Jump to content

Συνάντηση στο parking του Beach Volley 06/09/2006


Recommended Posts

ΜΜΜΜια βολτα με το Ζ4 Μ το βραδακι και απολαμβανεις τη θεα με τα πλαγια, καις λαστιχο,τρελαινεις το κοσμο στη παραλιακη και στα φαναρια που σε πιανει το κοκκινο σαν συνοδηγος μαζευεις και τηλεφωνα απο γυναικες.. 8) Πολυς κοσμος στη συναντηση και ευχομαι στην επομενη να μαζευτουνε ακομα περισσοτερα μελη.. Οσα και τα αλογα του Ζ4Μ..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply
ΜΜΜΜια βολτα με το Ζ4 Μ το βραδακι και απολαμβανεις τη θεα με τα πλαγια, καις λαστιχο,τρελαινεις το κοσμο στη παραλιακη και στα φαναρια που σε πιανει το κοκκινο σαν συνοδηγος μαζευεις και τηλεφωνα απο γυναικες.. 8) Πολυς κοσμος στη συναντηση και ευχομαι στην επομενη να μαζευτουνε ακομα περισσοτερα μελη.. Οσα και τα αλογα του Ζ4Μ..

 

Θα""πρεπε να ντρεπεσαι παλιοπαιδο,κορο""ι""δευεις τα κοριτσακια....... :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Καταρχην οσοι δεν ηρθαν χασαν.Οσοι ηρθαν περασαν πολλοι καλα και οσοι θελουν να ερθουν δεν θα ξεκολανε...

Ενα μπραβο σε ολους και κυριως σε αυτους που εφεραν τον ανθρωπο του βελτιωτικου οικου.Καλως φαινοταν και σε αυτα που ελεγε αλλα και σχετικα επεισε σε πολλα πραγματα.Χαρηκα που γνωρισα νεα μελοι ειτε δεν τα ηξερα ειτε ηταν η πρωτη τους φορα σε συναντηση (Π.χ. David, Tomgeo, Ελισαβετ30, Controlas & Rossifumi).

Οσο για το Ζ4 Μ του Γιαννη ολα τα λεφτα.Ημουν απο τους τυχερους που με εκανε μια ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΗ βολτα και σαλταρα.Μηπως κανενος του περισσευει μπλε μπογια να βαψω το Coltακι μου και να το πεταξω στην θαλασσα? Πικρα...!!! Γιαννη γα....ργαλιεσαι!!!!

Μετα πηραν φωτια τα πιρουνια με αρχηγο τον Gigi που ειχε 2ζευγαρια μαχαιροπηρουνα γαι να αλλαζει μην παρουν φωτια με δυνατους συμπαραστατες τον Chris και τον Toutouni που δεν πιανοντουσαν!!!

Rossifumi παλι καλα που δεν θα ετρωγες... Φαντασου!!!!

Οσο για την Ελισαβετ δεν πιανετε στο δρομο.Γυναικα με τσαγανο!!!

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω αν η ελισαβετ παλιοτερα οδηγουσε ενα 106 peugeot ασπρο?

 

Oxi φιλε μου ,γιατι εισαι οφφ τοπικ. :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω αν η ελισαβετ παλιοτερα οδηγουσε ενα 106 peugeot ασπρο?

 

Oxi φιλε μου ,γιατι εισαι οφφ τοπικ. :twisted:

 

Ψηλε δεν καταλαβα? Το παιζεις γρηγορος με το χρεπι που πηρες?Πως το λενε? Ζ4Μ?Αμαξι ειναι η μπλεντερ?

Σε 5 λεπτα πισω στο παρκιν να σου πιω το αιμα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Προσοχή στους κάγκουρες και στις καγκουριές τους!!!!

Οι άνθρωποι είναι επικίνδυνοι..... :evil: :evil:

 

Όντως ναι, σε κάποια φάση με όλα αυτά τα φωτάκια, μαρσαρίσματα, μουσικές και το κερασάκι στην τούρτα το ΜΠΑΑΑΑΑΜ του wannabe drifter στην κολώνα μερικά μέτρα μακρυά από τα Colt-άκια μας, νόμιζες ότι γινόταν πόλεμος...........Εκεί ήταν που φύγαμε μετά από 2 - 2,5 ώρες στο parking γιατί δεν νομίζω ότι αρέσουν σε κανένα τέτοιες καταστάσεις.............

