Jump to content

Ηρθα και εγω ...


Recommended Posts

Πολυ σωστο σε βρισκω Coltlover ! βιταμινη C ! ακομη γελαω... :!: :lol:

Μου αρεσει το γεγονος οτι εχουμε χιουμορ στο κλαμπ...ισως γιατι εχουμε τα ιδια γουστα (?!) :wink: :lol:

Δεν παρεξηγουμε ρε συ αλλα αμα σε δω πουθενα θα σου σπασω τα παϊδια !

:x :twisted: :!:

Δεν χρειαζεται να με ρωτατε ρε ! Εγω σηκωνω πολυ πλακα σαν ατομο...οπως και ενας φιλος μου (οικοδομος ειπαμε ειναι !).

Εγω ειμαι απο φιληρα (γνωστη πλεον ως νεοχωρι...το ξερς? Οι φιλοι σου απο που ειναι ?!)

Link to comment
Share on other sites

Ως αναφορα εσενα HeWhoJumps...

Πρωτο : Δε θα με ριξεις με γλυκολογα :!: :wink:

και Δευτερο: Φερε κατσαβιδι στην συναντηση γιατι θα σε κανω βιδες ! :p :lol:

Link to comment
Share on other sites

Θελω Ε ΠΙ ΣΗ ΜΑ να καταγκειλω τον χρηστη HeWhoJumps για παραποιηση των λεγομενων μου ! Οπως επισης να πω οτι ειμαι πολυ καλυτερος οδηγος απο αυτον ! Τελος θελω να πω οτι λυπαμαι που εγινε διαμορφωση αποτελεσματος και οτι με εφαγε η παραγκα....Βασσαρα μη σε δω πουθενα θα σου σπασω τα γονατα ! Αυτα...επισης τελειωσε και το johnnie walker ! :lol: :lol: :!:

Link to comment
Share on other sites

Μη τρωγεστε...ο μονος τροπος για να διαπιστωσουμε ποιος ειναι απο τους δυο ο καλυτερος οδηγος ειναι...τα καρτ & ο νικητης θα κερδισει ενα czt...σε μινιατουρα c032.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν τρωγομαστε φιλε μου...ευγενης αμιλλα ειναι ! (λεμε τωρα... :twisted: )

Δεν εχω τρεξει ποτε σε καρτ αλλα ειμαι σιγουρος οτι θα νικησω...! :x :twisted: :lol:

Οχι απλα γιατι θα ειμαι καλυτερος αλλα και γιατι ψαχνω για μινιατουρα κολτ...! :wink:

Link to comment
Share on other sites

hahahahahahaha :!: :lol:

Εγω φταιω που ειμαι ευγενικο ατομο και δεν σας ριχνω ολους απο ενα γκαζακι ! :twisted:

Ως αναφορα εσενα αγαπητε g47 θα σου κανω μια ασφαλεια που θα πληρωσεις τα τριπλα απο οτι κανονικα ...! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Καλα, τελικα τα σπας! :lol:

Λοιπον, για να μην σε στεναχωρησω, την δευτερα θα ερθω με κλουβα datsun και θα τα στησουμε.... :lol: για να με κερδισεις!

ΟΜΩΣ, παρε ενα τριλετ εσυ απο τωρα, γυαλησε την κατσαρολα σου να λαμπει (ολοι τα πλενουμε πριν παμε συναντηση), φορα και την αγωνιστικη ποδια του μαγειρα με τον ειδικο σκουφο ala chef, και θα κερδισεις σιγουρα την μινιατουρα που απο μικρο παιδι παντα ηθελες και ποθουσες.

:lol: :lol: :lol:

 

Αυτο παιδι το συμπαθησα πριν το δω! :p

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ φιλος ! Αυτη η μινιατουρα ειναι ονειρο ζωης... :lol:

Αλλα με οτι και να ερθεις να ξερεις δεν θα σου χαριστω... :twisted:

Και μια που ερχεσαι με διαθεση να χασεις φορα κατι κοκκινο μου αρεσει :!: :wink:

Και εγω σε συμπαθησα αλλα παρ""αυτα... :evil:

Link to comment
Share on other sites

Α ρε HeWhoJumps μου φτιαχνεις την διαθεση ρε...Πολυ γελιο ΜΠΡΑΒΟ παιχταρα μου! c011.gif Την Δευτερα θα γινει της διασπασης του ατομου!

Link to comment
Share on other sites

Μεσα ειμαι σε ολα εγω παντως ! Οτι γουσταρει η παρεα ! :wink:

Αν και καρτ γουσταρω και εγω...να δωσω και ενα μαθημα στον μικρο... :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Γ@μω τον σκατοκαιρο μου μεσα :!: :evil: Μαλλον για μποουλινγκ μας βλεπω... :?: :!: εκτος αν κανουμε κουρσα με τα καρτ στη βροχη και στις στροφες να σπρινιαρουμε απο ικανοποιηση...! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...