comment
Share on other sites

Και ομως ημουν εκει,αλλα δεν ηξερα για τις συναντησεις :roll:

το καταλαβα οταν εφυγα και βρηκα τα αυτοκολλητα :D και σας ευχαριστω πολυ.

 

Καλά α-π-ί-σ-τ-ε-υ-τ-ο!!!!!!!! Είδαμε το Colt-άκι εκεί και λέμε να του αφήσουμε ένα αυτοκόλλητο για να μάθει για το club!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες Φίλε! Όμορφο το έχεις το Colt-ακι σου! Καλώς σε βρήκαμε!

 

-Φοβερό δέν είναι παίδες?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια,χαρηκα πολυ που επιτελους υπαρχει ενα club για το colt.

Εγω εχω ενα colt μοντ.02 1.3.Συντομα θα βαλω φωτο. :lol:

 

Συμφωνώ απολύτως! Thanks που με ειδοποιησες!

 

Καλησπέρα σε όλους! Εγώ έχω Colt 1.3 του '"99 αλλά σκοπεύω σύντομα να πάρω το CZT! :D

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες και εσύ φίλε! ;)

 

Να τα δούμε και απο κοντά τα προηγούμενα Colt... Αλήθεια... το έχω ξαναπεί... Τί ερωτεύσιμο αυτοκίνητο ... ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες και εσύ φίλε! ;)

 

Να τα δούμε και απο κοντά τα προηγούμενα Colt... Αλήθεια... το έχω ξαναπεί... Τί ερωτεύσιμο αυτοκίνητο ... ;)

 

Βασικά...φίλη... :wink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Και ελπίζουμε σιγά σιγά να αυξηθεί ο γυναικείος πληθυσμός, δεν είναι μόνο αντρικό club :wink:

Link to comment
Share on other sites

Και ελπίζουμε σιγά σιγά να αυξηθεί ο γυναικείος πληθυσμός, δεν είναι μόνο αντρικό club :wink:

 

Βέβαια, το club δεν είναι μόνο αντρικό. Για να μην τρομάξει και η κοπέλα, στις συναντήσεις μας εκτός από το φιλικότατο και παρείστικο κλίμα που επικρατεί, αρκετά παιδιά φέρνουν και τις κοπελιές τους.....

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ Controla,βγαλε αυτο το εικονιδιο με τα προβατακια κατω απο το ονομα σου,και θα ερθουν και αλλες κοπελες στο club.. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μου πει κάποιος moderator αν ενοχλεί το να γράψω στην υπογραφή μου κάποιο site?

 

 

DurinVIII δεν τρομάζω τόσο εύκολα... είμαι editor σε κάποιο ανδροκρατούμενο φιλόγκαζο site κι έχω συνηθήσει! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα!!!!δεν παιζεστε τελοςπαντων... :lol:

ειναι τρελοι αυτοι οι moderators!!! :D 8) :p

 

Χαααααααααααααααχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!! Δωμάτιο-WC:00:00:03'"'" Χαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...