Jump to content

Νεο μελος


Recommended Posts

Καλησπερα στο φορουμ. Εχω ενα ταπεινο yarisακι του 2000 και θελω να αλλαξω κατηγορια και να μπω στον κοσμο του czt. Θα θελα αν ειναι ευκολο και εχετε χρονο να μου πειτε την αποψη σας για το czt αν συμφερει και αν αξιζει σαν αγορα για να κανω ταξιδακια αλλα και να βγαζω τη κ@υλα μου πανω του. Σας ευχαριστω εκ των προτερων

Link to comment
Share on other sites

Θα σου πω ένα πολύ βασικό στοιχείο πρέπει να ξεχάσεις της κατανάλωσης που είχες στο yaris αν πάρεις czt. Τώρα με το καλό να αποκτήσεις τo czt που θέλεις είναι ένα αμάξι που κάνει τα πάντα. Σου το λέει άνθρωπος που πήγανει στην πίστα τον Σερρών (Όχι για να κάνω τον Hamilton) και έχει και παιδικό καθισματακι. Μόλις ενεργοποιηθεί ο λογαριασμός θα διαβάσεις αναλυτικά τα πάντα 

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες στην παρεα του colt//club.gr. Σε παρακαλω να διαβασεις να σεβαστεις και να τηρησεις τους κανονες του κλαμπ!! Το κολτ ειναι εξισου αξιοπιστο και σχεδον μηδεν προβληματα οπως το γιαρις σου. Αλλα καταναλωσει δεν εχουν ιδια. Βεβαια παιζει μεγαλο ρολο το δεξι σου ποδι ποσο βαρυ ειναι. Αν προβεις στην αγορα μην δελεαστεις με αμαξια 4000€ και τα δινουν ολα. Σιγουρα θα χουν θεματακια. Μοντελα απο 2006 και μετα η λογικη τιμη ειναι απο 6000€ και πανω. Με το καλο να το αποκτησεις!

Edited by brutal
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...