Jump to content

Γιορτάζουμε τον Πρώτο χρόνο Colt//Club.gr !!!!


Recommended Posts

Δυστυχως δεν θα μπορεσω να ειμαι και εγω διοτι μαλλον δεν θα μου δωσουν αδεια απο την δουλεια.Εαν κατι αλλαξει θα τα πουμε εκει!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Μα είναι λογικό!

Έχουμε μιλήσει με τους εργοδότες σου, και ζητήσαμε ΕΣΕΝΑ προσωπικά, για να μεταφέρεις τα Support Girls στα Μέγαρα!!!

Κρίμα... Γιατί ένα απο αυτά... http://www.crustydemons.co.uk/UK/tattoo_pa...=4&msg=Piravlos

 

Δέν θέλεις ε? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Μα είναι λογικό!

Έχουμε μιλήσει με τους εργοδότες σου, και ζητήσαμε ΕΣΕΝΑ προσωπικά, για να μεταφέρεις τα Support Girls στα Μέγαρα!!!

Κρίμα... Γιατί ένα απο αυτά... http://www.crustydemons.co.uk/UK/tattoo_pa...=4&msg=Piravlos

 

Δέν θέλεις ε? :roll:

 

Εισαι ΑΠΙΘΑΝΟΣ !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γιατι αλλαξατε την ταβερνα βρε παιδια??

Μια χαρα ηταν στην Παχη!

Εγω μαλλον δεν θα ακολουθησω εως εκει,δεν κατεχω το μερος στη Μαντρα και θα πρεπει να γυρισω σχετικα νωρις.. :(

Τεσπα,αφου κανονιστηκε..

Ελπιζω τουλαχιστον τα δωρακια να δωθουν στην πιστα! :D

 

εεεεεεεεεεε δεν γίνεται να μην έρθεις ΚΑΙ στο φαϊ...

 

η μάνδρα δεν είναι μακριά από τα μέγαρα (όχι δίπλα

σαν την πάχη αλλά όχι πάνω απο 15΄-20΄) αλλά εκεί

θα μας περιμένει τραπέζι και θα έχουμε μεγαλύτερη

ελευθερία κινήσεων και λιγότερο άγχος για το πως θα

βολευτούμε :wink:

 

άλλωστε δεν μας έχει δεις να τρώμε... χειρότερα από το πως οδηγάμε...

Link to comment
Share on other sites

Γιώργο μην κάνεις το λάθος και δεν έρθεις για φαγητό δεν έχεις δει τίποτα !!! έχει δίκιο ο toutouni άμα έρθεις σε βλέπω μετά και στις συναντήσεις στην Αθήνα :!:

 

 

Συν/κολτάκιδες από θεσ/κη κάντε 1 15μελή επιτροπή από 5 άτομα μπείτε σε 1 colt και ελάτε στα Μέγαρα είναι κοντά, θα είναι ωραία θα έχουμε και παϊδάκια :!: :!:

Link to comment
Share on other sites

Συν/κολτάκιδες από θεσ/κη κάντε 1 15μελή επιτροπή από 5 άτομα μπείτε σε 1 colt και ελάτε στα Μέγαρα είναι κοντά, θα είναι ωραία θα έχουμε και παϊδάκια :!: :!:

 

Πολλή καλή ιδέα για νάναι αληθηνή! Ξέρεις δεν είναι η απόσταση που μας κρατάει μακριά..η δουλειά είναι που τρώει τον αφέντη!

ʼντε να ψηνόμαστε για παννελλήνια!!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, μαλλον και εγω δεν θα ακολουθησω στο φαι μετα... (κανω διαιτα :shock: :lol: :lol: :lol: )

 

Στο Σαρακακη τελικα ποσοι θα ειμαστε???

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα καταρχην.Μετα απο πολλα κλαματα και οδυρμους δεν μπορεσα να παρω την πολυλοθητη αδεια για την Κυριακη.Λυπαμαι πολυ που δεν θα μπορεσω να ερθω.Το κακο ειναι οτι θα ηθελα να ημουν για μερικους γυρους συνοδηγος του Gigi ωστε να μαθω αρκετα πραγματα απο την εμπειρια του και υστερα συνοδηγος του Toutouni στο φαγητο οπου εκει σαν "ειδικος" θα με μυησει στα κολπα πως να τσακιζεις σε χρονο ρεκορ μια τεραστια μπριζολα!!! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα καταρχην.Μετα απο πολλα κλαματα και οδυρμους δεν μπορεσα να παρω την πολυλοθητη αδεια για την Κυριακη.Λυπαμαι πολυ που δεν θα μπορεσω να ερθω.Το κακο ειναι οτι θα ηθελα να ημουν για μερικους γυρους συνοδηγος του Gigi ωστε να μαθω αρκετα πραγματα απο την εμπειρια του και υστερα συνοδηγος του Toutouni στο φαγητο οπου εκει σαν "ειδικος" θα με μυησει στα κολπα πως να τσακιζεις σε χρονο ρεκορ μια τεραστια μπριζολα!!! :lol: :lol: :lol:

 