Link to comment
Share on other sites

Ψηλε δεν καταλαβα? Το παιζεις γρηγορος με το χρεπι που πηρες?Πως το λενε? Ζ4Μ?Αμαξι ειναι η μπλεντερ?

Σε 5 λεπτα πισω στο παρκιν να σου πιω το αιμα!!!!

 

 

ΟΚ πυ πυ πυ ,θαρθω,αλλα θελω μια χαρη........φορα πάνα βρακάκι γιατι χθες οταν σε πηγα βολτα τα αφησες στο καθισμα και το εχω παει για καθαρισμο το σαλονι..........lol :wink:

Link to comment
Share on other sites

Ψηλε δεν καταλαβα? Το παιζεις γρηγορος με το χρεπι που πηρες?Πως το λενε? Ζ4Μ?Αμαξι ειναι η μπλεντερ?

Σε 5 λεπτα πισω στο παρκιν να σου πιω το αιμα!!!!

 

 

ΟΚ πυ πυ πυ ,θαρθω,αλλα θελω μια χαρη........φορα πάνα βρακάκι γιατι χθες οταν σε πηγα βολτα τα αφησες στο καθισμα και το εχω παει για καθαρισμο το σαλονι..........lol :wink:

Και εγω που νομιζα οτι δεν θα το καταλαβαινες γαμωτο!!! :oops: :oops: :oops:

Link to comment
Share on other sites

Εργαλειο...??? Χαχαχα.... Εοοοοχι και εργαλειο.μια μπουρουχα ειναι που ξεχασαν να του βαλουν ουρανο και του βαλαν ενα πανι για να μην βρεχει την μαλλουρα του.

Link to comment
Share on other sites

Πως φυγατε ετσι ρε παιδια ?! Σας εχασα ...... :(

 

Ναι αλλά μας βρήκες τελικά! :wink:

 

Αφου θα πηγαιναμε για ΜΑΜ μετα .... εκει λεω.... εμεινα μονος με το κεφαλι τουμπανο ..... και κλαπς κλαπς :(

Link to comment
Share on other sites

Εργαλειο...??? Χαχαχα.... Εοοοοχι και εργαλειο.μια μπουρουχα ειναι που ξεχασαν να του βαλουν ουρανο και του βαλαν ενα πανι για να μην βρεχει την μαλλουρα του.

 

άσε να τον κάνω να χάρι!! πήρε την βλακεία χωρίς ουρανό!! έχεις ποτε δει σπίτι χωρίς σκεπη?

Link to comment
Share on other sites

Εργαλειο...??? Χαχαχα.... Εοοοοχι και εργαλειο.μια μπουρουχα ειναι που ξεχασαν να του βαλουν ουρανο και του βαλαν ενα πανι για να μην βρεχει την μαλλουρα του.

 

άσε να τον κάνω να χάρι!! πήρε την βλακεία χωρίς ουρανό!! έχεις ποτε δει σπίτι χωρίς σκεπη?

Και φαντασου εδωσε ενα σκασμο λαφτα γιαυτο το πανηγυρι... Που να μου το χαριζαν δεν το παιρνα!!!! (...μεταξυ μας ναι καλα!!! 8) 8) 8) )

Link to comment
Share on other sites

Εργαλειο...??? Χαχαχα.... Εοοοοχι και εργαλειο.μια μπουρουχα ειναι που ξεχασαν να του βαλουν ουρανο και του βαλαν ενα πανι για να μην βρεχει την μαλλουρα του.

 

άσε να τον κάνω να χάρι!! πήρε την βλακεία χωρίς ουρανό!! έχεις ποτε δει σπίτι χωρίς σκεπη?

