Jump to content

Φύγαμε για Athens Tuning Show!!!!


Recommended Posts

Κάγκουρες όλου του club ενωθείτε!!! :lol: :lol: :lol:

 

Κυριακή 24/09 μαζευόμαστε στις 16:00 στο parking του Ολυμπιακού κέντρου ξιφασκίας έτσι ώστε μέχρι τις 16:30 να προχωρήσουμε προς τα εκδοτήρια για να βγάλουμε και εισιτήρια για το drift show που είναι στις 17:30 (εκτός αν μας τα χαλάσει ο καιρός, άρα τότε θα δούμε μόνο την έκθεση).

 

Μετά το show χαζεύουμε στα περίπτερα και θα δουλεύουμε τους βελτιωτές που θα μας τάζουν λαγούς με πετραχήλια για τα Colt-άκια μας!!!

 

Θα έχουμε και τα μπλουζάκια για να τα δείτε και όσοι θέλετε να πάρετε!

 

(Εγώ ομολογώ ότι μάλλον δεν θα είμαι εκεί γιατί θα παλεύω με το mtb μου στα μονοπάτια της Πάρνηθας!

:oops: )

Link to comment
Share on other sites

Θα τα πουμε εκει παιδια!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μόνο να μαζευτούμε γρήγορα γιατί πρέπει να φύγω τρέχοντας για το ΟΑΚΑ που παίζει η πανάθα στις 9 λέτε να έχουμε τελειώσει ?

Link to comment
Share on other sites

Καλά να περάσετε ,εγώ σήμερα την κάνω για Σβ/κο κυνήγι στην πατρίδα..... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Μέσα και εγώ, θα έρθω με ένα μέλος από το VW club με το GT του, μετά θα πάνε για καφέ Πετρούπολη νομίζω.

 

Gigi, θα μου δανείσεις το colt σου :D

Link to comment
Share on other sites

Μέσα και εγώ, θα έρθω με ένα μέλος από το VW club με το GT του, μετά θα πάνε για καφέ Πετρούπολη νομίζω.

 

Gigi, θα μου δανείσεις το colt σου :D

 

Δεν εχει καλο δισκο-πλατω,αλλιως θα στο δανειζα... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Θα υπάρχουν κ αυτοκόλλητα του club διαθέσιμα;

 

σίγουρα δεν πιστεύω να έχουν τελειώσει των mod αλλά και εάν έχουν τελειώσει έχω εγώ να σου δώσω θα πάρεις και γλυκάκι μαζί με τα αυτοκόλητα γιατί έχω και τα γεννέθλια μου~~~!!!!!

 

 

υγ. απο το club θέλω δώρο μία τουρμπίνα !!!! :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Μέσα και εγώ, θα έρθω με ένα μέλος από το VW club με το GT του, μετά θα πάνε για καφέ Πετρούπολη νομίζω.

 

Gigi, θα μου δανείσεις το colt σου :D

 

Δεν εχει καλο δισκο-πλατω,αλλιως θα στο δανειζα... :roll:

 

Αν έιναι έτσι, θα σου δώσω από το δικό μου :D

 

Θα τα πούμε εκέι...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν έχω ξαναέρθει σε συνάντηση. Πως θα σας αναγνωρίσω; Υπάρχει κάποιος που θα ηγείται του club και της συνάντησης; Ρωτάω γιατί προφανώς μέσα στην έκθεση δεν θα έχετε παρέα τα coltάκια ώστε να σας ξεχωρίσω. ;)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν έχω ξαναέρθει σε συνάντηση. Πως θα σας αναγνωρίσω; Υπάρχει κάποιος που θα ηγείται του club και της συνάντησης; Ρωτάω γιατί προφανώς μέσα στην έκθεση δεν θα έχετε παρέα τα coltάκια ώστε να σας ξεχωρίσω. ;)

 

Όχι δεν ηγείται κανείς, δεν έχουμε τέτοια..........αν έρθεις αργότερα, καλό είναι να ανταλλάξεις κινητά με κάποιο μέλος που θα παρεβρεθεί εκεί σίγουρα......