Πες μου το ονομα του προισταμενου σου ΤΩΡΑ... :evil:

 

 

Υ.Γ.Να του στειλω λουλουδια

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα καταρχην.Μετα απο πολλα κλαματα και οδυρμους δεν μπορεσα να παρω την πολυλοθητη αδεια για την Κυριακη.Λυπαμαι πολυ που δεν θα μπορεσω να ερθω.Το κακο ειναι οτι θα ηθελα να ημουν για μερικους γυρους συνοδηγος του Gigi ωστε να μαθω αρκετα πραγματα απο την εμπειρια του και υστερα συνοδηγος του Toutouni στο φαγητο οπου εκει σαν "ειδικος" θα με μυησει στα κολπα πως να τσακιζεις σε χρονο ρεκορ μια τεραστια μπριζολα!!! :lol: :lol: :lol:

 

Αφού δεν μπορείς να πάρεις την άδεια , πάρε το Λεωφορείο και έλα!

Όταν βγεις από το αμαξοστάσιο γράψε σε μια ταμπέλα "Αυτοκινητοδρόμιο Μεγάρων Ε.Π.Ε" για να μην έρχεσαι και μόνος σου.

Μην ξεχάσεις να γράψεις ότι είναι δωρεάν και μοιρασθούν πολλά δώρα !

Link to comment
Share on other sites

Η γνώμη μου είναι οτι πολλοι θα χάσουνε τον ύπνο τους μετά από την ΚυριακήΔεν θα συγχωρήσω λάθη μέσα στην πίστα 8) 8) 8)

Link to comment
Share on other sites

ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΗ!!! Μην ξεχάσετε να ρυθμίσετε τα ρολόγια σας μια ώρα πίσω :roll: .

Link to comment
Share on other sites

δεν βάζουμαι μια ψηφοφορία να δούμε περίπου πόσοι θα είμαστε την Κυριακή τελικά ? όχι τίποτα άλλο αλλά να κλείσουμε τραπέζια μην τύχει και δεν έχουν τόσα φαγητά να μας ταίσουν :!:

Link to comment
Share on other sites

δώσε το κινητό σουν να μαζευτούμαι 2-3 αμάξια να μαρσάρουμε και να σε ξυπνήσουμε μελωδικά αν είχαν και σκάστρα καλή τα czt θα κοιμόσουν με το κράνος και θα περίμενες να σε πάρουμε τηλ :p :p

Link to comment
Share on other sites

E...Ενταξει τοτε εαν ειναι ετσι τοτε θα ερθω σιγουρα! :D

Να ρωτησω κατι

Επειδη εγω θα ερθω απο Καπανδριτι

και δεν ξερω απο Κορινθο καλα

Να μπω ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ η απο Εθνικη να στριψω εκει στα ΚΤΕΛ για Κορινθο? :roll: :roll: :!:

Link to comment
Share on other sites

δεν βάζουμαι μια ψηφοφορία να δούμε περίπου πόσοι θα είμαστε την Κυριακή τελικά ? όχι τίποτα άλλο αλλά να κλείσουμε τραπέζια μην τύχει και δεν έχουν τόσα φαγητά να μας ταίσουν :!:

 

δεν θέλω να ανησυχείτε για τίποτα

και ΚΥΡΙΩΣ για το φαϊ...

Link to comment
Share on other sites

Eαν καταφερω και ξυπνησω :roll: την Κυριακη θα ερθω και εγω! :D
΄

 

με αφορμή αυτό το ποστ να πω κάτι...

 

μπορεί με πολλούς απο εσάς να μην έχουμε συναντηθεί ποτέ

αλλά να μιλάμε σχεδόν κάθε μέρα και ίσως κάποιοι από εσάς

να σκέφτεστε να έρθετε γιατί μπορεί να ντρέπεστε, να σκέφτεστε

τι κουμάσια θα συναντήσετε και άλλα πολλά αλλά...

όλα τα μέλη του coltclub.gr είναι και γαμώ τα παιδιά για ένα και

μόνο λόγο:

είτε οδηγούν colt είτε οτιδήποτε άλλο ξέρνουν να περνάνε καλά

και την κυριακή όποιος δεν έρθει για "χαζούς" λόγους πολύ απλά

ΔΕΝ θα περάσει καλά :lol:

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να έρθω και γω αλλά φαντάζομαι θα έχω ένα μικρό πρόβλημα. Δεν έχω κάνει καλά καλά 100χλμ (σήμερα το πήρα)....θα σας χάσω!!!! :lol:

Μέχρι 90 χ.α.ω. πηγαίνω και με προσπερνάνε κάτι παπιά στο δρόμο... :p

ʼσε που πρέπει να ξεκινήσω απο το σπίτι 1 ώρα πριν...

 

Μπορεί κάποιος να μου στείλει με pm το κινητό του Γιάννη (Gianman)? Όποτε μου το έχει δώσει, ξεχνάω να το περάσω στο κινητό...την Δευτέρα που θα τον δω θα είναι αργά για την συνάντηση και απ""οτι ξέρω δεν μπαίνει νετ το σαββατοκύριακο....(αυτά :roll: )

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...