Jump to content

3η Συνάντηση coltlub


Recommended Posts

Βοηθάτε λίγο με το που ακριβώς είναι το parking του Olimpico ?!?!'":lol:'"

Link to comment
Share on other sites

ΣΕΦ = Στάδιο Ειρήνης και Φιλίας

Με τις Ολυμπιακές αλλαγές που έχουν γίνει, στο ΣΕΦ μπαίνεις από παραλιακή προς Πειραιά, ακόμα?

Link to comment
Share on other sites

ΣΕΦ = Στάδιο Ειρήνης και Φιλίας

Με τις Ολυμπιακές αλλαγές που έχουν γίνει, στο ΣΕΦ μπαίνεις από παραλιακή προς Πειραιά, ακόμα?

 

Axolotl, πηγαίνεις κανονικά από παραλιακή προς Πειραιά. Μετά το ύψος του ιππόδρομου, ο δρόμος διχαλιάζει, αριστερά πάει προς Πειραιά και δεξιά προς Λαμία. Εσύ πιάνεις δ-ε-ξ-ι-ά προς Λαμία και α-μ-έ-σ-ω-ς (στα 30 μέτρα) αριστερά που έχει μία έξοδο προς ΣΕΦ. Ο δρόμος θα σε βγάλει σε μία πλατεία και από εκεί και πέρα είσαι πολύ κοντά, έχει συνεχώς πινακίδες για Olympico.

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να έρθω με το 5θυρο 1.3 αλλά λετε να φάω δούλεμα;

 

Βρε τι λες τώρα! To club αφορά όλα τα μοντέλα Colt οποιασδήποτε γενεάς. Προσωπικά θα ήθελα πάρα πολύ να έρθει και ένα πεντάθυρο στην παρέα!

Link to comment
Share on other sites

Τρελός είσαι??? Όλα colt είναι ευπρόσδεκτα! Φυσικά και να έρθεις και όποιο απο τα σαλιγκάρια κάνει τσαλιμάκια... "ασημένιο" φίδι που τους έφαγε :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και να έρθεις!!Κανένα δούλεμα και θα έχεις την τιμή να είσαι το πρώτο 5θυρο :wink:

 

Κι εγώ που ήλπιζα ότι θα κάνω το ποδαρικό ως 5θυρο. :roll: Δυστυχώς δεν θα μπορέσω να έρθω :( :( :( αλλά κοντά στα Χριστούγεννα εάν γίνει συνάντηση θα έρθω οπωσδήποτε. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Θα ερθω και εγω αλλα απο Αττικη Οδο για να επωφεληθω την εκπτωση 12% του UND3R :D

 

πέτυχα ακόμα καλύτερη προσφορά για τους φίλους του und3r:

12% εκπτωση κι ένα redbull δώρο...

απλά πες στα εκδοτήρια: und3r και κλείστους το μάτι.... :idea:

Link to comment
Share on other sites

I'"ll Be there too!

 

BTW... Τυπικός οικονομικός υπολογισμός...

Θα βγώ. Θέλω...

 

15ε για το ποτό μου

10ε για μετα φαγητό

10ε για βενζήνη και

20ε για να σηκώνεται η μπάρα ;Ρ

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...