Jump to content

Ηρθα και εγω ...


Recommended Posts

Colt czt 1,5T σε μολυβι χρωμα (το πρωτο σε μολυβι χρωμα που κυκλοφορησε θεσσαλονικη, ο πωλητης του σαρακακη ΜΕ το ειπε!) .

Ετσι αντι προλογου να πω το nickname απο που βγαινει...ειναι το επιθετο απο τη μερια της μητερας μου και σημαινει στα τουρκικα (εισαι τρελος - ντελι..απο το ντελιριο - ισης ...δηλαδη εσυ!)

Περαν αυτου οντως στη θεσσαλονικη ειμαστε πολλα κολτακια αλλα λιγα ατομα στο κλαμπ...αυτο ομως θα αλλαξει !

και λιγα λογακια για εμενα (?!) ...ειμαι κ****-γκαζος και αρρωστος ! ειπα αρκετα? !

Σιγουρα καποιοι απο θεσσαλονικη με εχουν δει *(στα φαναρια) γιατι αν με ειδαν στο δρομο σημαινει οτι δεν παω αρκετα γρηγορα :) :p lol !

Περιμενω να γνωριστουμε και απο κοντα ...οπως και μυνηματα σας !

C u !

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στην παρέα μας...

Α και να σου πούμε ένα μεγάλο μπράβο, που φαίνεται ότι κάθησες και διάβασες τους κανόνες λειτουργίας του forum πριν ποστάρεις :D :D , κάτι που φαίνεται ότι δεν είναι τόσο εύλογο όπως δείχνει !!!

 

Καλό διάβασμα !!!

Link to comment
Share on other sites

...για την θερμη υποδοχη (λεμε τωρα...θα μπορουσατε να πειτε και ενα γιουπι ! :p ) !

γιατι οχι ?! με το καλο μολις οργανωθουμε λιγο, θα ηταν ολα τα λεφτα να κανουμε μια πανελλαδικη συναντηση!

...τι ειπαμε οτι διαβασα? lol :)

εγω εχω μερικες ιδεες να προτεινω για το κλαμπ αλλα το καθε πραγμα στον καιρο του !

αλλα θα πω μια σκεψη μου μονο...σκεψου 50 κολτακια να πηγαινουν 2ημερο ταξιδακι ! :) all the euros !

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες!

 

Όποτε θελήσεις, η ενότητα με τις προτάσεις μπορεί να γίνει το νέο σου στέκι! ;)

Link to comment
Share on other sites

Παναγιώτη, να σου ευχηθώ το καλωσόρισες και μέσα απο το foroum.

 

Καλώς ήρθες στην παρέα μας...

Α και να σου πούμε ένα μεγάλο μπράβο, που φαίνεται ότι κάθησες και διάβασες τους κανόνες λειτουργίας του forum πριν ποστάρεις :D :D , κάτι που φαίνεται ότι δεν είναι τόσο εύλογο όπως δείχνει !!!

 

Καλό διάβασμα !!!

Είπα και στον Παναγιώτη και στον Αποστόλη, πρίν γράψουν οτιδήποτε στο foroum, να διαβάσουν τους κανόνες λειτουργίας, αλλα μάλλον δεν χρειαζόταν για τον Παναγιώτη! :lol:

 

με το καλο μολις οργανωθουμε λιγο, θα ηταν ολα τα λεφτα να κανουμε μια πανελλαδικη συναντηση!

 

Πάνο, μήν ξεχάσεις και το άλλο που σου είπα! Διάβασε όλες τις ενότητες και όλα τα θέματα για να κατατοπιστείς στο τί έχει γίνει και τί πρόκειται να γίνει στο club! :wink:

 

 

Υ.Γ Πολύ μου αρέσει που αντιστρέφονται οι ρόλοι πλέον!

Τώρα μας κυνηγάνε για να ενημερωθούνε!!! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

...ειναι το κλειδι για τη λυση ολων των αποριων και προβληματων *(μακρια απο εμας!) ! :)

ως αναφορα τους κανονες τους διαβασα αν και σε μερικα θεματα γελουσα μονος μου...οπως π.χ. στοχοι του κλαμπ, το ανοιξα και περιμενα στοχους αλλα αλ καϊντα ...ο στοχος μας ειναι να εξολοθρευσουμε τα γκολφ ! :p lol

μου αρεσε το γεγονος επισης οτι ολοι ειναι λακωνες !...καλως ηρθες ! τελος !...!

πειτε και δυο πραγματακια στους καινουριους...πως περνατε στις συναντησεις ...εαν εχετε καποια ευχαριστα ή δυσαρεστα νεα απο το αμαξι σας !

εγω εχω μερικα θεματακια να ανοιξουμε αλλα τα κραταω καβατζα για τον χειμωνα...μπρρρ ! :p :)

ελπιζω οσοι απαντησουν να μην ειναι εξισου λακωνες και πουν απλα...ναι !

:p :) lol

Ας κανουμε μια συζητηση to know us better !

Link to comment
Share on other sites

...ειναι το κλειδι για τη λυση ολων των αποριων και προβληματων *(μακρια απο εμας!) ! :)

ως αναφορα τους κανονες τους διαβασα αν και σε μερικα θεματα γελουσα μονος μου...οπως π.χ. στοχοι του κλαμπ, το ανοιξα και περιμενα στοχους αλλα αλ καϊντα ...ο στοχος μας ειναι να εξολοθρευσουμε τα γκολφ ! :p lol

μου αρεσε το γεγονος επισης οτι ολοι ειναι λακωνες !...καλως ηρθες ! τελος !...!

πειτε και δυο πραγματακια στους καινουριους...πως περνατε στις συναντησεις ...εαν εχετε καποια ευχαριστα ή δυσαρεστα νεα απο το αμαξι σας !