Link to comment
Share on other sites

super...

I""m game...

Ελα να μαζευομαστε...

 

αααα... που ειναι το Ξιφασκιας??? κοντα στο ΣΕΦ ?

Link to comment
Share on other sites

αααα... που ειναι το Ξιφασκιας??? κοντα στο ΣΕΦ ?

 

το κοντά είναι σχετική έννοια... :oops:

 

το στάδιο της ξιφασκίας είναι στο παλιό αεροδρόμιο του ελληνικού

και η είσοδος είναι από την παραλιακή στο ύψος του αγίου κοσμά

Link to comment
Share on other sites

τελικά πήγαμε στο αθενς τιουνινγκ σοου (...)

αλλα δεν κατάλαβα τι ακριβώς είδαμε...

 

χωρίς να θεωρώ τον εαυτό μου τον σούπερ ψαγμένο

βελτιωτή δεν είδα κάτι που να με συγκίνησε (ίσως γιατί

το βλέπω από την πλευρά του ιδιοκτήτη κολτ) εκτός από

τα μοντέλα (τα πραγματικά κι όχι τα αυτοκινητιστκά.. :p )

 

άντε και του χρόνου με δικό μας περίπτερο και με περισσότερες

βελτιωτικές λύσεις επίσημες και μη (βλέπε ρεβο της σεατ) :wink:

 

υγ. προσωπικά χάρηκα που είδα πολλά ξεκάρφωτα κολτ να έρχονται

στην έκθεση και να ζητήσω συγνώμη που δεν μπόρεσα να αποχαιρετίσω

όλα τα παιδιά φεύγοντας

Link to comment
Share on other sites

Kαι γω παιδια sorry που δε σταματησα στο parking ( γεια σου ρε toutouni πρωτη μουρη ) αλλα ειχα 1 σημαντικο ραντεβου ... οντως και μενα δε μου ειπε κατι σαν εκδηλωση ... μου εβγαζε κατι ( οτι αρπαξουμε ), πολυ κακο ( διαφημηση ) για το τπτ ..... και μαζι με την υπερβολικη ζεστη εδεσε ωραια :lol: μονο το show κατι ελεγε αλλα κ αυτο πολυ λιγο ....

Link to comment
Share on other sites

Γενικά το τουνιγκ σόου δεν ήταν το αναμενόμενο και πολυδιαφημιζόμενο, ίσως το επόμενο να έιναι καλύτερα οργανωμένο, να υπάρχει εκπροσώπηση από το κολτ κλάμπ και άλλα...

 

Το καλύτερο κομμάτι ήταν το drift show, αν και ήταν μόνο μισή ώρα, σίγουρα άξιζε τα 10Ε.

 

Εντύπωση μου έκανε ο κάγκουράς με τρελό ηχοσύστημα ο οποίος βάραγε με λαική μουσική, με τραγουδίστριες από εθνική οδό και τρελό ερωτικό στίχο, σαφώς και ειχέ το υφάκι είμαι ο γΧΧΧΧ.

Link to comment
Share on other sites

Καπου σας εχασα στην πορεια...

Βλεπω οτι δεν ειμαι μονο εγω ο περιεργος που δεν καταλαβα τι επρεπε να δω ακριβως... :cry:

Πολυ φτωχη η εκθεση...

Link to comment
Share on other sites

Μια απο τα ιδια! Καπου σας εχασα στην πορεια (ηθελα να παρω και μπλουζακι, γμτ!). Περιμενα κατι παραπανω να δω... Το ολο σκηνικο σωθηκε πιστευω με το Live Arena και κατι ψιλα με το Central Stage το βραδυ.

 

Off-topic: Γνωρισα εστω και για λιγο, τους Digilef, Axolotl, Toutouni, Skoy21, και αλλα παιδια που δεν συγκρατησα τα nick τους και μπορω να πω οτι ειναι και γ@μω τα παιδια!!! :D Κανονηστε καμια Πανελλαδικη συναντηση ρε γμτ!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...