Και φαντασου εδωσε ενα σκασμο λαφτα γιαυτο το πανηγυρι... Που να μου το χαριζαν δεν το παιρνα!!!! (...μεταξυ μας ναι καλα!!! 8) 8) 8) )

 

και φαντάσου..... ξεχάσανε να του βάλουνε πίσω θέσεις!!! xaxaxaxa :o

Link to comment
Share on other sites

Εργαλειο...??? Χαχαχα.... Εοοοοχι και εργαλειο.μια μπουρουχα ειναι που ξεχασαν να του βαλουν ουρανο και του βαλαν ενα πανι για να μην βρεχει την μαλλουρα του.

 

άσε να τον κάνω να χάρι!! πήρε την βλακεία χωρίς ουρανό!! έχεις ποτε δει σπίτι χωρίς σκεπη?

Και φαντασου εδωσε ενα σκασμο λαφτα γιαυτο το πανηγυρι... Που να μου το χαριζαν δεν το παιρνα!!!! (...μεταξυ μας ναι καλα!!! 8) 8) 8) )

 

και φαντάσου..... ξεχάσανε να του βάλουνε πίσω θέσεις!!! xaxaxaxa :o

 

Δεν του φθαναν τα λεφτα.Αμεσως να τον κακολογησεις και εσυ!!!

Τι θρασος Θεε μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο παιδες αυτα ειναι!!!Μεγαλη προσελευση, νεα προσωπα και ολη η δεξια μερια του παρκιν ηταν COLTSIDE......... μεχρι να αρχησει το """"Καγκουρ show"""" :evil: !!!Καπου αναμεσα και το Μ...power...... 8)

Μπραβο και στους ανθρωπους της digital tuning που ηρθαν να συζητησουμε απο κοντα τις προτασεις τους! :wink:

Μετα ακολουθησε μεζεδακι (για μπυριτσα πηγα με 3/4 ντεποζιτο και εφυγα με 4+ με ψαρονεφρι)....by Πυραυλος :lol:

Inimic... :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Πράγματι μπράβο σε όλους! Το κλίμα φοβερό παιδια well done! :D p.m ηπάρχει thread για το πονεμένο θέμα ανταλλακτικά?

Link to comment
Share on other sites

Πράγματι μπράβο σε όλους! Το κλίμα φοβερό παιδια well done! :D p.m ηπάρχει thread για το πονεμένο θέμα ανταλλακτικά?

 

Μπράβο Elisavet που το έθεσες.......

 

εδώ λοιπόν όλοι όσοι έχουμε αντιμετωπίσει πρόβλημα με ανταλλακτικά και άρνηση αντικατάστασης σε εγγύηση ανταλλακτικών (πχ αμορτισέρ κτλ)

 

http://coltclub.gr/forum/viewtopic.php?t=1404

 

 

Για μένα ίσως η καλύτερη συνάντηση που έχει γίνει ποτέ καθώς περιελάμβανε πάρα πολλά αυτοκίνητα......δημιουργώντας μια πολύ όμορφη εικόνα τόσο για εμάς όσο και για τον υπόλοιπο κόσμο - club που μας χάζευαν !

 

Επιπλέον πιστεύω οτι συζητήσαμε επικοδομητικά πράγματα για το καλό όλων μας που εύχομαι οι αρμόδιοι να μας διαβάσουν και να έχουν έτοιμες προτάσεις για το καλό όλων :wink:

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία όλα παίδες χτες και βλέπω ότι σιγά σιγά και τα cz3 μας αρχίζουν και βγαίνουν από το καβούκι τους και έρχονται.

 

υγ1. Λευτέρη κάνε λίγο υπομονή να ανοίξει και άλλο ο κινητήρας μου και θα δεις τη διαφορά μου με το φίλτρο. Πάντως χτες έφυγα ευτυχισμένος γιατί αν και άνοιξες νωρίτερα στα ψηλά άρχισα να μαζεύω την διαφορά.

 

υγ2. sorry που δεν ήρθα για μάσα αλλά έχω αρχίσει δίαιτα και από ότι κατάλαβα από τα γραφόμενα πρέπει να έπεσε πολύ φαϊ ε?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...