εγω εχω μερικα θεματακια να ανοιξουμε αλλα τα κραταω καβατζα για τον χειμωνα...μπρρρ ! :p :)

ελπιζω οσοι απαντησουν να μην ειναι εξισου λακωνες και πουν απλα...ναι !

:p :) lol

Ας κανουμε μια συζητηση to know us better !

ΝΑΙ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες συνονοματε φιλε μου στο club!

παρε και ενα γιουπι που τοσο γουσταρεις και ποθεις!

s005.gif

 

:lol:

 

Τα περι συναντησης σιγουρα θα τα ξερεις. σε λιγες μερες...

Χαιρομαι που πληθενουμε σιγα σιγα και τα new entry εχουν το profile ομοιο με το αυτοκινητου τους! :wink:

Link to comment
Share on other sites

...απαντω στο νεο θεμα που εβαλα κατα λαθος...στον HeWhoJumps...α) Η συμπεριφορα μου ειναι ατυπη...αλλα μη τα βαλεις μαζι μου ...δε σε περνει ...ματωνω ευκολα και θα σε λερωσω ! :p :)

β) τωρα πλεον πρεπει να αλλαξεις και τοποθεσια γιατι δεν θα εισαι στην πλατη μου...θα βλεπεις την πλατη μου ! :twisted: Bad boy Bad boy what you are going to do...when I WILL FIND YOU ! :arrow: :!:

γ) ως αναφορα τις πλακες ...δεν σηκωνω ! εχω ενα φιλο ομως που σηκωνει...οικοδομος ειναι ! :) :p

δ) Να γιασει το χερι σου για το γιουπι !

 

...για σενα Tomar τωρα...καλως σας βρηκα φιλε μου και θα τα πουμε απο κοντα...αλλα οπως εγραψα και στην αρχη ...οχι κι αλλος βορειος μολυβι...ο πρωτος με μολυβι βορειος ! :p :) (ναι ! ...ειμαι ψωναρα ! :p )

Link to comment
Share on other sites

Παναγιώτη καλωσόρισες στην παρέα του Club!!!

Βέβαια μπορεί να φαίνεται λίγο περίεργο να σε καλωσορίζει κάποιος τόσο "νέος" :oops: :oops: :oops: στο Forum,αλλά δεν πειράζει...όλα καλά!

Επιτέλους θα πραγματοποιηθεί ένα από τα όνειρα μου! Θα "ρίξω" σε μολυβί CZT..........

(Αυτό απευθύνεται στον φίλο σου τον οικοδόμο που σηκώνει τις πλάκες 8) )

Link to comment
Share on other sites

..σε ολη την παρεα του κλαμπ για το χιουμορ της...ακομη γελαω με το αστειο του γιαννη...αλλα και ο βαγκος ωραιος !

δεν ξερω εαν θα πραγματοποιηθει ενα απο τα ονειρα σου ...ισως σε ριξει το czt ...παλι θα μετραει σαν πραγματοποιηση του ονειρου ? ! :p

(ο φιλος μου ο οικοδομος περαν απο πλακες εχει και ...πλατες ! :!: :wink: )

Θελω να ριξω ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολους οσους με υποδεχθηκαν στο φορουμ και στο κλαμπ...εστω και μονολεκτικα (αντε και με δυο λεξεις!) :!:

επισης θελω να πω οτι ειμαι κακο παιδι και spammer και εχω μια δικη μου σελιδιτσα το www.e-cool.gr η οποια ειναι με funny καταστασεις οποιος θελει ας τη δει και ας μου πει αποψεις...για αμαξια δεν εχει κατι (προς το παρον!)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ φιλε, ωραιες φωτο θα βρεις πολλες και στο EURO2004 (εχω και τα μουτρα μου εκει ! :D :!: ¨) , αλλα και στα βιντεακια εχει πολυ υλικο ! ...εαν θελεις ριξε και καμια ψηφο *(δεν παω για δημαρχος...ακομη!)

και οποιος εχει ιδεες να προτεινει περιμενω...!

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες και απο μενα φιλε Delimicic! Καλα λενε "η τρελα δεν παει στα βουνα...", κατι ξεραν! :D

Link to comment
Share on other sites

Που και που παω και κανα βουνο...απο σερρες ειμαι ...εχουμε εκει το μπελλες ! α ρε τι ΜΕ λες ! :p :p

Link to comment
Share on other sites

Κατ αρχην καλως ορισες τρελιαρη Βορειοελλαδιτη!!!

Και μιας και εισαι απο τα Σερρας να σου πω οτι απο εκει

εχω αδελφικους φιλους.

Με σενα βεβαια φιλος δε θελω να γινω γιατι εισαι

παλιοχαρακτηρας :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Υ.γ πλακα κανω....Δε πιστευω να παρεξηγηθηκες???

Link to comment
Share on other sites

Που και που παω και κανα βουνο...απο σερρες ειμαι ...εχουμε εκει το μπελλες ! α ρε τι ΜΕ λες ! :p :p

 

Ετσι ειναι φιλε μου...αλλωστε τη βιταμινη C την λεμε ΣΕ & οχι ΣΟΥ!Καλο ε; :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Κατ αρχην καλως ορισες τρελιαρη Βορειοελλαδιτη!!!

Και μιας και εισαι απο τα Σερρας να σου πω οτι απο εκει

εχω αδελφικους φιλους.

Με σενα βεβαια φιλος δε θελω να γινω γιατι εισαι

παλιοχαρακτηρας :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Υ.γ πλακα κανω....Δε πιστευω να παρεξηγηθηκες???

 

ασε,ασε! κολοπαιδαρας! λιγο που μιλησα μαζι του χθες... μου""ρθε να του χωσω μολυβι στην μυτη! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...