Jump to content

Κοινή συνάντηση με clubcento !


Guest

Recommended Posts

Δε το περιμενα την Παρασκευη να δω τοσο κοσμο να πω την αληθεια στο city plaza.Μπραβο στα παιδια που το οργανωσαν και στο κλιμα χαλαροτητας που υπηρχε/τα πειραγματα πηγαιναν και ερχοντουσαν και οι αποδεκτες συνηθως ο Durin και toutouni(δειτε φωτογραφιες).Mπραβο και στον τελευταιο που μου δωσε και το σωστο νουμερο μπλουζακι/μηπως εχει μαγαζι με ρουχα?!!!

Να πω επισης οτι χαζεψα με το αμαξι του durin που λογω χαμηλωματος ειναι με διαφορα πιο ωραιο απο μαμα.Το λεω γιατι ημουν και εγω δυσπιστος για το πως θα φαινεται αλλα και η αποσταση απο το εδαφος ειναι ενταξει νομιζω/πρεπει να ανεβαινει και σε πεζοδρομια ετσι δεν ειναι durin.

Link to comment
Share on other sites

Να πω επισης οτι χαζεψα με το αμαξι του durin που λογω χαμηλωματος ειναι με διαφορα πιο ωραιο απο μαμα.Το λεω γιατι ημουν και εγω δυσπιστος για το πως θα φαινεται αλλα και η αποσταση απο το εδαφος ειναι ενταξει νομιζω/πρεπει να ανεβαινει και σε πεζοδρομια ετσι δεν ειναι durin.

 

μεταξύ μας...

έχουμε στείλει πμ σε όλα τα μέλη και τους έχουμε πει να λένε

ΠΟΣΟ ωραίο είναι το αμάξι του durin γιατί μας έχει ζαλίσει στις

ερωτήσεις του τύπου "καλά δεν είναι ΠΟΛΥ ωραίο το αμάξι μου?!"

Link to comment
Share on other sites

Να πω επισης οτι χαζεψα με το αμαξι του durin που λογω χαμηλωματος ειναι με διαφορα πιο ωραιο απο μαμα.Το λεω γιατι ημουν και εγω δυσπιστος για το πως θα φαινεται αλλα και η αποσταση απο το εδαφος ειναι ενταξει νομιζω/πρεπει να ανεβαινει και σε πεζοδρομια ετσι δεν ειναι durin.

 

μεταξύ μας...

έχουμε στείλει πμ σε όλα τα μέλη και τους έχουμε πει να λένε

ΠΟΣΟ ωραίο είναι το αμάξι του durin γιατί μας έχει ζαλίσει στις

ερωτήσεις του τύπου "καλά δεν είναι ΠΟΛΥ ωραίο το αμάξι μου?!"

 

Eμενα δε μου αρεσει καθολου!!! :lol: :lol: το ειδες πως ειναι??? :shock:

Link to comment
Share on other sites

Τελικα απο οτι ειδα και στις φωτο περασατε τζιτζι...! Ελπιζω την αλλη φορα να ειμαι και εγω εκει και μετα να δουμε τον Durin εαν θα λεει για το εαν το δικο του αυτοκινητο ειναι ποιο ωραιο!!!! 8) 8) 8)

Link to comment
Share on other sites

...........δεν είπα κάτι τέτοιο ποτέ..........ο toutouni αστειεύεται..............έχω και να το πλύνω κοντά ένα μήνα............

 

όπως καταλαβαίνετε...

η χορηγία έλαβε τέλος...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Περάσαμε όμορφαα

 

ήταν ωραία!! άντε και σε άλλαααα!!! :wink:

 

πάντως..

θυμάμαι παλιότερα μας είχες επισκεφτεί και ένα άλλο κλαμπ...(ονόματα δεν λέμε... :p ) αλλά καμία σχέση..

 

άντε και σε άλλες κοινές μας συναντήσεις!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Το βράδυ μετα τη συνάντηση μας, κάποιοι απο εμάς το ψήνουμε για Πεντέλη Σουβλάκια! ΟΣΟΙ ΠΙΣΤΟΙ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ!!!!!!! :D

 

κιν επικοινωνίας: 6937902780 Κώστας

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...